Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. nie widzę problemu ogarnąć to w PL i wysłać do Ciebie. Janusze z alledrogo się boją i tyle
  2. A dlaczego z UK chcesz zamawiać? Z PL się nie da?
  3. Masz cały proces opisany na stronie.
  4. Buba odpowiedział(a) na Bj84 temat w Audi R8
    Dzwony wyglądają jak nowe. to fakt
  5. Buba odpowiedział(a) na Bj84 temat w Audi R8
    Nie boisz sie zakładać popękanych tarcz?
  6. Przyjedz jak jest pełny
  7. Z tymi tłumikami to będziesz jeszcze żałował niestety
  8. I myślisz ze narazi się na kary umowne i utratę zaufania klientów jak się wysypie, że komuś zrobiła takie auto? Nie każdy ma parcie na szkło żeby młodzi chłopcy się dotykali przy takich zdjęciach.
  9. Takich cichociemnych projektów jest baaaardzo dużo. nie każdy się chwali w necie że coś zrobił
  10. nic innego nie mają
  11. No nie mów że muszę jechać na drugi koniec polski bo w Warszawie nie znajdę dobrych monterów, na moje oko to znalazło by się pare sensownych warsztatów znających się na rzeczy, oczywiście nie ujmij tego jako pretensji tylko moją próbę stwierdzenia faktu... Jaki drugi koniec Polski? 120km to daleko? Zrozum, że nie jest problemem założyć LPG. Problemem jest żeby to jeździło poprawnie. Montaż to każdy Mietek z garażu zrobi a gwarancję masz do bramy. Nie neguje monterów z Warszawy bo ich nie znam. Tam wiem że montowali i wiem jakie są tego efekty w perspektywie kilku lat i tysięcy kilometrów a dla mnie to się liczy. Co dla Ciebie to już sam musisz sobie odpowiedzieć. Zapytałeś to odpowiadam, nie mam pretensji bo niby o co mam mieć. Kolejnego masz w Turku pod Koninem 190km. Więcej nie znam. Oczywiście trzeba mieć sprawne auto bo bez tego to nikt nie ogarnie a później jest płacz że się psuje po montażu LPG.
  12. Jak kolega słusznie zauważył tylko warszawa mnie interesuję, Mława trochę daleko... koledzy naprawde nie ma więcej w samej warszawie? To musisz się zdecydować. Lokalizacja czy doświadczenie montera
  13. Tylko Nowotczyński. W dwóch eskach zakładałem i śmiga
  14. Końcówek MSa się nie zakłada bo bardzo szybko padają.
  15. Myślę że ok 40-50k będzie
  16. 3 lata temu założyłem MSy -> śmigają do dziś 2 lata temu założyłem u kumpla MSy -> śmigają do dziś
  17. Buba odpowiedział(a) na krzysiekvtec temat w Audi A4 B6/B7
    W życiu bym tego silnika nie swapował. wszystko drogie, awaryjny na maxa, bierze olej, poci się z każdej uszczelki, zero frajdy z jazdy
  18. Buba odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Naprawdę nie macie co robić tylko oceniać wahacze po zdjeciach albo organoleptycznie? Ten wątek będzie miał sens za rok/dwa jak one popracują i jak SKV rozpatruje gwarancje. Zieloni powinni troche kropek rozdać to by się fejkowe konta uciszyły
  19. Buba odpowiedział(a) na Golden05 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to jest półlift. masz zegar w liczniku analogowy
  20. Ja tylko ubezpieczenie na auto bralem. Wlasciciel auta musi byc w aucie
  21. Pamiętam jak wyglądały Bieszczady 15-20 lat temu a jak wyglądają teraz i jest różnica. Nie mówię o budowaniu hipermarketów czy ogromnych hoteli ale o ilości osób które tam przyjeżdżają. Stają się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem na wypoczynek ze względu na "dziewicze tereny". Teraz w wakacyjny weekend to ciężko gdziekolwiek pójść bo są ogromne rzesze ludzi na szlakach.
  22. Wetlina/Ustrzyki Górne. Bierzesz plecak i ogień - jak masz chęć to od schroniska do schroniska. Ostatnia szansa żeby zobaczyć dzikie Bieszczady bo niedługo będą drugie Krópówki
  23. Teraz dopiero poczujesz co to hamujące auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.