Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
home mówi że jest zajęta
-
Przejazd gierkówką S8 Warszawa - Piotrków Tryb.
ja zawsze jeździłem krakowską. do radomia i później do kielc leci się całkiem spoko. celuj godzinami tak żeby ominąć korki w krakowie i później na zakopiance. trzeba sprawdzać na CB czy się nie korkuje bo można ominąć bokami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niestety rozwalfotoradar.pl jest niedostępna:kwasny:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Troszeczkę zrobili Obwodnica Żyrardowa otwarta. Można ominąć Raszyn i Janki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zastanawiam się kiedy ludzie zaczną ro***erdalać te fotoradary.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
następnym razem trzeba się spiknąć o w normalnych godzinach żeby było sucho:wink:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Reasumując. Jestem szybszy od Was heheheheheh- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety wasze urządzenia nie rejestrują takich prędkości:grin:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba jeździć bez rejestracji. inne opcji nie ma. jak policja złapie to udawać głupka bo:wink:- [ALL B5] Audi S4
trzeba być kreatywnym. jak ty jeździsz tylko na shella i z powrotem to masz większe prawdopodobieństwo że trafisz na tych samych. jak jechałem dwa lata temu do Bułgarii to miałem dopiero problem jak wytłumaczyć policjantowi dlaczego nie mam rejestracji. j**any tylko po węgiersku gadał- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dajcie znać jak będziecie jechać bo ja sie nie wyrobie na spota (chyba ze ok 21 dopiero)- [ALL B5] Audi S4
ja woziłem rozwaloną ramkę i blachę pod siedzeniem. jak sie pytali gdzie rejestracja to mówiłem że właśnie na parkingu mi ktoś przywalił i jade na stacje kupić- [ALL B5] Audi S4
weź nie mów takich rzeczy wypoleruj wentyle, powyjmuj kamienie z bieżnika. cokolwiek- [ALL B5] Audi S4
mężczyźni rozróżniają 3 kolory. jak znasz więcej to ....- [ALL B5] Audi S4
Taki mądry jesteś to ciekawe czy rozróżnisz niebieski od błękitu w realu:grin:- [ALL B5] Audi S4
biało sinawe:polew::polew::polew:- [ALL B5] Audi S4
jak patrze na swój 6k i obok stoi auto z 4300 to tamte wyglądają jak żółte. za to 6k już nie jest biały tylko delikatnie wchodzi w niebieski/fioletowy. c**j wie jak to opisac bo ja rozróżniam tylko 3 kolory i więcej mi do szczęścia nie potrzeba. ---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- to oczywiście subiektywna ocena ale jak będziecie mieli okazję porównać to zerknijcie.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w szpitalu i tak byś nie dostał- [ALL B5] Audi S4
5000 jest najlepszą opcją bo jest biały, 4300 jest wpada w żółty, 6000 już w niebieski delikatnie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi ty lepiej pogode zamawiaj żeby nie padało- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
c**j z wynikami. Ważne że będzie fun:evil2:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tam uważam że może być ciekawie. z rolki evka odpadnie moim zdaniem:whistling:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak mi się przypomniało:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sam nawet wysiadłem żeby lżej miał no i 120 kg mniej:grin: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.