Treść opublikowana przez Buba
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
nie porównuj zakopanego do dolomitów czy alp
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
to volvo to ściema
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Niestety takie ceny. Jest opcja skipass free ale odradzam bo juz malo sniegu jest a ten co jest jest kiepski do jazdy.
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Wejdz na strone i sprawdz ;-)
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Tego nie przewidzisz. Wyjezdzasz z PL i jest przejezdna a pozniej okazuje sie ze nagle nie bo nagle dowalilo sniegu. Moj kumpel kiedys stal 8h bo nie dalo sie dojechac. Dowozili im paliwo i cieple napoje :-)
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Nie wiem jakie ceny w tym roku ale w zeszlym za 7dni bylo co ok 240euro. Dojazd trzeba liczyc ok 400-450 zl od osoby przy 5 osobach w aucie.
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
A skipass i dojazd?
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
1200 wychodzilo za tydzien w Czechach - Janskie Laznie z przejazdem z Wawy. W zeszlym roku val di sole 2200 full z przejazdem eska (zarcie bralem ze soba) Oba wyjazdy sam w calosci ogarnialem dla ok 6-10 osob W styczniu jade zbadac szwajcarie ze wzgledu na snowparki ale to juz z biurem podrozy. Jak na razie koszta za apartament 8 osobowy 130m2 2400 nocleg+przekazd+skipass. Reszta wyjdzie w praniu ale podobno szwajcaria nie jest tania. Zobaczymy bo mi akurat nie zalezy na tym tylko na stokach. Moge przez tydzien czekolade zrec :-D W val di sole mam miejscowke gdzie wychodzisz z pokoju na taras, ubierasz sprzet i jestes w polowie stoku. W ciagu dnia mozesz w kazdej chwili podjechac i wejsc do mieszkania. Zero dojazdow i biegania do busow.
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Wlasnie fakt ze polowa to polacy zniecheca mnie do wyjazdu do livigno ;-) Z fajniejszych miejscowek blizej to Cerna Hora w Czechach. Duzo lepsze warunki niz w PL (moze nie noclegowo bo tam jeszcze gleboka komuna) ale trasy i brak kolejek do wyciagow wygrywaja z kazdym miejscem w PL. Ostatni wyjazd ogarnalem za 1100-1200zl 7dni full z przejazdem i skipassem. Za okolo 1600-1700zl mozna znalezc nocleg 7dni ze skipassem w val di sole. Chopoku nie polecam. Duzo zalezy od terminu wyjazdu i ilosci osob.
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Narty są dla kobiet. Snowboard jest dla facetów Co do miejscówek to jak ktoś chce się tanio nawalić to faktycznie Livigno jest najlepsze. Jeśli ktoś wyjeżdża żeby pośmigać to są dużo ciekawsze (i tańsze) miejsca w EU
-
audi s4 2.7 Biturbo EPC Kontrolka
Pewnie cos jest zepsute
-
Jaki lakier na hamulce
ja tam zawsze hammeritem maluje. może nie jest idealnie jak po proszku ale trzyma się, nie schodzi (chyba że się przywali czymś).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o której będziesz? rozrzuce gwoździe na drodze
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Chill :-D Żeby nie było że nic się nie dzieje. Umyłem pas przedni Stara chłodnica miała już dość więc wleciała nowa Wleciał też środkowy tłumik i reszta rurek z kwasu. Rezonans w końcu ucichł
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
To ja dorzuce coś od siebie. Koszt operacji ok 5zł + piwo. Czas od wyjęcia do ponownego złożenia ok 40min. Spirytus bardzo szybko odparowuje i nie zostawia żadnych śladów. poza tym nie uszkadza elektryki, której nie dało się usunąć z lampy Tak było. W domu mialem mikrozid więc wlałem troche, potrząsłem, wylałem, znowu wlałem i wylałem i taki efekt Teraz jest tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiecej sloikow niz warszfiakow :-D
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Temat kiedyś był o głowach. Najlepiej wypadają 2.4 bo mają największe kanały i mają więcej "mięcha" przez co nie pękają. Oprócz tego posiadają wałki z RSa.
-
[ALL B5] Audi S4
Przyjdzie to sam powie ;-)
-
[ALL B5] Audi S4
Nie wiem jaki cel ma ta klatka ale lepiej trzymajmy sie powiedzenia starego dziadka moskala ;-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten watek zyje?????
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
może jeszcze na kapitalkę by zostało
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
do Adasia Srnt podjedz on ma Nie stać mnie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie wiem czy uda mi się zabrać ze szpitala endoskop moze kiedyś przy wizycie u nosba zerknę bo chyba ma
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Ja mam w dowodzie 1750.... ciekawe ile faktycznie jest
-
[ALL B5] Audi S4
a do czego to?