Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki laptop?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam możliwość wymiany swojego laptopa na coś innego. Cena max 4 tys, zastanawiam się nad czymś takim:

Laptop Samsung 550P7C i7 16G GT630 FHD Win8 +210zl (3061062689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nie patrzcie na to konkretne ogłoszenie bo laptop będzie kupowany u jednego z partnerów naszej firmy..

macie jakieś doświadczenie z tym Samsungiem? jak ogólnie spisują się laptopy Samsunga? tym razem wolę poczytać zanim wpakuję się znowu w bagno... mój obecny Dell Inspiron to porażka :facepalm:

Opublikowano

nie wiem czy ci to coś pomoże ale ja używam netbooka Samsunga i jak dla mnie jest super - wykonanie mega dokładne, nic nie skrzypi , nie odpada itp... co do jego osiągów nie będę się wypowiadał bo ty szukasz czego innego :wink:

Opublikowano

Dokładnie 3 lata temu kupiłem takiego:

Recenzja Samsung R780 - Notebookcheck.pl

Wtedy kosztował tyle co z ten z ogłoszenia i był wypasiony na maxa (no może prawie).

Generalnie jestem zadowolony, nadal wszystko hula ale po jakimś półtora roku padła bateria (obecnie trzyma 30 sek :decayed: )

Pomacaj sobie może touchpada, jeśli dużo używasz, bo dla mnie ten mój jest jakiś ułomny (w porówaniu z dellami/hp) - ma jakąś fakturę na sobie, "ciężko" chodzi - ale ja i tak w domu głównie korzystam tylko z myszką, więc jest ok.

Opublikowano
  • Autor

z touchpada nie korzystam prawie w ogóle, wolę normalne myszki :decayed::grin:

Opublikowano

Delle jakieś ma dostępne.. polecam dell-a

Opublikowano
  • Autor

żadnego Della :decayed:

Opublikowano
żadnego Della :decayed:

hehe, jaki rozmiar wyświetlacza Cie interesuje? Popatrz na Samsungi S ultrabooki, jak zobaczyłem ich wykonanie to po prostu szok:jerk:

Opublikowano
Dokładnie 3 lata temu kupiłem takiego:

Recenzja Samsung R780 - Notebookcheck.pl

Wtedy kosztował tyle co z ten z ogłoszenia i był wypasiony na maxa (no może prawie).

Generalnie jestem zadowolony, nadal wszystko hula ale po jakimś półtora roku padła bateria (obecnie trzyma 30 sek :decayed: )

Pomacaj sobie może touchpada, jeśli dużo używasz, bo dla mnie ten mój jest jakiś ułomny (w porówaniu z dellami/hp) - ma jakąś fakturę na sobie, "ciężko" chodzi - ale ja i tak w domu głównie korzystam tylko z myszką, więc jest ok.

mam ten sam model. nie pamiętam kiedy go kupiłem 2-3 lata temu. w sumie to nic się z nim nie dzieje strasznego. ostatnio zaczął się grzać bardzo i dwa razy już się sam wyłączył ale to pewnie przez to że na kocu często leży wiec nie ma wentylacji

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

i nie kupuj z Win8 bo to jak na razie tragedia nie system

Opublikowano
  • Autor
żadnego Della :decayed:

hehe, jaki rozmiar wyświetlacza Cie interesuje? Popatrz na Samsungi S ultrabooki, jak zobaczyłem ich wykonanie to po prostu szok:jerk:

15,6" najlepiej :wink: z tych, co oglądałem to właśnie najbardziej mi podchodzi ten z linka.. popatrzę jeszcze, mam jeszcze kilka dni na wybór :decayed:

Opublikowano

Ja mam Samsunga RC720 i jest okej. Tak jak moi przedmówcy potwierdzam że jakość wykonania jest naprawdę dobra, nic mi nie skrzypi.Generalnie ja jestem bardzo zadowolony, kolega ma Asusa z takim samym procesorem jak mój (Intel Core i5) i jemu często muli i zawiesza a mi zawiesił się chyba z 2 razy :wink: Ja na początku nie byłem przekonany do laptopów Samsunga ale wyszło tak że go kupiłem i do tej pory nie żałuję :wink:

Opublikowano

Jeśli chodzi o Samsungi to naprawdę widać rozwój w tej firmie, wykonanie, dobry stosunek ceny do jakości...A co Win8 to już praktycznie każdy laptop z nowej serii ma 8. Zresztą śmiga szybciej niż 7 a nowy interfejs to kwestia przyzwyczajenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.