Treść opublikowana przez Buba
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
ja bym sie nawet cieszył
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Najlepsze jest to że nie jest tłuste a rozpuszcza więcej syfu niż benzyna ekstrakcyjna
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
- Rozwalone Audi..co dalej ?
Z tego co widze to wartość rynkowa wg ubezpieczalni to 11k zł więc jest duże prawdopodobieństwo że pójdzie na żyletki- Rozwalone Audi..co dalej ?
Jak koło jest przesunięte to wcale bym się nie zdziwił jakbyś dostał szkodę całkowitą jaka jest wartość rynkowa tego rocznika?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Kiedy do Adama jedziesz na soft?- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
jak czesto bywasz to wpadaj na pifko:wink:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
całkiem możliwe bo niedaleko mieszka a szczesliwice to ochota. do włoch jeszcze kawałek:wink:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Niom. Sąsiad. Pewnie go gdzieś na zlocie widziałeś- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Jakie 30? Wystarczy 10 ---------- Post dopisany 21-06-2013 at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 22:38 ---------- Logi zrobione. Zapłony w granicach normy więc ecu ogarnia temat. Będzie +15 kuni jak nic:decayed: ---------- Post dopisany 11-07-2013 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2013 at 23:32 ---------- Dwa bandyty- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Dwa bandyty- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
APC robi robote:thumbup1:- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Panowie i Panie całkiem możliwe że przyjadę- Sprężarka działa, ale nie ma ciśnienia,
dławik 8zł- Sprężarka działa, ale nie ma ciśnienia,
Podepnę się pod temat bo mam identyczny objaw. Kupiłem osuszacz i dławik bo może przez to nie chce działać.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Trzeba było brać te szablony co miałem i problem miałbyś rozwiązany- [B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Dev popracuj nad tym napisem bo wygląda kiepsko.- [ALL B5] szerokie s4
Miałem to samo. Widzę że u ciebie też chyba ktoś czerwony wlał...- Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
a które konkretnie filce?- Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
I jak się sprawdza ten zestaw?- [B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
co to ? Zacisk(i)- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Megafabryki: Supersamochody: Nissan GT-R - Joe Monster- [ALL B5] szerokie s4
U mnie zaczyna się grzać jak mam klimę i stoję w korku. W pozostałych przypadkach trzyma dobrze temp Grzać to może za dużo powiedziane ale wskazówka idzie na jakieś 96 stopni.- [ALL B5] Audi S4
maski brakuje:facepalm: - Rozwalone Audi..co dalej ?