Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. akurat byłem za nim jak wcisnął i jestem pod wrażeniem. zastanawiam się tylko czy to seria czy był wydech robiony
  2. zobacz jaką malik ma antenkę w Q7:wink: bez CB wyjeżdżać w Polskę to tak jakbyś wjechał na autostradę bez paliwa ze świadomością że za 300km najbliższa stacja paliw
  3. malik dzisiaj leciałem trochę za taką Q7 ale po lifcie i powiem ci że dźwięk jest :jerk:nie wiem czy była dłubnięta ale nawet zdrowo się odpychała
  4. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  5. to sobie sprawdz. tuż przed śmiercią Hanki jak wjechała w pudła
  6. m jak miłość odcinek 234
  7. za małe masz zaciski zeby malować. bedzie to wyglądać nieciekawie
  8. vagiem się sprawdza napinacz a oprócz tego zdejmuje dekiel i patrzysz czy łańcuch nie trze o niego. jak trze to do wymiany. pierwsze słysze żeby przy rozrządzie wymieniało sie i napinacz i łańcuch.
  9. bo to nie matematyka że zastosujesz jeden wzór dla każdego pacjenta i zawsze będzie się to sprawdzac. Jednemu wystarczy 3 miesiące, drugiemu potrzeba pół roku a jeszcze inni nigdy sie nie wrócą do pełnej sprawności
  10. kilkanaście sekund zajmuje otwarcie, odpalenie i odjazd
  11. przecież teraz jest dwa razy tyle ludzi
  12. właśnie nie mam
  13. Zobaczcie jakie foto znalazłem na kompie
  14. śruby pływające wystarczą
  15. nie ma alternatywy ale z tego co się orientuje to powstaje nowa partia- NMNKG - Nie Mam Na Kogo Głosować
  16. Jakbyście popatrzyli to w mediach nagłaśniane są tylko takie wypadki z jednym scenariuszem. Predkość i alkohol a w rzeczywistości jest to tylko jakiś procent wszystkich.
  17. A jak Wam powiem że nie ma reguły i żadnej zależności czy ktoś jedzie szybko czy wolno. Na drodze jest setki jeśli nie tysiące innych czynników które wpływają na wypadki.
  18. Zagraniczne fotoradary: mandat z Europy przyjdzie za kierowcą | rp.pl
  19. jak wchodziły instalacje sekwencyjne to też kosztowały majątek. zawsze tak jest. prędzej czy poźniej możliwość montażu lpg to FSI/TFSI będzie możliwa w normalnych pieniądzach
  20. ja tak codziennie do pracy dojeżdżam tylko moja się lepiej w zakrętach trzyma
  21. A ja nie. Kombinują, oszukują, są niesłowni. Co innego mówią przez telefon, co innego na miejscu a jeszcze co innego jak się odbiera felgi. Kiedyś jak mieli mniej klientów to lepsze opinie były a teraz jest tragedia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.