Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
No i w końcu ogarnąłem cały tył Wszystko wyjąłem albo wyciąłem. Najgorzej drążki kierownicze (śmieszna nazwa jak na element z tyłu) bo śruby zwulkanizowały się z guma a nie ma jak tam wejść z diaxem a tam są k**ewsko twarde śruby do ustawiania geometrii No i po dwóch dniach roboty wszystko wjechało na swoje miejsce. Padam na ryj ale warto było ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- Marcin miałem na czarno pomalować ale pod ręką był tylko czerwony a nie chciałem po piaskowaniu zostawić gołych wahaczy bo zaraz rudy by się dobrał i robota psu w dupe
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Z tym Atomem to troszke przesadziłem. Zrozumiałem że chcesz auto do zabawy na torze. Najlepszą opcją jeśli chcesz się bawić na torze i ulicy to EVO. Nie widze innej sensownej alternatywy cena/osiągi/serwis. Każde auto które będzie dostawało po d*pie będzie się psuło bardzo szybko jednak EVO jest sporo i ceny części są nieporównywalnie tańsze niż prosie czy gtr. Chociaż części to nie wszsytko bo jeszcze jest kwestia osób które ci to dobrze ogarną bo na ASO nie licze. Przywalisz w krawężnik to wchodzisz na allegro i masz sporo części zamiennych a do GTRa czy prosiaka to zapomnij. Zderzaki czy tego typu części są ogólnie dostępne Poza tym mówisz ze zaczynasz się "bawić" a samochody o których piszesz nie za bardzo wybaczają błędy.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ładny kolorek?
-
Moje prace
idź w cholere:shock3:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No Stan jako pierwszy rozbierał GTRa wiec temat dobrze zna choć myślę że wszystkie bolączki są ogólnie znane
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Żaden. Jak do zabawy to są zupełnie inne auta które nie są może mega mocne ale przystosowane do zabawy. Ariel Atom - atomexperience.pl
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mnie bardzo zastanawia jak radzi sobie ten: Sportmile | Audi rs4 b7 4.2 fsi 630 hp 600 Nm Trzeba Adasia zapytać
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja to całkowicie rozumiem. Chodzi mi tylko o to że przy tego typu zabawach dużo większe znaczenie ma czynnik ludzki, kapcie, zawias, heble, rozkład mas a moc schodzi niżej . W przypadku jazdy na wprost liczy się moc i praktycznie nic więcej (widać po filmikach dragtimes gdzie mówiąc dosadnie wciskasz gaz i trzymasz fajere) Nie ma auta uniwersalnego które jest idealne na tor i do jazdy na wprost. GTR chyba miał być z założenia takim samochodem
-
Platforma cyfrowa NC+
nc+ z internetem, czyli kolejna żenująca oferta promocyjna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tydzien temu tez Cie nie bylo Goral w promce... z tego samego powodu
-
Użytkowanie e-papierosa
Co do czyszczenia grzałki to ostatnio próbowałem po raz kolejny i się udało. Opłukałem gorącą wodą, wysuszyłem i odpalałem na sucho jak na filmiku. Zalałem płynem i zostawiłem na noc. Rano normalnie smak wrócił. Nie wiem dlaczego tak jest. Jak zostawie na noc to jakoś lepiej przesiąka ten płyn do grzałki. Niestety po 3 myciu nie było w ogóle smaku i nie chciała grzać. kurde jaki ja teraz smak zamówie
-
Moje prace
jesteś w stanie usunąć takie rysy?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
KmK myśle że gdyby właściciel EP3 przesiadł się do GTRa to czasy robiłby rewelacyjne. Samochody z dużą mocą są fajne na prostej. W zakrętach ma to już jednak mniejsze znaczenie. Gdyby moc była wyznacznikiem wyniku to wszystkie rajdowe EVO miałyby po 800koni. Zapytaj Poźka jakie czasy robi clio sport ganiając się z dużo mocniejszymi furami AWD
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie. Były tam już chyba wcześniej spoty zreszta
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
pooglądajcie inne filmiki w jego wykonaniu jak się z motocyklami gania lub przy 170 wpada na plamę oleju wiadomo że na prostej mocne fury mu uciekaja ale w zakrętach momentalnie je dochodzi
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
gdybym miał kupić typowe auto do upalania, kierowałbym się czasami na północnej pętli ringu, ponad 20km nie wybacza błędów, wiele potencjalnie szybkich fur dostaje baty, bo są właśnie słabo wyważone, są bardzo mocne ale kiepsko skręcają (rs6), mają niby korzystny stosunek mocy do masy, ale masa sama w sobie powoduje, że są relatywnie mało zwrotne i poręczne. Nordschleife lap records - FastestLaps.com ciężko znaleźć relatywnie lepszą ofertę niż gtr w odniesieniu osiągów do ceny. Nie liczy się moc tylko kierownik:wink: Battle Honda Civic TypeR EP3 x Nissan GT-R ... Nürburgring Nordschleife BTG 24-07-2010 - YouTube
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie krzyniek?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kto ci robił wydech? ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- Mam nieodparte wrażenie że krzyniek jedzie w tym aucie Audi RS6 R by MTM (730+HP) vs. BMW X5 3.0ds - warszawa, acceleration, vmax - YouTube
-
Interfejs ELM327 Bluetooth + Torque (OBD II + Car)
Jakbyś został przy szajsungu to byś teraz nie miał problemu:decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co ze starym? za głośny był?
-
Interfejs ELM327 Bluetooth + Torque (OBD II + Car)
chyba nie ma
-
Wyząbkowane opony, wyciszanie opon, wyrównywarka bieżnika, ściernica bieżnika
tiaaa co 5 cm poprzeczny rowek:grin:
-
Wyząbkowane opony, wyciszanie opon, wyrównywarka bieżnika, ściernica bieżnika
Dzisiaj ogarnąłem temat wyząbkowanych opon Naprawa wyząbkowanych opon - YouTube
-
Spotkania na drodze
tomi79
-
Moje prace
Szacun