Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] kombi By Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym pochawalic sie swoim nowym nabytkiem.

Autko to A4 B7 BKN 3,0tdi 204 ps z 2005 roku z przebiegiem 130 tyś

Oryginalnie w SLine zewnętrznym i wewnetrznym

Super plusem jest skrzynia automat i że w Audi w zeszłym roku przy przebiegu 111000 wymienili silnik z osprzetem na kompletnie nowy.

Za długo nie mogłem pojezdzić serią i dzis wyszło coś takiego:

patryk.jpg

IMG_1979.jpg

IMG_1981.jpg

IMG_2008.jpg

Oryginalnie do pozostałych dwóch intercoolerów zostały dołożony jeden. Nie wymaga on podcinania belki i w każdej chwili mozna powrócic do oryginału. I w moim przekonaniu do 3,0tdi jako daily car wystarcza on w zupełności

Opublikowano

wynik robi wrażenie

Opublikowano

No przyrost ilości KM o 50% to sporo! :kox:

Opublikowano

widze ze powrót do b7:wink:

Opublikowano

Nie sądziłem że 3.0 tdi ma taki potencjał.... masakra :kox:

Opublikowano

B8 sprzedane? :decayed:

Opublikowano

dawno

Opublikowano

nie wiedziałem

Opublikowano

wow niezły wynik:whistling: tylko IC i program, czy coś jeszcze w silniku dłubniete?

Opublikowano

Widziałem, jak się robiło - ten grill skądś znam ;)

A gdzie wcięło jedno przeciwmgielne?

Opublikowano
  • Autor
Graty wyniku oraz furki :thumbup1:

Jakieś jeszcze plany ? :decayed:

Z pewnoscia jakieś ładne koła na lato, detailing. Jeśli chodzi o silnik to raczej nie mam potrzeby juz wiecej osiagnąc. Mysle że po kompletnym wydechu i korekcie z pewnoscia mozna byłoby uzyskac około 20 koni wiecej.

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

wow niezły wynik:whistling: tylko IC i program, czy coś jeszcze w silniku dłubniete?

Tylko coler i program. Zapas jeszcze jest ale mysle że nie ma potrzeby obciążać skrzyni automatycznej.

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

Widziałem, jak się robiło - ten grill skądś znam ;)

A gdzie wcięło jedno przeciwmgielne?

Chomik zjadł :P a tak na serio to ciagle nie mam czasu aby podjechac żarówki kupic i dlatego nie zakładam.

Opublikowano

:kox:

a wymieniony silnik to już ASB?

Opublikowano
  • Autor
:kox:

a wymieniony silnik to już ASB?

Silnik dobrany według vinu wiec zapewne BKN. Jednakże wszystko co tam siedzi jest poprawione tak jak w silniku ASB.

BTW- to jest mit że silnik ASB jest lepszy od BKN( po tylu latach naprawy tych aut i posiadaniu conajmniej kilku takich jednostek moje zdanie jest takie ze wszystko zależy od przebiegu i konkretnego egzemplarza) :) :)

Opublikowano

gruuuuuuuuuuubo :shock3:

ale to dalej klekot :decayed:

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Czyli prawdą jest że słabsze jednostki są lepsze do modzenia ?

Opublikowano
  • Autor
gruuuuuuuuuuubo :shock3:

ale to dalej klekot :decayed:

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Czyli prawdą jest że słabsze jednostki są lepsze do modzenia ?

NIe ma znaczenia

Opublikowano

Fajna , czemu przesiadłes się znów na B7 ?

Opublikowano

B8, czy B7, w Twoich rękach zawsze się robi fajną zabawką.;-)

Opublikowano

no prosze prosze :), gratki Patryczko. Ładna furmanka no i mocy tez chyba Ci na emeryturze już wystarczy :P. BTW zamówić Ci te żarówki do halogena? :) dostaniesz 2 będzie jedna zapasowa żebyś czasem nie musiał znów bez halogena jeździć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.