Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. home mówi że jest zajęta
  2. ja zawsze jeździłem krakowską. do radomia i później do kielc leci się całkiem spoko. celuj godzinami tak żeby ominąć korki w krakowie i później na zakopiance. trzeba sprawdzać na CB czy się nie korkuje bo można ominąć bokami
  3. niestety rozwalfotoradar.pl jest niedostępna:kwasny:
  4. Troszeczkę zrobili Obwodnica Żyrardowa otwarta. Można ominąć Raszyn i Janki
  5. zastanawiam się kiedy ludzie zaczną ro***erdalać te fotoradary.
  6. następnym razem trzeba się spiknąć o w normalnych godzinach żeby było sucho:wink:
  7. Reasumując. Jestem szybszy od Was heheheheheh
  8. Niestety wasze urządzenia nie rejestrują takich prędkości:grin:
  9. trzeba jeździć bez rejestracji. inne opcji nie ma. jak policja złapie to udawać głupka bo:wink:
  10. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    trzeba być kreatywnym. jak ty jeździsz tylko na shella i z powrotem to masz większe prawdopodobieństwo że trafisz na tych samych. jak jechałem dwa lata temu do Bułgarii to miałem dopiero problem jak wytłumaczyć policjantowi dlaczego nie mam rejestracji. j**any tylko po węgiersku gadał
  11. dajcie znać jak będziecie jechać bo ja sie nie wyrobie na spota (chyba ze ok 21 dopiero)
  12. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja woziłem rozwaloną ramkę i blachę pod siedzeniem. jak sie pytali gdzie rejestracja to mówiłem że właśnie na parkingu mi ktoś przywalił i jade na stacje kupić
  13. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    weź nie mów takich rzeczy wypoleruj wentyle, powyjmuj kamienie z bieżnika. cokolwiek
  14. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mężczyźni rozróżniają 3 kolory. jak znasz więcej to ....
  15. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Taki mądry jesteś to ciekawe czy rozróżnisz niebieski od błękitu w realu:grin:
  16. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    biało sinawe:polew::polew::polew:
  17. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak patrze na swój 6k i obok stoi auto z 4300 to tamte wyglądają jak żółte. za to 6k już nie jest biały tylko delikatnie wchodzi w niebieski/fioletowy. c**j wie jak to opisac bo ja rozróżniam tylko 3 kolory i więcej mi do szczęścia nie potrzeba. ---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- to oczywiście subiektywna ocena ale jak będziecie mieli okazję porównać to zerknijcie.
  18. w szpitalu i tak byś nie dostał
  19. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    5000 jest najlepszą opcją bo jest biały, 4300 jest wpada w żółty, 6000 już w niebieski delikatnie
  20. Norbi ty lepiej pogode zamawiaj żeby nie padało
  21. c**j z wynikami. Ważne że będzie fun:evil2:
  22. ja tam uważam że może być ciekawie. z rolki evka odpadnie moim zdaniem:whistling:
  23. tak mi się przypomniało:
  24. Sam nawet wysiadłem żeby lżej miał no i 120 kg mniej:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.