Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi objechany:banan: 4 tiry różnicy:pali:
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
niedługo to ludzie nie będą musieli myśleć w samochodach:decayed:
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
ło kufa ale jaja:shock3:
-
Przejazd gierkówką S8 Warszawa - Piotrków Tryb.
to wal na błonie i grodzisk, przez sochaczew to tiry lecą. nie wiem jaka droga od rawy do tomaszowa bo ja uciekam wcześniej
-
A4 B5 Quattro - poliuretany do tyłu
kurde jak kiedyś do nich dzwoniłem to nic nie mieli do b5
-
Przejazd gierkówką S8 Warszawa - Piotrków Tryb.
a co ty kombinujesz?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
f*ck for Forest (2012) - Filmweb f*ck for Forest - zwiastun - nr 1 (polski) - Filmweb Oglądał ktoś ten film?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Liquid LiQueen 10ml - ENERGY DRINK - High 18mg (2701852703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ---------- good shit
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie? a w życiu. Po prostu jestem happy man:decayed:
-
Przejazd gierkówką S8 Warszawa - Piotrków Tryb.
no nie do końca bo ostatni odcinek remontu przed warszawa jest jeszcze w remoncie (jeden pas). przynajmniej tak było dwa tyg temu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbiak 0700 684 934 Poziek 0701 854 392 Do Poźka jest troche drożej bo on relacjonuje z Torwaru i Arkadii jednocześnie- [ALL B5] Audi S4
dobra guma to podstawa:wink:- Gdzie w Warszawie dobry i bezpieczny chiptuning?
Bo mi Witek płaci za reklame- Siłownia
Redzi coś ci się przytyło chyba:decayed: ---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- Na sucho to podrażnisz skóre. Musisz posamrować- Lancer EVO X
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurzyło to się na rondzie aydaho miał mokre gacie jak wysiadł i był strasznie blady- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedy .... jak to kiedy. na spocie. mówiłem ci żebyś jechał- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to się nie działo. bajk woził wszystkich dookoła ronda babki bokiem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo to FLY edytował a nie Lucas:wink:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
arkadia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ło kuwa ile ludzi... nie wiem czy jechać bo miejsc na parkingu nie będzie:grin:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może i ja wpadne:mysli:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raczej wyciąć - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.