-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Poziek: dobrze loisz mlodego, i tak ma byc! I czemu masz moj avatar
-
[ALL] Vag i auto angielskie
Audi A4 2001 rok z canem. I jest jeszcze Seat leon 2001 a ktore moduly trzeba wejsc? Moze jakis opis jest na sieci?
-
[ALL] Vag i auto angielskie
Kolega przelozyl sobie A4 z anglika na europe i teraz sa 3 probemy: -trzeba zmienic mile na km na fisie -zmienic drzwi na europe [otwiera sie prawe drzwi a na fisie pokazuje ze sa lewe otwarte] -zmienic lusterka na europe [steruje sie lewe lusterko a chodzi prawo] Wiem [z poprzednim autem (bora) byl w jakiegos speca od elektroniki i to mu przestawil na vagu, zadnych pinow w liczniku nie przestawial] ze to zmienia sie w modulach komfortu ale gdzie? Ktos pomoze?
-
[B5 AEB] BOV DV do 1.8T warto czy nie warto ?
Ja polecam splitera forge - 0 bledow i syczy mam u siebie takiego w esce
-
[ALL] Czas na 1/4mili S4 B6 ?
Ten kalkulator to o kant d*p.. rozbic miron78: Podobno moja
-
[ALL] Czas na 1/4mili S4 B6 ?
Tu nie chodzi czy ma czy nie ma Chce poznac realny czas
-
[ALL] Czas na 1/4mili S4 B6 ?
Moze ktos z posiadaczy audi s4 b6 4.2 startowal w wyscigach na 1/4 mili ? Interesuja mnie czas ET auta ze skrzynia manualna jak i automatyczna
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
Ano wlasnie to wazne gdzie byla zakladana i jaka instalacja. Podstawowy blad juz ze tylko jeden reduktor
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
Ostanio z kims gadalem wlasnie z egp bo dzwonilem i pytalem sie o lpg do S3 ale czy z nim? On ma S4? Beda na bemowie to pogadam Tylko z ciekawosci co do S4 - po prostu zbieram info o lpg i mocnych turbodoladowynych silnikach
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
Tylko nie bijcie Z ciekawosci ma u was ktos zagazowana S4 w budzie B5 ?
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
Szewczenko7, No podalem link: http://www.galeria.a3-club.net/index.php?galeria=17
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
http://www.galeria.a3-club.net/index.php?galeria=17
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
Hugo, Nie biez tego do serca - zreszta pewnie nie brales bo wiesz jak jest A zlot ogolnopolski dopiero bedzie - jak bedzie to w wiadomosciach beda mowic :biggrin: Kunio, Krecisz lepsze czasy niz rok temu? lukas23, W sensie mieliscie tam ogolnopolski zlot tak? Bo jak wspomnialem u nas to zadnego zlotu nie bylo - spotkanie. Ale nie oto chodzi
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
Tak was duzo na forum a na bemowie zadnej a4 nie widzialem z waszego klubu jak to jest? No a A3 troche bylo co? Podobalo sie kolko graniaste ? Koszulki nasze? Banery? Naklejeczki? He
-
Prosba w zdiagnozowaniu auta - czyzby przeplywka?
130zl za diagnoze Ale zamowilem przeplywke: 170zl Wiec jak to nei to to ASO W kazdym badz razie zdam wam relacje [ Dodano: 2006-07-07, 11:33 ] DIagnoza: Turbo do wymiany
(A)rturo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta