Treść opublikowana przez demzorq
-
Wybebeszenie tlumikow 3.0 TDI
Ja mam wywalone wszystko z końcowych tłumników plus brak DPF i jest cicho prawię bez różnicy w środku napewno jej nie słychać może na zewnątrz pod obciążeniem dopiero.
-
SPOTY OLEŚNICA
kiedyś już mi robiłto podbije do niego dzięki.
-
SPOTY OLEŚNICA
witam ktoś z oleśnicy ogarnia programowanie lamp w b7 ? bo czasu nie mam do wro cisnąć a temat pilny
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
same okucia czy jakiś zestaw ? jakieś wymiary masz?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
poczekaj aż dojdą progi i heble to będzie dopiero sztos
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
wydech bardzo przyjemnie brzmi masz jakieś zdj down-pipe'a ?
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
wózek marzenie gratuluje i czekam na postępy prac
-
Czarny grill i chromy wokol szyb - bedzie pasowalo?
podłącze się do tematu, demontował ktoś te chrom listwy na drzwiach i wokoło ich ? od czego zacząć ?
-
Spoty wrocławskie
Jakie ET tych felów? ET 35 zapomniałem napisac
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jaką folia oklejałeś 3M? wysoka temperatura od soczewki nie bd paprać foli?
-
Spoty wrocławskie
Panowie jak by ktoś był chetny moje felgi Koła Felgi TOMASON TN4 19 5x112 air ride german !! (3780397804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dla forum cena 1800 za 5 szt bez opon
-
Spoty wrocławskie
a cwiara ogarnia takie rzeczy na spotach czy nie robi w niedziele? bo nieiwme czy dzwonić
-
Spoty wrocławskie
Panowie mam pytanko czy ktoś z was ogarnoł by zaprogramowanie lamp w B7 żeby amerykę zrobić ? oczywiście odpłatnie.
-
[B7 BKN] kombi By Patrox
wow niezły wynik:whistling: tylko IC i program, czy coś jeszcze w silniku dłubniete?
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie podejdzie do a4 b7 na przód 18x10j et40 ? spotkał sie ktoś z podobnym setupem? może jakieś foto?
-
RS4 B5 By Kosiniak.
masakra dobry RS graty!
-
Opinia o felgach 3SDM
Audi A4 B6 stance - YouTube ciekawy jak by model 0.05 wyglądał. Jedyne co że tylko w 18" największe
-
Opinia o felgach 3SDM
do jakiego auta Ty kupiłeś felgi szerokości 9,5 cala ? masz traktor w domu ? Też sie włąśnie zastanawiam na modelem 0.01 ale widze ze juz nie bd pierwszy na tym forum z tym felunkiem odnośnie szerokości o tym samym myślałem do b7/b6 jak znalazł jeśli ma byc konkretnie spasowane!
-
Plastikowe osłony na zbiorniczki itp pod maską
te nad zbiorniczkami pasuja do b7 3.0 też ?
-
Pytanie o felgi czy podejda do B7 Q ?
a jak dużo ? ---------- Post dopisany 28-01-2013 at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2013 at 16:09 ---------- odgrzewam, całyczas szukam jakiejś felgi coś tkaiego rzucilo mi sie w oko 20x10 et 35 tył bez problemy a czy przod podejdzie ? 20 CALOWE KOTY DO AUDI,MERCEDESA Z CHROM RANT 10CM (2986883451) - motoAllegro
-
Felgi od BMW X5 do B6
masz tu błotnik wyciągany w b5 ?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Mówił że 19", a tu 30" bez dystansu się nie obejdzie
-
Felgi od BMW X5 do B6
może felga zaczyna być oklepana ale i tak wyglada dystanse podeszy bezproblemowo ?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Na sklepie Ultera po 125zł i wysyłka free w zeszłym tyg taka cena była jak zamawiałem
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Przejrzałem cały temat na vwzone'ie... Bardzo mi się podoba Gruby projekt!