Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. dobrze że nie zjarali ECU u kogoś z tego podniecenia:grin:
  2. o siłowni to zapomnij na dłuższy czas a zaprzyjaźnij się z fizjoterapeutą
  3. Buba odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    placebo ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- BTW bajk ile tam masz kuni teraz?
  4. Buba odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Dobrego drivera:grin:
  5. k**wa a mnie nie będzie jak tu taka elita się zjeżdza:kwasny:
  6. Dlatego warto zagłębić temat. 95% ludzi kupuje właśnie gówniane fajki które później się psują lub są c**jowe w użytkowaniu i się zniechęcają do tego. Ja kupiłem dwie sztuki i jedną dałem teściowi z liquidem milda. Jak mu się skończył to kupił 50ml za 50zł. Żadnej etykiety. Tylko informacja żeby że to liquid do epapierosa. Jak tego spróbowałem to prawie się udusiłem. Dobry małoawaryjny papieros kosztuje więcej ale warto wydać. Mi się zwrócił w 2tygodnie. Teściu który palił 2paczki i korzystał tak samo z różnych innych epapierosów (m. in. collins) dopiero jak dostał tego volisha to przestał jarać. Z dnia na dzień. Teściowa to mnie po piętach całuje:decayed:
  7. Ja szukałem info jakieś 2-3 miesiące i niestety nic poza VOLISH : premium brand - elektroniczny papieros się nie nadaje. Kumpel miał chyba z 5 lub 6 różnych firm i każdy się rozpadał. U mnie w pracy większość ma takie samo zdanie. Ja mam swojego juz 3 miesiące i póki co nic się nie dzieje ---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- ja mam tego Volish Crystal 2 - eSmokingWorld ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- i przy polecam kupowanie dobrych liquidów bo zniechęcić się można bardzo szybko a syf jaki sprzedają to masakra i nie wiadomo co tam jest
  8. będę z vagiem więc jak coś to wpadaj będę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. Norbi nie przyjedzie bo jego RS spali wachy za 100zł i oleju za 150 na taką podróż
  10. co rozumiesz przez pełne? rehabilitacja to z 1-2 lata w zależności od wielkości urazu. nie ma jednej zasady. każdy uraz i organizm jest inny
  11. Do norbiaka na audiencje to miesiąc wcześniej są zapisy:decayed:
  12. ta fela jest wyjebana ale niestety nie dla mnie. zobacz jak to siedzi z nadkolami. ET30 i 9.5J chyba najmniejsza Poza tym na rynku wtórnym praktycznie nie istnieje. ---------- Post dopisany 17-11-2012 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2012 at 21:39 ---------- W końcu udało się skompletować wszystko co niezbędne. Montaż oczywiście na najlepsze trytytki na świeci:grin:
  13. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mądraliński się znalazł. ja bym mu nie ufał.
  14. alko to alko ja innych % nie przyjmuje:decayed:
  15. ja mam lecha
  16. Dobry temat. Czekam na rozwinięcie:decayed: Mam w domu dwie skrzynie Tosnila (stare jeszcze z czasów podstawówki). Głośniki są zjarane bo przeżyły wiele ciężkich bitów. Z tego co pamiętam to sa 2 niskotonowe, jeden średnio i jeden wysokotonowy. Teraz się zastanawiam czy kupić dobre głośniki to tego i amplituner czy lepiej jakieś gotowe zestawy.
  17. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    On nawet nie wiedział co dostanie:grin:
  18. żebym to ja wiedział co będę robił we wtorek:decayed: zobaczymy
  19. jakoś wieczorem, ja do 19 pracuje więc później możemy się łapać
  20. Czyścili cysternę, wybuchły opary. Trzy osoby ranne nie ma to jak wejść z fajką do cysterny ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- BTW Uważajcie na tego transportera bo to najszybsza biT karetka w PL
  21. The Day The Earth Stopped Masturbating -- 2012 -- Trailer HD - YouTube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.