Treść opublikowana przez Buba
-
Platforma cyfrowa NC+
Ale to rośnie. Mają już ponad 50tysięcy:shock3:
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan problem jest bo moja baba wracała i na autostradzie auto stanęło. Mówiła że coś zaczęło trzeszczeć, piszczeć, tłuc i zgasło. Jak kręci rozrusznikiem to jakby coś latało w silniku i piszczy. Teraz stoi i czeka na lawete. Co to może być? Olej lałeś jakiś?
-
[ALL B6] S4 b6
czemu bez gazu? właśnie na LPdzi:decayed:
-
[ALL B6] S4 b6
GAZ to zło. Gaz do opli! Chociaż dla tego silnika to nie ma różnicy bo i tak kupa:grin:
-
[ALL B5] Audi S4
co poradzić. przyjdzie Gracjan to powie co i jak
-
[ALL B5] Audi S4
nie da rady bo jedna stoi w stolicy a druga w koluszkach
-
[ALL B5] Audi S4
ale ona na serio stoi juz u mnie
-
[ALL B5] Audi S4
Mam nadzieję że moja baba go nie rozwali. Prawie taki fajny jak mój
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najbardziej wypadkowe ulice w Polsce. Bez niespodzianek...
- Po co ten dział?
-
Platforma cyfrowa NC+
Pasztet z NC+. Robotę UOKiK zrobili użytkownicy Facebooka
-
Użytkowanie e-papierosa
pewnie tak
-
Użytkowanie e-papierosa
to już kwestia co kto lubi. bierz 10ml
-
Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------
-
Platforma cyfrowa NC+
szczególnie ze UOKiK sie do nich dobrał. Dyrektor marketingu wyleciał. Sami sobie strzelili w kolano:whistling:
-
Platforma cyfrowa NC+
https://www.facebook.com/antyncplus?fref=ts ---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ---------- ---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ---------- Srają po gaciach jak sam prezes interweniuje
-
[ALL B5] Audi S4
to bzęczek na muchy
-
Platforma cyfrowa NC+
Wszyscy uciekną bo oszukują ludzi.
-
[ALL B5] Audi S4
Ścina bo się przytuliła bokiem do drzewa:grin:
-
Fotoradary, mandaty, pkt karne..
No wiadomo, każde przewinienie jakie zobaczą to będzie liczone
-
Fotoradary, mandaty, pkt karne..
z tego co wiem to policzą za prędkość, podwójną ciągłą i jeszcze za pasy jak nie będziesz miał zapiętych
-
Muzyka w naszych autkach
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir) - YouTube
-
Spotkania na drodze
Kto wczoraj stał zaparkowany na Pruszkowskiej w Warszawie? Czarne B7 z trumną na dachu LC......
-
Użytkowanie e-papierosa
liquen jest spoko. nie narzekam
-
Użytkowanie e-papierosa
tylko kup sobie dobry olejek. mój teść kupił jakieś gówno i myślałem że pawia puszcze