Treść opublikowana przez Buba
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
nie widzę problemu ogarnąć to w PL i wysłać do Ciebie. Janusze z alledrogo się boją i tyle
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
A dlaczego z UK chcesz zamawiać? Z PL się nie da?
-
opony dunlop sp sport 225/45 r 17 oponeo
Masz cały proces opisany na stronie.
-
Bj84 audi r8 v8
Dzwony wyglądają jak nowe. to fakt
-
Bj84 audi r8 v8
Nie boisz sie zakładać popękanych tarcz?
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Przyjedz jak jest pełny
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
Z tymi tłumikami to będziesz jeszcze żałował niestety
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
I myślisz ze narazi się na kary umowne i utratę zaufania klientów jak się wysypie, że komuś zrobiła takie auto? Nie każdy ma parcie na szkło żeby młodzi chłopcy się dotykali przy takich zdjęciach.
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Takich cichociemnych projektów jest baaaardzo dużo. nie każdy się chwali w necie że coś zrobił
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
nic innego nie mają
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
I co ci wsadzą?
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
No nie mów że muszę jechać na drugi koniec polski bo w Warszawie nie znajdę dobrych monterów, na moje oko to znalazło by się pare sensownych warsztatów znających się na rzeczy, oczywiście nie ujmij tego jako pretensji tylko moją próbę stwierdzenia faktu... Jaki drugi koniec Polski? 120km to daleko? Zrozum, że nie jest problemem założyć LPG. Problemem jest żeby to jeździło poprawnie. Montaż to każdy Mietek z garażu zrobi a gwarancję masz do bramy. Nie neguje monterów z Warszawy bo ich nie znam. Tam wiem że montowali i wiem jakie są tego efekty w perspektywie kilku lat i tysięcy kilometrów a dla mnie to się liczy. Co dla Ciebie to już sam musisz sobie odpowiedzieć. Zapytałeś to odpowiadam, nie mam pretensji bo niby o co mam mieć. Kolejnego masz w Turku pod Koninem 190km. Więcej nie znam. Oczywiście trzeba mieć sprawne auto bo bez tego to nikt nie ogarnie a później jest płacz że się psuje po montażu LPG.
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
Jak kolega słusznie zauważył tylko warszawa mnie interesuję, Mława trochę daleko... koledzy naprawde nie ma więcej w samej warszawie? To musisz się zdecydować. Lokalizacja czy doświadczenie montera
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
Tylko Nowotczyński. W dwóch eskach zakładałem i śmiga
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Końcówek MSa się nie zakłada bo bardzo szybko padają.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Myślę że ok 40-50k będzie
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
3 lata temu założyłem MSy -> śmigają do dziś 2 lata temu założyłem u kumpla MSy -> śmigają do dziś
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
:grin:
-
swap 2.7 bi turbo
W życiu bym tego silnika nie swapował. wszystko drogie, awaryjny na maxa, bierze olej, poci się z każdej uszczelki, zero frajdy z jazdy
-
Wahacze SKV
Naprawdę nie macie co robić tylko oceniać wahacze po zdjeciach albo organoleptycznie? Ten wątek będzie miał sens za rok/dwa jak one popracują i jak SKV rozpatruje gwarancje. Zieloni powinni troche kropek rozdać to by się fejkowe konta uciszyły
-
S4 b5
to jest półlift. masz zegar w liczniku analogowy
-
Wyjazd na Ukraine
Ja tylko ubezpieczenie na auto bralem. Wlasciciel auta musi byc w aucie
-
Urlop w Bieszczadach
Pamiętam jak wyglądały Bieszczady 15-20 lat temu a jak wyglądają teraz i jest różnica. Nie mówię o budowaniu hipermarketów czy ogromnych hoteli ale o ilości osób które tam przyjeżdżają. Stają się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem na wypoczynek ze względu na "dziewicze tereny". Teraz w wakacyjny weekend to ciężko gdziekolwiek pójść bo są ogromne rzesze ludzi na szlakach.
-
Urlop w Bieszczadach
Wetlina/Ustrzyki Górne. Bierzesz plecak i ogień - jak masz chęć to od schroniska do schroniska. Ostatnia szansa żeby zobaczyć dzikie Bieszczady bo niedługo będą drugie Krópówki
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Teraz dopiero poczujesz co to hamujące auto