Treść opublikowana przez Buba
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
No ja siedze w jednym 12, w drugim 12 i pozniej znowu 12 i pozniej czasami jeszcze 12:decayed:
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Od 12 do 48 :-D
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
A coś więcej powiesz? Sam zakładałeś czy już kupiłeś z gazem? Jakie koszta i silniki wchodzą w grę?
-
namiary na wywalenie DPFa
oni to na pewno:grin:
-
Po co ten dział?
- Po co ten dział?
GAZ???? PROFANACJA!!!!!!!!!!!! weź już lepiej nic nie pisz:facepalm:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w czwartek możesz sam wybrać gdzie chcesz spota:grin:- Pytanie do właścicieli ipedów
W firmie zaginął ipad. Trwają wielkie poszukiwania. Podobno jest opcja żeby go namierzyć. Wchodziłem na stronę icloud.pl ale nie wiem jaki jest ID. Czy jest jakaś opcja żeby go namierzyć?- Spotkania na drodze
Ten RS stoi na batorego przy ulicy zawsze jak tamtedy przejezdzam kto dzisiaj skrecal/zawracala w broniszach pk 18.40? B6 avant czarne. WK z naklejka na srodku klapy pod rejestracja- Narty Austria/Włochy
byłem w tym sezonie. było za***iście- opony wyzabkowane warto kupic?
raczej nie. ale dzięki temu teraz wiem jak sobie z tym poradzić i myślę że wielu osobom to pomorze bo czasami człowiek wywala dobre opony a można ogarnąć temat bez żadnego problemu:wink: ---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ---------- Kupilem opony i okazalo sie ze sa wyzabkowane. Miesa w cholere ale nie dalo si jezdzic bo wyly. Wywalic szkoda a wlascicel kasy nie chcial oddac. wyząbkowane opony da się naprawić pod warunkiem, że bieżnik jest jeszcze w miarę wysoki, są w Polsce już firmy z profesjonalnymi maszynami które się podejmą naprawy. W ten sposób naprawiłem moje huczące uniroyale rainsport 2, kupiłem nówki mniej więcej 4 lata temu, mam avant'a i w zasadzie śmigam w trasach solo bez obciążenia, co roku zamieniałem tył z przodem i w ten sposób po 4 latach miałem huczące wszystkie cztery oponki, za 75zł od sztuki zostały profesjonalnie naprawione, huczenie już nie występuje a opony jeszcze z dwa sezony posłużą i wcale nie uważam tego za druciarstwo z tego co się wtedy orientowałem to są dwie maszyny w pl które to robią. zasada działania praktycznie taka sama jak u mnie. Różnica tylko w cenie bo papier kosztuje kilka złotych a tam mi powiedzieli 50zł/szt:facepalm:- opony wyzabkowane warto kupic?
Kupilem opony i okazalo sie ze sa wyzabkowane. Miesa w cholere ale nie dalo si jezdzic bo wyly. Wywalic szkoda a wlascicel kasy nie chcial oddac.- opony wyzabkowane warto kupic?
A niby co w nich widzisz zlego. Chociaz jeden sensowny powod podaj- opony wyzabkowane warto kupic?
Wiem bo to moj film ;-)- opony wyzabkowane warto kupic?
A prawa autorskie do powielania filmu sa ? :-D- [b5 asj] rs4
na zdjęciach to zawsze ładnie wychodzą. ulep straszny:grin:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może napisz skąd jest to będzie łatwiej bo może ktoś mieszka niedaleko. Warszawa trochę duża jest- moto-zakup praca dla znających się na motoryzacji
a mi nie odpisałeś nic- Podłączenie laptopa bezprzewodowo do TV
Ma ktoś może takie rozwiązanie? Teraz podpinam kompa przez kabel HDMI podobno można jakoś bezprzewodowo HDMI ogarnąć- Co to moiże być?
jeśli ciśnienie oleju zimnego i ciepłego masz dobre to pozostaje wymiana napinacza. mój kumpel wymieniał 4 razy zamienniki aż w końcu trafił na dobry (o dziwo robiony w Czechach)- Co to moiże być?
Nie słuchaj ich. Daj mu dwa razy na zimnym i będziesz wiedział co się dzieje- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ktoś przytulił mandacik? Policja: Przerwaliśmy nielegalny wyścig Kierowcy: Nikt się nie ścigał - TVN24- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No masakra... jak mokasyny do dresowych spodni, nie? http://i988.photobucket.com/albums/af8/rotiform/Project%20B8/DSC_0456.jpg wydaje mi się że nie ma co kontynuować tego tematu. wszyscy zgodni że dramat i tyle. no popatrz na to. żenada:facepalm:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Faktycznie brzydkie fc**j. W życiu bym ich nie założył do audi. Zobaczcie jaki obciach pojawić się na ulicy- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
C5 do dłubania? A co tam można wydłubać jak to się nie nadaje do rezania:decayed: - Po co ten dział?