Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

(A)rturo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Poziek: dobrze loisz mlodego, i tak ma byc! I czemu masz moj avatar
  2. Audi A4 2001 rok z canem. I jest jeszcze Seat leon 2001 a ktore moduly trzeba wejsc? Moze jakis opis jest na sieci?
  3. Kolega przelozyl sobie A4 z anglika na europe i teraz sa 3 probemy: -trzeba zmienic mile na km na fisie -zmienic drzwi na europe [otwiera sie prawe drzwi a na fisie pokazuje ze sa lewe otwarte] -zmienic lusterka na europe [steruje sie lewe lusterko a chodzi prawo] Wiem [z poprzednim autem (bora) byl w jakiegos speca od elektroniki i to mu przestawil na vagu, zadnych pinow w liczniku nie przestawial] ze to zmienia sie w modulach komfortu ale gdzie? Ktos pomoze?
  4. Ja polecam splitera forge - 0 bledow i syczy mam u siebie takiego w esce
  5. Ten kalkulator to o kant d*p.. rozbic miron78: Podobno moja
  6. Tu nie chodzi czy ma czy nie ma Chce poznac realny czas
  7. Moze ktos z posiadaczy audi s4 b6 4.2 startowal w wyscigach na 1/4 mili ? Interesuja mnie czas ET auta ze skrzynia manualna jak i automatyczna
  8. Ano wlasnie to wazne gdzie byla zakladana i jaka instalacja. Podstawowy blad juz ze tylko jeden reduktor
  9. Ostanio z kims gadalem wlasnie z egp bo dzwonilem i pytalem sie o lpg do S3 ale czy z nim? On ma S4? Beda na bemowie to pogadam Tylko z ciekawosci co do S4 - po prostu zbieram info o lpg i mocnych turbodoladowynych silnikach
  10. Tylko nie bijcie Z ciekawosci ma u was ktos zagazowana S4 w budzie B5 ?
  11. Szewczenko7, No podalem link: http://www.galeria.a3-club.net/index.php?galeria=17
  12. http://www.galeria.a3-club.net/index.php?galeria=17
  13. Hugo, Nie biez tego do serca - zreszta pewnie nie brales bo wiesz jak jest A zlot ogolnopolski dopiero bedzie - jak bedzie to w wiadomosciach beda mowic :biggrin: Kunio, Krecisz lepsze czasy niz rok temu? lukas23, W sensie mieliscie tam ogolnopolski zlot tak? Bo jak wspomnialem u nas to zadnego zlotu nie bylo - spotkanie. Ale nie oto chodzi
  14. Tak was duzo na forum a na bemowie zadnej a4 nie widzialem z waszego klubu jak to jest? No a A3 troche bylo co? Podobalo sie kolko graniaste ? Koszulki nasze? Banery? Naklejeczki? He
  15. 130zl za diagnoze Ale zamowilem przeplywke: 170zl Wiec jak to nei to to ASO W kazdym badz razie zdam wam relacje [ Dodano: 2006-07-07, 11:33 ] DIagnoza: Turbo do wymiany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.