Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. a psikałeś pistoletem czy szprejem?
  2. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak w oplach i hondach
  3. tak właśnie kombinuje
  4. Kumpel mnie dzisiaj namówił na carbon Wiem że góra jest w inną stronę nić. Co myślicie bo ja mam mieszane uczucia
  5. +10 do lansu:naughty: ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- Ciekawe jak się sprawdzi ten wosk
  6. Nie wiem jeszcze. Na razie kombinuję czy w ogóle to ma sens
  7. 5 podkładka regulująca 7 podkładka dopasowująca 13 Podkładka wstępna 21 podkładka regulacyjna Każda z nich ma różne grubości. Kwestia sprawdzenia dokładnie luzu pomiędzy nimi i dokupienia odpowiedniej k**wa jak ja żałuje że nie zrobiłem tego jak miałem dyfer zdjęty i leżał przez miesiąc ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ---------- Dev ile roboty żeby się do tego dobrać?
  8. Mówisz o stożku czy wkładce ? Na K&N nie ma co się szarpać. Lepiej Pipercrossa kupić Różnica jest ogromna i za***iście odczuwalna podczas jazdy
  9. dokładnie:wink:
  10. samochody po 400-500-600 koni jeżdżą na ori DV i nikt nie narzeka i nie pakuje się w forge
  11. wiadomo że jeśli zęby są zużyte i tam jest luz to nie ma opcji żeby to ogarnąć ale skoro są podkładki regulacyjne i są w różnych rozmiarach (od 0.15 do 1.2) to coś one muszą dawać? jedna jest przy torsenie a druga przy wyjściu na wał (0.95-1.55) do tego są podkładki dopasowujące (0.15 - 1.5) patrząc na zakres możliwości regulacji (niwelowania luzu?) to jest fc**j jak wymienimy te 3 rzeczy
  12. ja sprawdzałem wszystko do skrzyni. dyfer też wymieniłem na inny i nic nie pomogło:facepalm: jest jeszcze opcja rozebrania dyfra i tam są jakieś podkładki regulujące ale jeszcze nie doszedłem jak to ugryźć i czy to coś zmieni.
  13. jeśli wybierzesz play to tam masz ofertę dla przenoszących numer i oni załatwiają wszystko ale sam też bym wysłał do tmobilie pismo że rezygnuje
  14. teraz za 50zł masz no limit do wszystkich. z tmobile przysłali mi ofertę (6 miesięcy wcześniej!) to śmiech co oferują
  15. oni załatwiają wszystko ale dla pewności i tak wysyłasz pismo o rezygnacji za potwierdzeniem odbioru ja bym się do nju nie pchał bo to odłam orange i może się okazać za jakiś czas że takie samo gówno bo żabojady wymyślą coś ciekawego jestem w takiej samej sytuacji tylko ja mam umowę do marca i wale tmobile. ide do pleja
  16. Nikt nie wie dlaczego tak jest. Nie jesteś jedyny u którego takie coś się dzieje. Ja obstawiam skrzynie. Sprawdzałem już wszystko i tylko ona została (dyfer też wymieniałem)
  17. A ja k**wa film o pedałach w sutannie musiałem oglądać
  18. kurde aż spróbuje z tym DOT a to nie niszczy uszczelek w jakiś sposób?
  19. Buba odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie ma takiego żeby nie przerabiać a boczne z RSa szału nie robią
  20. A masz jakieś fajne miejscówki do spania?
  21. A może zamówiłeś 18 a przysłali 16?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.