Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na początku myślałem że to norbi na pigułach ale na końcu widać ze to nie on
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
masz chińską podróbke grilla z RS4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spociki w stolicy
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
każdy lubi "inaczej"
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
przecież to chińczyk no i? mam taki sam i dużo lepiej wygląda:wink:
-
Użytkowanie e-papierosa
jest 2x wieksza więc nie ma sie co dziwić
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
Grill akurat jest fajniejszy niż eskowy:wink:
-
[B7 BKN] kombi By Patrox
gruuuuuuuuuuubo ale to dalej klekot ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ---------- Czyli prawdą jest że słabsze jednostki są lepsze do modzenia ?
-
Użytkowanie e-papierosa
jak masz kupować to tylko volish. to taki merc s klasa wśród papierosów to na ile ci wystarczy bateria będzie zależeć jak czesto będziesz go trzymał w ustach. mi 1000 wystarcza na 2-3 dni. Mój teść potrafi jedną baterię w niecały dzień rozładować dlatego ma dwa papierosy. wszystko zależy od użytkowania
-
Lancer EVO X
jak się nawrócisz to daj znać
-
Użytkowanie e-papierosa
możesz kupić w takim zestawie albo osobno każdy element (wtedy mozesz sobie wziąć większą baterię)
-
Lancer EVO X
też się dziwie od samego początku:decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może i dwa nawet
- Lancer EVO X
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Lancer EVO X
nie było gdzie ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ---------- bajk o takie:wink:- [B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
chcesz zaciski 6tłoki wsadzić na ori tarcze 320?- Zakopane, pokoje.
Zakopane - "Pokoje U Stochw" 300m od Krupwek byłem tutaj i bardzo fajna miejscówka za sensowne pieniądze- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
przerost formy nad treścią za kosmiczne pieniądze. pisałem już wcześniej że lepiej poczekać az w PL ktoś zacznie to ogarniać a myślę ze to niedługo już będzie- Lancer EVO X
no bez przesady. troche lansu nie zaszkodzi:decayed:- Lancer EVO X
widze że jest "płaska" nie ma efektu schodzenia ramion do środka- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ten temat to o samochodzie czy biznesie soft APR?- Lancer EVO X
teraz dopiero zobaczyłem fele. dlaczego takie małe ET? brakuje efektu jaki one dają troche:kwasny:- Lancer EVO X
dobrze ze sie zorientowałem ze to Ty bo miałem ogromną ochotę żeby heble w podlogę wcisnąć ale jak zacząłeś migać długimi to się zorientowałem ze to jakieś znajome białe evo- Lancer EVO X
nie ladnie tak pod zderzak podjezdzac :-) - Lancer EVO X