Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Spoko Orlen na Zakopiańskiej w miarę blisko, ale ludzie na bank się zastanawiali kto jeździ w te i nazad. ---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- tak dla śmiechu https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qQjINwCBTWs Sportmile Vs Godzilla - YouTube
  2. orgazm to mieli chłopaki w Bukowinie, dość się nią najeździłem, trzeba rezać z tysiąc kunia mówisz jakby wiecej u ciebie stała niż u Szymona:grin:
  3. dlaczego? takie auta są robione właśnie po to żeby objeżdżać wypaśne fury
  4. chyba faktycznie mialeś orgazm wczoraj i jeszcze cię trzyma:decayed:
  5. Mało coś fotek macie z tego spędu:decayed:
  6. dobre pytanie. teraz widze ze wszyscy pisali o herbicydowej dyszy a ja wziąłem ten komplet 3 niebieskich.
  7. Jest to jakaś opcja jeśli masz możliwość spakowania i wyjazdu w ciągu 1-2 dni bo tam często tak się pojawiają ogłoszenia. Tak jak z tym
  8. wsadziłem 3 filce, zrobiłem otworek igłą do szycia i testuje z mydłem do mycia rąk
  9. ustaw sobie subskrypcje tutaj Lastminuter - Oferty last minute biur podróży w jednym miejscu. Obniżki cen na żywo.
  10. Z klimatyzacją to niewiele ma wspólnego:wink:
  11. Nie rozpadł się jak go na lawete wciągaliście?
  12. W końcu ogarnąłem klime. Miesiąc szukania nieszczelności a okazało się że wentyl po zgaszeniu puszczał czynnik w atmosfere:facepalm: Teraz jest chłodek:decayed: Panowie w serwisie powiedzieli że na LOW temperatura powinna być pomiędzy 6-9 stopni. Nawet nie wiedziałem że tak bardzo chłodzą te ałdi (na to koleś z uśmiechem że to nie toyota:grin:
  13. Zrobiłem tą pianownice. Teraz jaka piana do tego? ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- I jeszcze pytanie jaki otworek zrobić. Chyba trochę przesadziłem z wielkością. Im mniejszy tym lepszy czy jak to wygląda?
  14. Przecież napisałem że obejmuje. Dzwoniłem do BRE dzisiaj żeby się upewnić.
  15. Tak wiem. Oglądałem ostatnio to: i tak się właśnie zastanawiam bo sporo tańsza opcja ale czy warta uwagi
  16. To dodatkowa opcja którą można wykupić przy zawieraniu umów OC i jest stworzona właśnie do tego typu spraw. I to jest bardzo dobra opcja bo TU od którego domagasz się prawidłowej wyceny i wywiązania się terminowo z tytułu wypłaty odszkodowania wie że nie ma do czynienia ze zwykłym Kowalskim któremu może wcisnąć byle gówno tylko z Kowalskim któremu pomagają prawnicy (nie biore tutaj pod uwagę jakości tylko sam fakt pieczątki adwokata czy kancelarii) i już nie mogą sobie pozwolić na olewanie bo konsekwencje mogą być dużo większe. Czy jest dobra to nie wiem bo nie korzystałem. Czy 10k to mało? Też nie wiem ale lepsze to niż wykładanie z własnej kieszeni a powkurwianie TU bezcenne. Poza tym wszyscy wiedzą że w przypadku gdyby sprawa wylądowała w sądzie to TU przegrywa bo ich wyceny zawsze są bardzo zaniżone i nie pokrywają się z realiami panującymi na rynku i to oni się boją żeby nie doprowadzić do postępowania. Wiele osób przerzucało się pismami i nic z tego nie wychodziło. Dopiero wezwanie przedsądowe z pieczątką kancelarii załatwiało sprawę w kilka godzin:wink:
  17. Ehh Panie kiko79. Piszesz jakbyś siedział w ubezpieczeniach od wieków a tu takie niedopatrzenie. http://www.mbank.pl/download/ubezpieczenia/OWU/OWU_ochrona_prawna-bre-ubezpieczenia.pdf Koszt jest tak ogromny że musiałem kredyt wziąć (chyba 40zł dodatkowo). Ochrona prawna do 10k z tego co pamiętam. ---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- I oczywiście sytuacja w której jest teraz Redżi wchodzi w skład tego ubezpieczenia (przed chwilą dzwoniłem specjalnie żeby się upewnić czy coś się nie zmieniło:wink:
  18. Czyje to? Nocny wypadek na Puławskiej. "Kierowca miał 2 promile" ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- https://www.google.com/search?q=regeneracja+kompresora+klimatyzacji+warszawa&oq=regeneracja+kompresora+klima&aqs=chrome.3.69i57j0l3j69i62l2.8571j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8 yaaay, ale fajna stronka, nie znałem! szukam sprawdzonego miejsca gdzie ktoś kiedyś już regenerował. Nie regeneruje się takich rzeczy. Tak samo jak magla, turbo itp. Lepiej używkę wziąć i wsadzić. Mówiłem ci że mam w piwnicy tylko sprzęgło musisz wymienić bo chyba jest zjarane
  19. Pytanie zasadnicze jak wygląda wyważenie felg po nałożeniu szpachli. Zimówki mam do zrobienia i zastanawiam się czy nie będzie później problemu z wyważeniem. Ubytki są spore i albo nadspawanie albo szpachla.
  20. A nie masz w swoim OC prawnika w zestawie?
  21. Szymeniu by powiedział to samo o Tobie czy mnie z czym do ludzi, troche pokory młody:naughty: Spoko następnym razem zabiere żonę i zostanę na całość to ustawimy kreski oczywiście bez napinki. A tak btw to mnie dzisiaj popedzał jakiś Stig na autobahnie Panamerą GTS ale było całkiem podobnie jak u Was. Dzięki za wspolną przejażdżkę Wczoraj leciałem z Łodzi i też widze w lusterku ten "żabi" ryj. Na mięczaka nie trafiło bo nie bał się lecieć 250+ a później mi spierdolił Ale GT3 na klapie było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.