Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Wysłałem to powiedział że mu się nie podobają
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
taaa... a ile czasu pojdzie na tankowanie ? Przy tej predkości to co ok godzine jazdy (jak nie mniej) a tankowanie to chyba z 10-15 min:grin:
-
Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
jedną tabletkę?
-
Przejazd gierkówką S8 Warszawa - Piotrków Tryb.
wczoraj jechałem i oprócz jednej zwężki jest całkiem spoko
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
więcej tutaj Audi S4 & RS4 ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- i jak?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Mała zajawka. Te d*py są ładniejsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak ktoś to napisał.." Góral to alkoholik teoretyk, nikt poza akademikiem nie widział go najebanego " ja widzialem:wink:- Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
A nie możesz powiedzieć lekarzowi żeby dał ci coś na uspokojenie przed badaniem?- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Dwa samochody i jeden aparat. Ciekawe co z tego wyjdzie- Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
relanium 10mg godzine przed badaniem- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
stówka:decayed:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
które chcesz?- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
dzisiaj wieczorem będzie się działo kilka ciekawych rzeczy. mała sesja porno:whistling:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
przecież masz filmik jak jedzie na tym strasznie niszczącym silnik LPG- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
jaką latarnię? ja bym przywalił w kosz na końcu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew::polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi przyjeżdżasz dzisiaj na ślizgawkę??- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Daj znać jak będziesz:wink:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to było B5 B6 jest bardziej awaryjne i lepiej dmuchać na zimne:decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lepiej lawete zamów- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I ściąga norbiaka z pruszkowa na ursynów żeby mu poduszki skasował- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no widzisz ty przyjeżdzasz ale ile jest takich którzy tylko piszą o vaga i nigdy więcej się nie pojawiaja. tutaj tkwi problem i stąd niechęć do vagowania:wink:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dluga historia, bylo pare osob, ktore vagowaly, ale wpadala masa osob na 1-2 spoty tylko dla tego celu... bo za friko mieli diagnoze. Czasem nawet zwyklego c**jowego "dziekuje" brakowalo. Jest spore grono osob w wawie, ktore sobie pomaga poza spotami od paru ladnych lat. Dokładnie, ja na początku też chodziłem i prosiłem o vaga (pamiętam że chyba boberka i makarona). Później sam się nauczyłem i pomagałem innym ale faktycznie wkurwiające się robi jak ktoś przyjedzie tylko po to żeby zaoszczędzić 50-100zł i nigdy więcej się nie pojawia i nawet słowem sie nie odezwie Tylko Poziek i oniak (dobre i chętne zawsze do pomocy chłopy) zostali i zawsze pomagają - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.