Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
jeszcze taka pierdółka. będzie stabilniej
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
święta:grin: ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- raz w roku mam możliwość zeby w zime w cieplutkim garażu siedzieć więc trzeba korzystać
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
O najważniejszym bym zapomniał
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
wylej, dolej, wylej dolej, wylej dolej i tak pierwszy litr poleciał. Teraz jeszcze zbiorniczek musze wyjąć i wyczyścić i jeszcze raz to samo ---------- Post dopisany 23-12-2012 at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 20:17 ---------- Przeglad napedów zakończony. poskładane i czeka na montaz ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ---------- Wahacze też ogarnięte:decayed: Dluga noc wiec może jeszcze dolne ogarne:wink:
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
o ty. nic nie mówiłes o k04:thumbdown:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
"Kręcą bączki" na śniegu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki:wink: "Kręcą bączki" na śniegu
-
VIDI - cyfrowy gauge dla A4/S4 A5/S5 :)
dużo fajniejszy bajer mam w telefonie za 40zł z większą ilością parametrów. jak już to sprzedajesz to przynajmniej to napisz a nie polecaj:wink:
-
Strefa Śmiechu
W dzień po końcu świata - YouTube
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Ty skąd!!?? ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ---------- I czego? Zwagujesz mi furę ? Mam jakiś błąd na Fisie In2 czy coś ja tez, ja tez. wywala mi jakiś błąd blow job i nie wiem co z nim zrobić
-
White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound
Te MTM czy RS6R nie mają więcej niż 650
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
raczej do ecu-performance
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Amit az iskolában nem tanítanak - YouTube
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Super że się udało:thumbup1: Teraz tylko została kwestia tego podcierania d*py:grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Banners Broker pomysł na zarabianie pieniędzy.
Czyli w kto i w jaki sposób obraca tymi przypuśćmy 500$ w przypadku działalności pasywnej?- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
będziesz na święta? o to ja ci pokaże gdzie można- wymiana rozrządu 2.8
no tak. pas zdejmujemy z chłodnica:wink:- wymiana rozrządu 2.8
tak- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
a to chyba że tak:wink: tutaj kwestia wyczucia na ile sobie można pozwolić. chyba jest taka technika jazdy że dojeżdżając do zakrętu hamuje się w ostatnim momencie dociążając max przód do połowy łuku żeby jak naszybciej pokonać zakręt przy najlmniejszym poślizgu kół a później ogień- Banners Broker pomysł na zarabianie pieniędzy.
CZyli nic nie robiąc można co miesiąc 1k $ dostawac?- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
No nie wiem czy tak do końca. Gdyby tak było to w rajdach jeździłyby same prosiaki a nie EVO/STI:wink:- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb weź pierdolnij plastidipem fele na czarno. Ciekawe jak będzie wyglądał- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
dobrego masz sąsiada oby już panowie co się skusili na samochód do podcierania d*py musieli zatrudniać pomoc:wink:- Banners Broker pomysł na zarabianie pieniędzy.
Ciekawe:eusathink: Rozumiem że jak będzie haczyk to Twoja gwarancja pokrywa ewentualne koszta? - Banners Broker pomysł na zarabianie pieniędzy.