-
Prośba o podpowiedź silnik benzynowy
było odcięcie zaplonu, ale, zawsze musi być jakieś ale, w tym danym momencie nie było uruchomione, gdyż było to chwilowe wyskoczenie do domu dosłownie 10 min, a było to w postaci suwaka (wlacz/wylacz), gdyż taka polecił mi mechanik, z praktyki tych 3 tygodni jest to dosyć meczaca wersja i dlatego była opcja zmiany ale juz niestety nie zdążyłem...
-
Prośba o podpowiedź silnik benzynowy
od początku o tym wiedzieli, noi nic
-
Prośba o podpowiedź silnik benzynowy
Kupiłem od kolesia który ma firmę od kilku lat sprowadza samochody z Niemiec, a kluczyk dostałem jeden, bo drugiego zapewniał ze nie ma.
-
Prośba o podpowiedź silnik benzynowy
ok, ale oddalenie bez kluczyka to chyba nie trwa kilka sekund? to był benzyniak więc, chyba trochę trudniej jest niż przy ropniaku? i to mnie zastanawia, auto było dopiero co kupione (3 tygodnie).
-
Prośba o podpowiedź silnik benzynowy
Witam, miałem audi a4 b6, pisze miałem bo skradziono mi to auto i to dosłownie w 10 do 15 min, dlatego mam ogromna prośbę czy ktoś moze mi podpowiedziec, czy było to możliwe tak szybko bez kluczyka? auto było na benzynę. jeżeli ktoś coś moze podpowiedziec to bardzo proszę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, miałem audi a4 b6, pisze miałem bo skradziono mi to auto i to dosłownie w 10 do 15 min, dlatego mam ogromna prośbę czy ktoś moze mi podpowiedziec, czy było to możliwe tak szybko bez kluczyka? auto było na benzynę.
Audi86
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta