Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Po raz drugi w przeciągu ostatnich 6 miesięcy będę miał robione badanie na rezonansie magnetycznym.. ogólnie to raz miałem badanie jak byłem gówniarzem i waliło minie to więc usnąłem. W 2011 miałem drugi raz to przeżyłem traumę..przestrzeń od tej "klatki" co zasłaniają twarz do górnego płaszcza rezonansu miała z 10 cm.. więc odkryłem u siebie klaustrofobię :facepalm: Spociłem się jak dziki szczur, już nie wspomnę o jazdach w bani i braku oddechu i tego, że nie mogłem wytrzymać w bezruchu tych zasranych 40 minut :thumbdown:

Pytanie - co wziąć ? Chodzi mi o jakieś sprawdzone uspokajacze , nerwomixy i inne specyfiki na wyluzowanie :decayed: Macie jakiś sposób ?

W sobotę mam badanie i muszę się jakoś przygotować.. alkohol i narkotytki odpadają..a i nie może mnie zamulać bo później mam egzamin z mikroekonomii :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może - :glupek2:

Pawulon mówisz?:mysli: Ja jak raz wiąłem ketonal to bardzo miło i przyjemnie mi się zrobiło ale to zamula:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak raz wiąłem ketonal to bardzo miło i przyjemnie mi się zrobiło ale to zamula:kwasny:

Zamulić może na jakieś 4-5 godzin tylko później muszę być ogarnięty do ściągania na egzaminie :decayed:

relanium 10mg godzine przed badaniem

To jest bez recepty ? Na ile godzin mi to zryje banie ? Będę mógł prowadzić pojazd ? :decayed:

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

Wyszukałem jakiś Acodin..ale ja jebie skutki uboczne :grin::grin::grin:

Źródła mówią o:

  • kontaktach z Bogiem, czy tam innymi;
  • patrzeniu na siebie z góry;
  • szamańskich wizjach;
  • halucynacjach;
  • poznaniu sensu życia i całkowitym odmienieniu drogi życiowej (czyli zmienieniu tapety w telefonie);
  • źrenicach tak wielkich, że to, że jesteś naćpany zobaczy nawet sąsiadka kuzynki Twojej babci;
  • widzenie różnych zwierząt (np. krów, psów, kotów, niedźwiedzi);
  • bujanie się i czasem agresja;
  • ciągłe śmianie się;
  • niemożność oddania moczu;
  • pełne odprężenie i brak presji;
  • ochota na seks u kobiet;
  • łatwiejsze nawiązywanie rozmów o cięższych problemach w parach;
  • swobodniejsze pozytywne reakcje emocjonalne (u osób z przyblokowanymi, zagłuszonymi emocjami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to nie spac cała noc przed badaniem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydroksyzyna
Afobam 0,5 albo Atarax 25 mg.

Panowie to są raczej leki na receptę, nie ? :wink: Ja potrzebuję patentu bez recepty.

Jutro zadzwonię do Instytutu i zapytam czy dają coś na stany lękowe..kurfa powinni dawać w końcu badanie kosztuje 500 zł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydroksyzyna
Afobam 0,5 albo Atarax 25 mg.

Panowie to są raczej leki na receptę, nie ? :wink: Ja potrzebuję patentu bez recepty.

Jutro zadzwonię do Instytutu i zapytam czy dają coś na stany lękowe..kurfa powinni dawać w końcu badanie kosztuje 500 zł :facepalm:

nie latwiej powiedziec ze masz klaustrofobie i zeby cos poradzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydroksyzyna
Afobam 0,5 albo Atarax 25 mg.

Panowie to są raczej leki na receptę, nie ? :wink: Ja potrzebuję patentu bez recepty.

Jutro zadzwonię do Instytutu i zapytam czy dają coś na stany lękowe..kurfa powinni dawać w końcu badanie kosztuje 500 zł :facepalm:

Taki duzy chlopak :facepalm: piertolnij garnucha przed "zabiegiem"

Albo Medik już tradycyjnie Ci ogarnie piątkę pavulonu :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie latwiej powiedziec ze masz klaustrofobie i zeby cos poradzili?

Ostatnio dostałem 3 razy zjeby i zagrozili mi powtórzeniem badania tylko tym razem z kontrastem :bag:

Ragga, na receptę niestety.

A gdzie masz ten MR i kiedy ?

Instytut Medycyny Wsi Lublin.. sobota (19.01) o 10 rano. Nie wiem jak będzie u nich..ale ostatnio miałem, w tym szpitalu wojskowym na Majdanku to kurfa komuna :facepalm:

Taki duzy chlopak :facepalm: piertolnij garnucha przed "zabiegiem"

Albo Medik już tradycyjnie Ci ogarnie piątkę pavulonu :grin::wink:

Nosz syniu.. przecie kierować pojazd mechaniczny będę po południu więc najebka nie wchodzi w grę :decayed:

40 min trwa badanie??? Nie ma lepszego (szybszego) sprzętu??

Nie..trwa 15..ale że ja się co chwilę ruszam to wszystko się wydłuża :facepalm::decayed:

Jutro zadzwonię..jak mnie wj***ą tam do pasa ( mam rezonans obręczy barkowej ) to mam zbani i idę na trzeźwo..ale jak mnie wpierdolą po kostki to muszę coś przyjąć :whistling::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie o to się jutro zapytam..czy dają coś fajnego na bezruch. A możesz określić po ilu godzinach córka była już sobą ? :wink:

Do 16 muszę być w pełni świadom bo egzamin :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jak jakaś mniejsza dawka jasia to 6 godzin i już ale jak konkretna to do jeżdżenia i egzaminu może pojutrze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...