Treść opublikowana przez Buba
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Grodzisk Mazowiecki - Policja cz. 2 - YouTube
-
Jak niemiecki serwis oszukuje
to o niczym nie swiadczy.Ktos prywatnie cofnał licznik później przyjechal do ASO i wpisali aktualny stan dokładnie:wink:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
kto bogatemu zabroni:decayed:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
szukałem ale doszedłem do wniosku że nie ma sensu wydawać 1k na zaciski oglądałem w kilku furach ten zestaw, gadałem z kolesiami i nie ma sensu przepłacać różnica w przyleganiu klocka jest naprawdę niewielka ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- moskal 20k w ciągu dwóch lat to nie przebieg
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
czy stoi?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
tarcz nie mam i musze ten zacisk zrobić ale adaptery już czekają
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
prawa tak, lewa czeka na wenę a poza tym zimno już na takie dłubanie teraz heble 300 wpadają na tył
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
tak miało być
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Częste mycie skraca życie ale testowałem Sonaxa
-
Jaki Wosk na zimę ?
No cóż. Człowiek uczy się na błędach. Pozostaje tylko go nałożyć na lakier:decayed:
-
Jaki Wosk na zimę ?
wyczuwam sarkazm:przebiegly:
-
Jaki Wosk na zimę ?
Si
-
[ALL B5] Audi S4
Co to jest ? śmigasz S4 a graniem takim to nawet w polonezie bym sobie bagażnika nie zawalał hahah lipa w c**j.. weś to sprzedaj i kup sobie coś do jedzenia a na granie wmątuj 2x re audio sx12 + hifonicsa brutusa np bix4000d i zrób to ładnie np z podobną zabudowa co kolega z forum zrobił w swojej B6 http://s17.postimg.org/k2e8l4h4b/P5170186.jpg a tobie ciśnienie skoczyło że takiego nie masz czy skąd się urwałeś?
-
[ALL B5] Audi S4
troche golfem 2 trąca...
-
Jaki Wosk na zimę ?
A ten się nadaje na zimę?
-
[ALL B5] Audi S4
formalina zniszczy lakier:decayed:
-
Narty Austria/Włochy
właśnie tam się chyba wybiorę bo znalazłem skipass free w styczniu:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
niebyłbym tego taki pewny:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
- Filtr powietrza K&N co i jak? Wasze opinie.
to chyba jakis efekt placebo , w ilu bym nie jechal autach z normalnym filtrze i jakims ala sportowym ,bez roznic ,jedynie w dzwieku moze troche .mocy tyle samo. nie efekt placebo tylko rzeczywistość. twoje stwierdzenie nic nie wyjaśnia. mogłeś jechać tico na papierowym filtrze a później uno na simocie astra bez filtra bo właściciel nie miał kasy na wymiane. myślałeś że będzie miał +30 koni od razu po założeniu że zacznie wgniatać w fotel? rozumiesz? ja wziąłem 3 kumpli, pojechaliśmy na autostradę i w jedną stronę na papierowym a w drugą na pipku i różnica była bardzo odczuwalna. ogień na jednym i ogień na drugim. takie same warunki atmosferyczne. oczywiście mam na myśli turboPB- Filtr powietrza K&N co i jak? Wasze opinie.
w 1.8T będzie też na duży plus. jak założyłem to czułem jakbym wyjął korek z dolotu. w logach nie było jakiejś mega różnicy ale dużo szybciej reaguje na pedał gazu.- Wykonanie układu wydechowego od podstaw do A4 B6 1.8T
wydech nic nie daje?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
zaraz boosta odkręcę- Project S4. Początki :)
przedlift/polift mogą być jakieś różnice tylko- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Sprayem:wink:Malowałem z 3 warstwy. DUża różnica? Bo po zdjęciu to ciężko wywnioskować. Ja się spreju nie tykam bo to gówno. Jak już to pistolet - Filtr powietrza K&N co i jak? Wasze opinie.