Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. buggy lepszy
  2. szkoda że cena 3 black jest kosmiczna:kwasny:
  3. a kto/co to Suzi?
  4. no co. wydech tylko zrobiłem
  5. W trasie spalanie mam mniej więcej takie samo na PB i LPG (różnica może 1l). Mierzone przez wiele kilometrów. Trzeba tylko mieć dobrą instalkę i poświęcić z godzinkę na regulację. Tutaj specjalnie robiłem testy z pustym bakiem ADR z licznikiem od eSy
  6. specjalnie dla ciebie pojade i postawię rogatki. daj znac kiedy będziesz jechał
  7. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dobrze myje syf?
  8. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    czym myjesz silnik?
  9. dodam że ten płyn LHM jest hydrokinetyczny co jest ogromną zaletą bo pozostałe chłoną wodę jak gąbka. wymieniałem u siebie i nie mam zastrzeżeń. poza tym ma fajny kolorek ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ---------- a był taki jak zaczęło wszystko wyć
  10. Trzymam kciuki chociaż moje zdanie znasz:wink:
  11. Stuki, wypadające zapłony -> nie dotyczy:decayed: ---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- na temperature nie patrz bo mam czujnik uwalony a nie mam kiedy wymienić
  12. Nie wiem co jest grane. wymieniłem te gumy i esp mi się uruchamia:facepalm: kurde aż tak by się geometria zmieniła:eusathink: ---------- Post dopisany 02-01-2013 at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 22:36 ---------- Wczoraj zrobiłem mały test podtlenku. Wyjeździłem całe PB i w drogę: Zaraz po tym wizyta na CPN'ie oczywiście. ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------
  13. może napisz ile za całość bez silnika:wink:
  14. sprzedaj nerkę najpierw bo to drogi sprzęt
  15. Czy ja dobrze widze ze temat kamusia zniknal?
  16. Nie wiem czy mnie pamięć nie myli ale to chyba Nosb pierwszy tak auto pomalował, a koledze kamulator się spodobało i zrobił taką samą... właśnie odwrotnie było:wink:
  17. ma się rzucać w oczy:wink:
  18. A czy ja na tor smigam ? ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.