Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. dowód osobisty i idź do urzędu gminy albo tak jak w linku. Nie zajmuje dużo czasu a pewnie nie będziesz wiedział jak wszsytko wypełnić
  2. Kiedyś jak byłem zakładzie psychiatrycznym to był jeden koleś który problem rozwiązał następująco. Pewien barman ostro naprzykrzał się jego żonie. Koleś wziął wiadro z benzyną, wszedł do baru w którym pracował ten koleś i oblał go. Później rzucił w niego zapaloną zippo i powiedział że już się nie będzie do jego żony zbliżał. Rozwiązał problem bardzo szybko:grin:
  3. Hugo wystarczy zmienić ustawienia przeglądarki i mamy święty spokój:decayed:
  4. wyjmij wszystko a nie zaślepiaj. wymień opaski, kup silikony. dużo tego nie masz
  5. ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- By były jaja jakby napisał że był u jakiegoś pseudo mechanika który wyjeździł mu pół zbiornika i nic nie poradził:grin:
  6. No to co on dzisiaj pisze że mieszkasz niewiadomo gdzie
  7. no i? taki kiepski byłeś że jeszcze nie wie co mu dolega?
  8. a ruszałeś wirnikiem czy ma luz?
  9. ja znawcą nie jestem. wydawało mi się że pompę się wymienia na początku żeby paliwa nie brakło ale skoro twierdzisz że sprzęgło ważniejsze to spoko. pytam skąd te fale
  10. wirnik może trzeć o korpus bo ma duży luz
  11. jak nie dmuchała na maxa to nie było jej słychać bo nie pracowała pod max obciążeniem. teraz jak pracuje to daje znać że ma dość. to tylko teoria bo nie widze auta i ciężko stwierdzić ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ---------- opiłki tylko potwierdzają tą tezę. jak zdjąłeś tą rure to trzeba było dotknąć wirnika i nim poruszać. zobaczyłbyś w jakim stanie wirniki są
  12. jak gwiżdże to pewnie pada
  13. Pompa to podstawa a wymieniacie ją na końcu? Nie rozumiem? co to za wykres? chyba bez strojenia żadnego?
  14. zadzwoń do niego najlepiej:wink: ---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- temp płynu nie ma nic do doładowania
  15. dlatego mówie żebyś podjechał do Tomka to ci sprawdzi czy ciśnienie nie ucieka bo najprawdopodobniej to jest przyczyną. jak ci sie nie chce to wyjmij wszystko co idzie do turbo i sprawdzaj. każdy wężyk, opaskę. Najlepiej kup sobie silikony i od razu wymieniaj bo pewnie masz ori szmaciane
  16. devastatnion to taki user z forum http://a4-klub.pl/members/devastation-9483/ może nie wygląda ale coś tam oleju w głowie ma. Nie masz daleko do niego więc mozesz podjechać
  17. Faktycznie ciężko masz:wink:
  18. carlsberg
  19. dziura panie, dziura ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- poza tym albo popros devastationa to ci naprawi:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.