-
Jak obecnie podjechac pod PKP Katowice i nie stac 3 dni w korku
podjedz od ul. Andrzeja tj. z tyłu dworca ..
-
Osobne ubezpieczenie szyb
pzu auto szyba w owu zwane PAS
-
Wycena szkody z AC po gradobiciu Tychy 10-06-2013
kur... oc robimy byle gdzie .... AC only PZU .. chyba ze ktos tez cos dostal od innych. PZU ma umowe z Dufałem z katowic i z kimś z tych na wyciaganie wgniotek takze to robia bezgotówkowo .. na nastepny raz ubezpiecz szyby za 80 zł i bedzie git
-
warto quattro kupić?
mnie boliii to jedyny minus quattro że nie masz pojęcia o przyczepności ..
-
warto quattro kupić?
Zimą do Q.. powinni dorzucać kotwice żeby wyhamować .. Przyspiesza super ... hamuje jak ośka
-
A4 B5 sedan + laweta
sam piszesz ze ITD czatuje... łatwa i szybka forsa dla nich i nie ma sie co dziwić. Zmien auto na odpowiednie do ciągania Jak dla mnie proste i logiczne.. masz auto przystosowane do tego wystarczy cos typu Sharan Galaxa prawko E do B i Viatoll i nikt ci nic nie zrobi ... czy tak ?
-
A4 B5 sedan + laweta
Bo nie mają: viatolla -zestaw przekracza 3500kg dopuszczalnej masy całkowitej zestawu prawa jazdy kat. e samochodu z odpowiednim uciągiem na haku -wpisanym w dowod rej. jeszcze coś ??????
-
kamyk w szybe
za kamyk w szybie ????? zarządca drogi !!! a jak i czym to argumentował ?
-
A4 B5 sedan + laweta
a jakim cudem ma nie przekroczyć 3500 dmc ?????? sprawdź dokładnie jaki masz uciąg na haku wbity w dowód. Ale najlepsze są teksty ze dwuosiowa przyczepa to juz trzeba ... i inwencja piszących nie zna granic (nie interesuje ich magiczne 3500 DMC tylko ilość osi)
-
kamyk w szybe
nie rozbawiaj mnie ... zaraz zadzwonię na pały i powiem ze spod twoich kół wyleciał kamień który mi uszkodził szybę ... i co wtedy zrobisz .. Major u mnie akurat w sobotę odłamek zaatakował szybę .. i jest duże kuku -ale co zrobisz mówi sie przykro i żyje sie dalej.. I nie ma co żałować na ubezpieczenie szyb
-
Tylny lewy reflektor audi b6 avant
ta twoja 4-ka to gumowy.....zatrzask wpychany do błotnika. Znając życie jak to posklejasz to następnym razem przy ruszaniu lampy to urwiesz. P.S. podstawowa apteczka w aucie to poxypol i poxylina
-
Truckerzy
paleciara jest w powietrzu .... chyba nie sadzisz ze utrzyma te KILKA kg ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- a wystarczy ruszyć łapami i pokręcić... i spokojnie wbijesz sie koniem pod naczepę .. gorzej jak woźnica d*pa i nie ma pojęcia o rozpinaniu zestawu .. przykre to ale prawdziwe .. facet jeżdżący 30 lat za kiero... i ma takie problemy ..
-
auto + laweta Pytanie
podaj wage ładunku 1100kg czy 110 kg .. i moze to pisz morze ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- kolego .. nie mieszaj . DMC konstrukcyjne to co innego niz DMC administracyjne.. co ma do masy kontener ????? co do przyczepek .. do 750 kg czyli lekka jeden przeglad na cale zycie i tanie oc .. i nikt nie wnika czy ona maładownosci 50kg , 500kg a moze 5000kg
-
auto + laweta Pytanie
czyli wg. prawa nie majac odpowiednio duzego auta i prawka E i viatolla to nie masz po co wyjezdzac na droge ..
-
Kontrola samochodów służbowych GPS.
w starym aucie bedzie mniej informacji niz w nowych opartych na CANie.. a informacji uzyskanych z GPSa jest naprawde ogrom. ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- a tu masz przykładowy zestaw raportów Raport tras Raport przejazdów i postojów Raport postojów Raport zużycia paliwa Raport tankowań i upustów Raport ekonomii jazdy Raport państwo-dystans-czas Raport Polska wjazd-wyjazd Raport historii komunikatów Raport kierowców Raport prędkości maksymalnych Raport jazdy służbowej / prywatnej Raport alarmów Raport temperatury Raport motogodzin Raport tachograf-pojazd Raport pojazd-strefy Raport odwiedzin punktów dla harmonogramu