Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. ja bym sie nawet cieszył
  2. Najlepsze jest to że nie jest tłuste a rozpuszcza więcej syfu niż benzyna ekstrakcyjna
  3. Z tego co widze to wartość rynkowa wg ubezpieczalni to 11k zł więc jest duże prawdopodobieństwo że pójdzie na żyletki
  4. Jak koło jest przesunięte to wcale bym się nie zdziwił jakbyś dostał szkodę całkowitą jaka jest wartość rynkowa tego rocznika?
  5. Kiedy do Adama jedziesz na soft?
  6. jak czesto bywasz to wpadaj na pifko:wink:
  7. całkiem możliwe bo niedaleko mieszka a szczesliwice to ochota. do włoch jeszcze kawałek:wink:
  8. Niom. Sąsiad. Pewnie go gdzieś na zlocie widziałeś
  9. Jakie 30? Wystarczy 10 ---------- Post dopisany 21-06-2013 at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2013 at 22:38 ---------- Logi zrobione. Zapłony w granicach normy więc ecu ogarnia temat. Będzie +15 kuni jak nic:decayed: ---------- Post dopisany 11-07-2013 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2013 at 23:32 ---------- Dwa bandyty
  10. Panowie i Panie całkiem możliwe że przyjadę
  11. Podepnę się pod temat bo mam identyczny objaw. Kupiłem osuszacz i dławik bo może przez to nie chce działać.
  12. Trzeba było brać te szablony co miałem i problem miałbyś rozwiązany
  13. Dev popracuj nad tym napisem bo wygląda kiepsko.
  14. Miałem to samo. Widzę że u ciebie też chyba ktoś czerwony wlał...
  15. co to ? Zacisk(i)
  16. Megafabryki: Supersamochody: Nissan GT-R - Joe Monster
  17. U mnie zaczyna się grzać jak mam klimę i stoję w korku. W pozostałych przypadkach trzyma dobrze temp Grzać to może za dużo powiedziane ale wskazówka idzie na jakieś 96 stopni.
  18. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    maski brakuje:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.