Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Wysłałem to powiedział że mu się nie podobają
  2. taaa... a ile czasu pojdzie na tankowanie ? Przy tej predkości to co ok godzine jazdy (jak nie mniej) a tankowanie to chyba z 10-15 min:grin:
  3. wczoraj jechałem i oprócz jednej zwężki jest całkiem spoko
  4. więcej tutaj Audi S4 & RS4 ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- i jak?
  5. Mała zajawka. Te d*py są ładniejsze
  6. Jak ktoś to napisał.." Góral to alkoholik teoretyk, nikt poza akademikiem nie widział go najebanego " ja widzialem:wink:
  7. A nie możesz powiedzieć lekarzowi żeby dał ci coś na uspokojenie przed badaniem?
  8. Dwa samochody i jeden aparat. Ciekawe co z tego wyjdzie
  9. stówka:decayed:
  10. które chcesz?
  11. dzisiaj wieczorem będzie się działo kilka ciekawych rzeczy. mała sesja porno:whistling:
  12. przecież masz filmik jak jedzie na tym strasznie niszczącym silnik LPG
  13. jaką latarnię? ja bym przywalił w kosz na końcu
  14. :polew::polew:
  15. Norbi przyjeżdżasz dzisiaj na ślizgawkę??
  16. to było B5 B6 jest bardziej awaryjne i lepiej dmuchać na zimne:decayed:
  17. lepiej lawete zamów
  18. I ściąga norbiaka z pruszkowa na ursynów żeby mu poduszki skasował
  19. no widzisz ty przyjeżdzasz ale ile jest takich którzy tylko piszą o vaga i nigdy więcej się nie pojawiaja. tutaj tkwi problem i stąd niechęć do vagowania:wink:
  20. Dluga historia, bylo pare osob, ktore vagowaly, ale wpadala masa osob na 1-2 spoty tylko dla tego celu... bo za friko mieli diagnoze. Czasem nawet zwyklego c**jowego "dziekuje" brakowalo. Jest spore grono osob w wawie, ktore sobie pomaga poza spotami od paru ladnych lat. Dokładnie, ja na początku też chodziłem i prosiłem o vaga (pamiętam że chyba boberka i makarona). Później sam się nauczyłem i pomagałem innym ale faktycznie wkurwiające się robi jak ktoś przyjedzie tylko po to żeby zaoszczędzić 50-100zł i nigdy więcej się nie pojawia i nawet słowem sie nie odezwie Tylko Poziek i oniak (dobre i chętne zawsze do pomocy chłopy) zostali i zawsze pomagają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.