Treść opublikowana przez Buba
-
[ALL B5] Audi S4
20 to na dojazd na stacje:grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema dziewczynki:kawa:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to na pewno nie bo bajk ma rejestracje po indyjsku która się rzuca w oczy:wink:
-
Lancer EVO X
Czyli na wtorek będzie ready? Słyszałem że norbiak wyrywa wszystko co się da żeby było mniej kg:grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja biegam intensywnie ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- wczoraj pobiegłem do PIXIego, wypiliśmy piwo na szybko, Andzia (jego żona) wpadła, wzięła go za uszy i zaciągnęła do domu. koniec imprezy
-
zakup netbooka
mam różowego 1005PE jakbyś chciał bo mi nie jest potrzebny
-
Lancer EVO X
ciekawe jak szybko go wyrzucisz po tych 500km:decayed:
-
Lancer EVO X
zrób zwężkę i będzie ciszej
-
Lancer EVO X
mówiłem że 400 pęknie to mi nie wierzyłeś gratuluje wyniku:slina:
-
Na gwincie zimą... konserwacja
Zrobić obudowę z kwasu
-
Użytkowanie e-papierosa
Jedyne co ten wnosi WHO to to że nie ma żadnych badan na temat e-papierosów. Szkodliwość e-papierosów większa niż myślimy? - Twój portal o zdrowiu E-papierosy: ZARZUTY a FAKTY | Digicig.pl - wszystko o elektronicznych papierosach: poradnik, przewodnik ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ---------- Głównym założeniem e-papierosa było leczenie ludzi chorych na choroby układu oddechowego poprzez stosowanie inhalacji. Ktoś podłapał temat i zastosował go do fajek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mam chyba nasrane w głowie bo mnie nie rusza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj z mojej strony będzie bardzo ciężko. Ledwo widzę na oczy bo wieczorem kończe 36h w pracy ale to c**j, gorzej że dawno okładów z młodej piersi nie miałem a niestety norbi nie jesteś mi w stanie tego oferować. Za to jutro chętnie:decayed: ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- Do dwustu, Malik Cię zeźre, przeżuje i wypluje. Miętka faja nie jestem i się nie boję. Wolę się ścigać z szybszymi od siebie bo co za frajda BMW objechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie za to rolka z Malikiem:naughty: ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- I Flyerem:whistling:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mam zimówek więc moze być lipa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko nie wcześniej niż 21-22 jak już żeby było w miarę pusto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak na poważnie to na wtorek możemy sie wtepnie spiknąć. Myślę że FLy też przyjedzie a norbiak to zawsze chętny do takich rzeczy:decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie pamiętam. Pisał coś o kilku Tirach
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Cały tył. górne i dolne wahacze + gumy stabilizatora i nowe śruby do geometrii. Reszta na trytytki:grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chętnie Was nagram jadąc z przodu:decayed:
-
Użytkowanie e-papierosa
Mocny bo w zestawie masz liquid mild 18mg (odpowiednik czerwonych malboro)
-
Użytkowanie e-papierosa
a jaki kupiłeś?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ori/lem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uprzejmie informujemy wszystkich użytkowników, a także czytelników zainteresowanych chiptuningiem, że z dniem dzisiejszym wprowadzamy świąteczną promocje cenową na nasze usługi i tak: Pomiary mocy na hamowni obciążeniowej MAHA LPS 3000 -pomiar mocy na hamowni - naped na jedną oś 100zł -pomiar mocy na hamowni - naped 4x4 200zł Modyfikacja programu sterującego - chiptuning -systemy EDC-15 i 16 silniki do 2.0L pojemności 750zł -systemy EDC-16 powyżej 2.0L pojemności 1200zł -systemy EDC-17; MED-17 (boot procesora) 1600zł -systemy 2xEDC + BMW EDC-17 silniki 3.0D; 4.0D 2200zł W przypadku indywidualnego strojenia silnika, obowiązują ceny indywidualne W cenę chiptuningu wliczona jest hamownia Podane ceny są cenami netto W sprawie ustalenia terminu i uzyskania innych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 501360690; 601211832; 228678234 wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy Promocja jest ważna do odwołania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wracaliście razem? Jakaś roleczka była?