Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze że nie zjarali ECU u kogoś z tego podniecenia:grin:
-
Złamana ręka w łokciu
o siłowni to zapomnij na dłuższy czas a zaprzyjaźnij się z fizjoterapeutą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pukał
-
Lancer EVO X
placebo ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- BTW bajk ile tam masz kuni teraz?
-
Nie trzyma ciśnienia doładowania..spada na 0.4bar. brak pomysłów.Pomocy
a sprawdziłeś czy trzyma ciśnienie?
- Lancer EVO X
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa a mnie nie będzie jak tu taka elita się zjeżdza:kwasny:
-
Użytkowanie e-papierosa
Dlatego warto zagłębić temat. 95% ludzi kupuje właśnie gówniane fajki które później się psują lub są c**jowe w użytkowaniu i się zniechęcają do tego. Ja kupiłem dwie sztuki i jedną dałem teściowi z liquidem milda. Jak mu się skończył to kupił 50ml za 50zł. Żadnej etykiety. Tylko informacja żeby że to liquid do epapierosa. Jak tego spróbowałem to prawie się udusiłem. Dobry małoawaryjny papieros kosztuje więcej ale warto wydać. Mi się zwrócił w 2tygodnie. Teściu który palił 2paczki i korzystał tak samo z różnych innych epapierosów (m. in. collins) dopiero jak dostał tego volisha to przestał jarać. Z dnia na dzień. Teściowa to mnie po piętach całuje:decayed:
-
Użytkowanie e-papierosa
Ja szukałem info jakieś 2-3 miesiące i niestety nic poza VOLISH : premium brand - elektroniczny papieros się nie nadaje. Kumpel miał chyba z 5 lub 6 różnych firm i każdy się rozpadał. U mnie w pracy większość ma takie samo zdanie. Ja mam swojego juz 3 miesiące i póki co nic się nie dzieje ---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- ja mam tego Volish Crystal 2 - eSmokingWorld ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- i przy polecam kupowanie dobrych liquidów bo zniechęcić się można bardzo szybko a syf jaki sprzedają to masakra i nie wiadomo co tam jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będę z vagiem więc jak coś to wpadaj będę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi nie przyjedzie bo jego RS spali wachy za 100zł i oleju za 150 na taką podróż
-
Złamana ręka w łokciu
co rozumiesz przez pełne? rehabilitacja to z 1-2 lata w zależności od wielkości urazu. nie ma jednej zasady. każdy uraz i organizm jest inny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do norbiaka na audiencje to miesiąc wcześniej są zapisy:decayed:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ta fela jest wyjebana ale niestety nie dla mnie. zobacz jak to siedzi z nadkolami. ET30 i 9.5J chyba najmniejsza Poza tym na rynku wtórnym praktycznie nie istnieje. ---------- Post dopisany 17-11-2012 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2012 at 21:39 ---------- W końcu udało się skompletować wszystko co niezbędne. Montaż oczywiście na najlepsze trytytki na świeci:grin:
-
[ALL B5] Audi S4
mądraliński się znalazł. ja bym mu nie ufał.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
alko to alko ja innych % nie przyjmuje:decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mam lecha
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
Dobry temat. Czekam na rozwinięcie:decayed: Mam w domu dwie skrzynie Tosnila (stare jeszcze z czasów podstawówki). Głośniki są zjarane bo przeżyły wiele ciężkich bitów. Z tego co pamiętam to sa 2 niskotonowe, jeden średnio i jeden wysokotonowy. Teraz się zastanawiam czy kupić dobre głośniki to tego i amplituner czy lepiej jakieś gotowe zestawy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL B5] Audi S4
On nawet nie wiedział co dostanie:grin:- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
żebym to ja wiedział co będę robił we wtorek:decayed: zobaczymy- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jakoś wieczorem, ja do 19 pracuje więc później możemy się łapać- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyścili cysternę, wybuchły opary. Trzy osoby ranne nie ma to jak wejść z fajką do cysterny ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- BTW Uważajcie na tego transportera bo to najszybsza biT karetka w PL- Ciekawe filmy warte obejrzenia
The Day The Earth Stopped Masturbating -- 2012 -- Trailer HD - YouTube - [ALL B5] Audi S4