Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. jeszcze taka pierdółka. będzie stabilniej
  2. święta:grin: ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- raz w roku mam możliwość zeby w zime w cieplutkim garażu siedzieć więc trzeba korzystać
  3. O najważniejszym bym zapomniał
  4. wylej, dolej, wylej dolej, wylej dolej i tak pierwszy litr poleciał. Teraz jeszcze zbiorniczek musze wyjąć i wyczyścić i jeszcze raz to samo ---------- Post dopisany 23-12-2012 at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 20:17 ---------- Przeglad napedów zakończony. poskładane i czeka na montaz ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ---------- Wahacze też ogarnięte:decayed: Dluga noc wiec może jeszcze dolne ogarne:wink:
  5. o ty. nic nie mówiłes o k04:thumbdown:
  6. "Kręcą bączki" na śniegu
  7. dzięki:wink: "Kręcą bączki" na śniegu
  8. dużo fajniejszy bajer mam w telefonie za 40zł z większą ilością parametrów. jak już to sprzedajesz to przynajmniej to napisz a nie polecaj:wink:
  9. Buba odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    W dzień po końcu świata - YouTube
  10. A Ty skąd!!?? ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ---------- I czego? Zwagujesz mi furę ? Mam jakiś błąd na Fisie In2 czy coś ja tez, ja tez. wywala mi jakiś błąd blow job i nie wiem co z nim zrobić
  11. Te MTM czy RS6R nie mają więcej niż 650
  12. raczej do ecu-performance
  13. Amit az iskolában nem tanítanak - YouTube
  14. Super że się udało:thumbup1: Teraz tylko została kwestia tego podcierania d*py:grin:
  15. Czyli w kto i w jaki sposób obraca tymi przypuśćmy 500$ w przypadku działalności pasywnej?
  16. będziesz na święta? o to ja ci pokaże gdzie można
  17. no tak. pas zdejmujemy z chłodnica:wink:
  18. a to chyba że tak:wink: tutaj kwestia wyczucia na ile sobie można pozwolić. chyba jest taka technika jazdy że dojeżdżając do zakrętu hamuje się w ostatnim momencie dociążając max przód do połowy łuku żeby jak naszybciej pokonać zakręt przy najlmniejszym poślizgu kół a później ogień
  19. CZyli nic nie robiąc można co miesiąc 1k $ dostawac?
  20. No nie wiem czy tak do końca. Gdyby tak było to w rajdach jeździłyby same prosiaki a nie EVO/STI:wink:
  21. Nosb weź pierdolnij plastidipem fele na czarno. Ciekawe jak będzie wyglądał
  22. dobrego masz sąsiada oby już panowie co się skusili na samochód do podcierania d*py musieli zatrudniać pomoc:wink:
  23. Ciekawe:eusathink: Rozumiem że jak będzie haczyk to Twoja gwarancja pokrywa ewentualne koszta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.