Treść opublikowana przez Buba
-
kod błędu 561
normalne jak masz z d*py instalacje albo te mądre głowy nie potrafią jej ustawić. Nigdy nie powinien się ten błąd pojawiać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na połczyńskiej to stała ekipa. Odpuszczają zawsze za 50PLN Chociaż od Makarona wzięli ostatnio stówę. Kiepsko negocjował. Zrobiłem tak: obejrzyj zgredka od 0:58 do 1:45
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to mnie przy połczyńskiej więc to nie ci sami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi gdzie cie psiarskie wczoraj zgarnęli?
-
Muzyka w naszych autkach
?
-
Spotkania na drodze
Nie mam RS4:facepalm: :polew::polew::polew::polew:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Fura Hortexa. 100-200 ~5s:kox:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
w pierwszej setce na ostatnich miejscach na pewno:grin:
-
Drogówka
Stojąca pała nie ma sumienia Coś się stało? Zazwyczaj śmierdzisz wódą Jebłem ci, to ci jebłem, nie drąż. Pytanie mam... Możemy już wy***rdalać Ser spod krasnala ---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- nalejcie mi piwa bo chce mi się sikać a nie mam czym
- Drogówka
-
Drogówka
A co jest dziwnego w księdzu w burdelu?
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj ok 7.50 czarne B6 avant TOS XXXX na łazienkowskim zapie....ał jak głupi pomiędzy samochodami i bez kierunkowskazów spychając inne auta. migał długimi, trąbił ramkę tylko widziałem i naklejkę
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jesienna sesja na stronie 112 a mamy ich 91
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wczoraj byłem na Drogówce i film jest rewelacyjny!!! Zaczęły się napisy a ludzie siedzą i cisza...
-
Użytkowanie e-papierosa
E-papieros cena. Szkoliwość epapieros - Wiadomości - Newsweek.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myslalem ze mlodszy jestes
-
pierwszy przeglad auta z instalacja lpg
Jak nie masz legalizacji butli to nie przejdziesz przeglądu.
-
[ALL B5] Audi S4
I dżecikami:grin:
-
[ALL B5] Audi S4
On woli chłopców:grin:
-
[ALL B5] Audi S4
tak tylko jak ci zależy na czarnym albo czerwonym to hammerite spokojnie wystarczy. ja jak malowałem na zielono to ten kupiłem FoliaTec Lakier do zacisków hamulcowych promocja! (2925588952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[ALL B5] Audi S4
Zwykły hammerite na rdze wystarczy. tylko tam jest dwa lub 3 kolory. Swoje malowałem i trzymają. trzeba tylko uważać żeby płyn hamulcowy nie poleciał na farbe bo ją zrywa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba GPS użyć
-
[ALL B5] Audi S4
były w 18" ciężko dostać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal wziąłbyś lawetę i przyjechał w końcu
-
Rozrząd RS6
uuuu remont BUH nie będzie tani