Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
a psikałeś pistoletem czy szprejem?
-
Muzyka w naszych autkach
- [ALL B5] Audi S4
jak w oplach i hondach- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
całość?- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
tak właśnie kombinuje- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Kumpel mnie dzisiaj namówił na carbon Wiem że góra jest w inną stronę nić. Co myślicie bo ja mam mieszane uczucia- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
+10 do lansu:naughty: ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- Ciekawe jak się sprawdzi ten wosk- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Nie wiem jeszcze. Na razie kombinuję czy w ogóle to ma sens- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
5 podkładka regulująca 7 podkładka dopasowująca 13 Podkładka wstępna 21 podkładka regulacyjna Każda z nich ma różne grubości. Kwestia sprawdzenia dokładnie luzu pomiędzy nimi i dokupienia odpowiedniej k**wa jak ja żałuje że nie zrobiłem tego jak miałem dyfer zdjęty i leżał przez miesiąc ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ---------- Dev ile roboty żeby się do tego dobrać?- Filtr powietrza K&N co i jak? Wasze opinie.
Mówisz o stożku czy wkładce ? Na K&N nie ma co się szarpać. Lepiej Pipercrossa kupić Różnica jest ogromna i za***iście odczuwalna podczas jazdy- Jakie DV Najlepsze?
dokładnie:wink:- Jakie DV Najlepsze?
samochody po 400-500-600 koni jeżdżą na ori DV i nikt nie narzeka i nie pakuje się w forge- Jakie DV Najlepsze?
ori- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
wiadomo że jeśli zęby są zużyte i tam jest luz to nie ma opcji żeby to ogarnąć ale skoro są podkładki regulacyjne i są w różnych rozmiarach (od 0.15 do 1.2) to coś one muszą dawać? jedna jest przy torsenie a druga przy wyjściu na wał (0.95-1.55) do tego są podkładki dopasowujące (0.15 - 1.5) patrząc na zakres możliwości regulacji (niwelowania luzu?) to jest fc**j jak wymienimy te 3 rzeczy- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
ja sprawdzałem wszystko do skrzyni. dyfer też wymieniłem na inny i nic nie pomogło:facepalm: jest jeszcze opcja rozebrania dyfra i tam są jakieś podkładki regulujące ale jeszcze nie doszedłem jak to ugryźć i czy to coś zmieni.- NJU Mobile vs. Play
jeśli wybierzesz play to tam masz ofertę dla przenoszących numer i oni załatwiają wszystko ale sam też bym wysłał do tmobilie pismo że rezygnuje- NJU Mobile vs. Play
teraz za 50zł masz no limit do wszystkich. z tmobile przysłali mi ofertę (6 miesięcy wcześniej!) to śmiech co oferują- NJU Mobile vs. Play
oni załatwiają wszystko ale dla pewności i tak wysyłasz pismo o rezygnacji za potwierdzeniem odbioru ja bym się do nju nie pchał bo to odłam orange i może się okazać za jakiś czas że takie samo gówno bo żabojady wymyślą coś ciekawego jestem w takiej samej sytuacji tylko ja mam umowę do marca i wale tmobile. ide do pleja- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Nikt nie wie dlaczego tak jest. Nie jesteś jedyny u którego takie coś się dzieje. Ja obstawiam skrzynie. Sprawdzałem już wszystko i tylko ona została (dyfer też wymieniałem)- Muzyka w naszych autkach
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja k**wa film o pedałach w sutannie musiałem oglądać- Uszczelki - czym konserwowac?
kurde aż spróbuje z tym DOT a to nie niszczy uszczelek w jakiś sposób?- [B5 AGB] by Steri
nie ma takiego żeby nie przerabiać a boczne z RSa szału nie robią- Narty Austria/Włochy
A masz jakieś fajne miejscówki do spania?- [ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)
A może zamówiłeś 18 a przysłali 16? - [ALL B5] Audi S4