Treść opublikowana przez Buba
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Przeciez u Ciebie na tym sofcie tez podobno wyszlo (z tego co pamietam) 330km i 460nm. u mnie na dynomecie wyszło 302/415 nie pamiętam pierwszego pomiaru na maha ale było coś +-320
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Ja mam przynajmniej wynik z MAHA A widziałem setup podobny do mojego na 380kuni:naughty: Ja go nie kwestionuje. Trzymam kciuki za to żebyś miał nawet 400. Mówie tylko że dyno nie jest dobrym wyznacznikiem prawdziwej mocy i każdy Ci to powie. MAHA prawdę powie bo tego jej oszukasz:decayed: ---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- Buba,u siebie masz cos wiecej dubniete,czy tez sam soft,u Ciebie wyszło 352,a u bienka nie wierzysz w 330? on ma gotowca ja mam soft robiony od nowa a to spora różnica:wink:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Jedź na MAHA. WYdasz troche więcej ale przynajmniej będziesz miał pewność. Sporo wyszło na tym sportecu ale może masz jakiegoś bonusa w serii:wink:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Tutaj bym polemizował To jest loteria. Raz się uda a raz nie. Widziałem różnice 10-20KM. Nie macie tam gdzieś MAHA?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Ja na tym sofcie miałem raz 311KM a raz 321KM:eusathink: Jaką oni mają hamownie? Dynometa?
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
szybko sie znudziła:decayed:
-
[B6 ASJ] Białas 2.7T z body RS4
noo w końcu
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wygrałeś internet:polew:
-
Lancer EVO X
Dla mnie osobiście jedyne sensowne to VI. Klasyk gatunku:whistling:
-
Lancer EVO X
widze że się rozkręcamy zaczyna się jak u nosba kiedyś z wyborem koloru dla białasa:doh: dodam do ulubionych żeby Was poczytać dziewczynki
-
[ALL B5] Audi S4
widze że poxilina spełnia swoje zadanie:wink:
-
Lancer EVO X
Gorzej jak baba z wyborem samochodu
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
Jak założysz te rączki to się przekonasz dlaczego Ori były czarne ale ktoś pewnie pomalował.
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
z tym niebieskim to troche przegięcie...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
już chyba wszyscy ją wymacali:grin:
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
spawaj:wink:
-
[ALL B5] szerokie s4
no niekoniecznie taki sam. jak masz stożek to masz normalnie poliftowe wahacze
-
[ALL B5] szerokie s4
jak nie pasują jak pasują. B5 to b5. ma mieć stożek na mocowaniu do zwrotnicy i tyle.
-
[ALL B5] szerokie s4
z b5:wink:
-
[ALL B5] szerokie s4
nie pasuje mocowanie amorka:wink:
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Całość jakoś tak się nie zgrywa. Muzyka nie pasuje do ujęć. Ujęcia nie pasują do prezentowanego samochodu. Bardzo statycznie i bez "jaja". Brakuje tego czegoś. Auto w poślizgu a muzyka jak na pogrzebie. Kamera zapierda.la a muza jak na stypie. Muza zaczyna przyśpieszać a tu slowmotion. Takie moje wrażenie o całości Co do montażu to się nie znam więc nie wypowiadam.
-
Spotkania na drodze
Czyje to?
-
Moje auto - temat sie rozwija
Podpadłeś. Bez kitu takim samochodem na spota? To nawet ja swojego przez pół dnia pucowałem żeby się błyszczał a Ty takie fo pa:facepalm:
-
kredyt hipoteczny
Kalkulator kredytowy - Kredyty - Finanse osobiste - Bankier.pl
-
Moje prace
Zajelo co? valeting, detailing. usuniecie mory? Jaki stan lakieru, jaki lakier? czarny:grin: