Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opinia o felgach 3SDM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :wink:

przegladałem allegro i trafiłem na felgi 3SDM:

3SDM model 0.01 5x112 5x120 19" (3014301617) - motoAllegro

jaka jest Wasza opinia na ich temat?:wink: a może jeździ ktoś na takim felunku? :whistling:

ładnie to wygląda

3SDM

tumblr_maamaikZFF1r8ol8mo1_1280.jpg

Opublikowano

no fantowski nie ma sie tu nad czym zastanawiac bo to jest miazga jak dla mnie:jerk::slina:

Opublikowano

ja je kupilem dokladnie ten wzor 4x19" 9,5" ale wrzucam je dopiero na wiosne wiec sie wtedy wypowiem,ogolnie widzialem duzo projektow z tymi felgami wiec chyba lipy niema

Opublikowano

felgi są w modzie ale na opinie czekamy.... Krzysiek na twoją opinie:wink:

sam ostatnio się zastanawiałem jak by było z ich trwałością na polskich drogach:whistling:

Opublikowano
  • Autor
felgi są w modzie ale na opinie czekamy.... Krzysiek na twoją opinie:wink:

sam ostatnio się zastanawiałem jak by było z ich trwałością na polskich drogach:whistling:

ja właśnie też zastanawiam się, ale kuszą kuszą :slina:

Opublikowano
ja je kupilem dokladnie ten wzor 4x19" 9,5" ale wrzucam je dopiero na wiosne wiec sie wtedy wypowiem,ogolnie widzialem duzo projektow z tymi felgami wiec chyba lipy niema

do jakiego auta Ty kupiłeś felgi szerokości 9,5 cala ? masz traktor w domu ?

Opublikowano

Jak stać to brać :decayed:

Sam się zastanawiałem nad tymi felgami, tylko model 0.05 :kox: , ale do nich trzeba najlepiej mieć dobra glebę.

Jak ktoś kupi 18" 0.01 to wrzucac tu foty jak najszybciej.

Opublikowano

Najlepsze że teraz 3SDM i Rotiform będą mieć bliźniaczy model :grin: [ nowe koło pojawi się za jakiś czas :wink: ]

Opublikowano
ja je kupilem dokladnie ten wzor 4x19" 9,5" ale wrzucam je dopiero na wiosne wiec sie wtedy wypowiem,ogolnie widzialem duzo projektow z tymi felgami wiec chyba lipy niema

do jakiego auta Ty kupiłeś felgi szerokości 9,5 cala ? masz traktor w domu ?

Też sie włąśnie zastanawiam na modelem 0.01 ale widze ze juz nie bd pierwszy na tym forum z tym felunkiem :( odnośnie szerokości o tym samym myślałem :)

do b7/b6 jak znalazł jeśli ma byc konkretnie spasowane!:kox:

Opublikowano
ja je kupilem dokladnie ten wzor 4x19" 9,5" ale wrzucam je dopiero na wiosne wiec sie wtedy wypowiem,ogolnie widzialem duzo projektow z tymi felgami wiec chyba lipy niema

do jakiego auta Ty kupiłeś felgi szerokości 9,5 cala ? masz traktor w domu ?

Krzysiek kupił do B5 (buda RS4)

Opublikowano
  • Autor
Audi A4 B6 stance - YouTube ciekawy jak by model 0.05 wyglądał:kox:. Jedyne co że tylko w 18" największe

:slina::slina::slina:

Opublikowano
Witajcie :wink:

przegladałem allegro i trafiłem na felgi 3SDM:

3SDM model 0.01 5x112 5x120 19" (3014301617) - motoAllegro

jaka jest Wasza opinia na ich temat?:wink: a może jeździ ktoś na takim felunku? :whistling:

ładnie to wygląda

3SDM

http://25.media.tumblr.com/tumblr_maamaikZFF1r8ol8mo1_1280.jpg

wizualnie felga super wygląda, tylko do niej pasuje mocna gleba i lekki naciąg wtedy jest jak Bozia przykazała :decayed::wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Oj brał bym :slina:

  • 2 lata później...
Opublikowano

I jak z tymi felgami? warto zakładać nie gną się itp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.