Treść opublikowana przez Buba
-
System operacyjny Android
Zatem co trzeba zrobić, aby przyśpieszyć działanie swojego Androida jeszcze bardziej? Udajemy się do*Ustawień i*odszukujemy Opcji Programistycznych (Developer options). W*niektórych przypadkach dostęp do*nich będzie odblokowany, a*w*niektórych trzeba siedmiokrotnie stuknąć w*tę opcję. Po*chwili powinien pojawić się komunikat „Jesteś programistą” i*od tej*pory, bardziej zaawansowane funkcje stoją przed*nami otworem. Następnie odszukujemy w*menu trzech sekcji: Skala animacji oknaSkala animacji przejściaSkala długości animacji Parametry domyślnie powinny ustawione być na*„1x”. Po*kliknięciu każdej z*osobna wybieramy wartość „0,5x”. Jak łatwo się domyślić od*tej pory wszystkie animacje aplikacji będą i*przewijanie będzie dwukrotnie szybsze. Nie wiem czy bylo ale gdyby ktos chcial przyspieszyc andka to ten patent nawet dziala:-D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trójmiasto na gościnnych występach pojawiło się na spocie:whistling:
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Chyba jakaś promocja na vosseny była w tym roku bo już kolejne auto dostało nowe laczki
-
Regeneracja turba... w mazowieckim
A skąd wiesz że kupując nową nie dostaniesz regenerowanej? Dostaniesz takie same warunki gwarancji tylko zapłacisz sporo więcej. Najlepiej kupić używkę w dobrym stanie i nie bawić się w regenerację.
-
C5 Freak Biturbo+
SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - Czci A6 S6 C5
-
Regeneracja półosi - Warszawa - jesteście w stanie coś polecić??
półośki chcesz regenerować?
-
[ALL B5] Audi S4
szczerze to brzydkie te fele ale o gustach się nie rozmawia:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
to ta walona chyba
-
[ALL B5] Audi S4
"racingowy"? to co najmniej 40 musi być
-
[all b8] s4 2013
d*py nie urywa. co druga taka na ulicy
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
7,5/10
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
sam się kończysz:grin: kur.wa chińczyki niech się schowają. ciekawe jak się trochę przepali jak będzie mruczał ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------
-
C5 Freak Biturbo+
bierz te tłumiki i rezaj wydech
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
podoba mi się kto CI to robił, jakieś namiary? PW:wink: ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ---------- ---------- Post dopisany 01-04-2014 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 12:00 ----------
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
B7
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
KOT!!! Lampy przepoleruj bo jakieś takie "mętne"
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Wiem ze bez gleby to .uj Mi takie fele nie leza jakos. Chociaz fajnie sie blyszcza ---------- Post dopisany 24-03-2014 at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 11:39 ---------- taka sytuacja
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Ile normalnie to nie wiem. Na grupowym 50zl za Q. ---------- Post dopisany 22-03-2014 at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2014 at 16:46 ---------- Może jak wyjdą ładnie to się w końcu przekonam do rantu
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
chyba też czas na dzienne u mnie
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
a jest jakieś ograniczenie jeśli chodzi o moc?
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
teraz mamy przynajmniej jedną osobę którą można zapytać za pół roku i za rok jak czy coś się dzieje. ktoś musi przetrzeć szlaki:decayed: ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- +/- 800zł miesięcznie to rok z okładem powinno się wyzerować. Swoją droga, 2000 zł miesięcznie na paliwo to dość sporawo km Z drugiej strony 1/3 wartości auta za instalkę to też dużo. Dobrze, że pojawiła się opcja, każdy indywidualnie sobie zdecyduje. kwestia ile dana osoba jeździ. przecież to główna kwestia przy podejmowaniu decyzji nawet przy normalnej instalce za 2-3k
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
z tą opłacalnością to nie wiem czy taka tragedia znowu. trzeba by policzyć dokładnie a jakiej pojemności butle montują?
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
12k do 2.0 a 16k do 5.0? jak jest z podkradaniem PB podczas jazdy?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
A ktoś już pisał że brzydkie te felgi?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Te 15-20 mm wieksze et to spora roznica. Oczywiscie bardzo duzo zalezy od wzoru felgi bo jak jest plaska to et nic nie zmieni. Ale jak juz delikatnie chociaz schodzi do srodka to juz roznica bardzo duza.