K2 KLIMA FRESH test

FerDar

Jak nakazuje tradycja Klubu K2, jako tester Klubu wstawiam już kolejną recenzję (a raczej opis testu jaki przeprowadziłem) produktu, którym tym razem jest K2 KLIMA FRESH. Jakież było moje zaskoczenie gdy po otworzeniu przesyłeczki oprócz samego K2 KLIMA FRESH było jeszcze kilka miłych niespodzianek o których nie będę już pisał gdyż nie chcę uprawiać krypto reklamy ;).

Sam odświeżacz jest ładnie opakowany a na pudełku jasno i przejrzyście opisane co zrobić i w jaki sposób go użyć. Jest tak łatwy w obsłudze, iż ciężko jest się do czegokolwiek przyczepić a nawet trudno sam test opisać, po prostu zapalamy autko ustawiamy nawiew w obiegu zamkniętym otwieramy zawór K2 KLIMA FRESH stawiamy pomiędzy siedzeniami i gotowe. (oczywiście zamykamy drzwi ja miałem troszkę dłużej otwarte gdyż musiałem zrobić zdjęcie) Teraz wystarczy poczekać kilka minut.

Co można powiedzieć o tak krótkim teście? Na pewno to że w autku od razu zaczęło ładnie i przyjemnie pachnieć, nie wiem jak określić ten zapach to takie połączenie cytrusów i jabłek (no ale mogę mieć zrąbany zmysł węchu). Jeżdżę już kilka dni i cały czas go czuję i aż miło wsiada się do autka. Na koniec mogę powiedzieć że K2 KLIMA FRESH to kolejny produkt do którego się przekonałem i będę go używał co najmniej dwa razy w roku i oczywiście polecał swoim znajomym.

orginalny test można obejrzeć pod tym adresem

K2 KLIMA FRESH

Moim skromnym zdaniem to granata powinno używać się po odgrzybieniu klimy + wymiana filtra kabinowego. Samo odświeżenie pomaga ale na krótko. Jak sama nazwa mówi odświeża nie odgrzybia. Ale jak ktoś chce tylko odświeżyć to jak najbardziej :).

Z klimatyzacją to niewiele ma wspólnego:wink:

Efekty takich specyfików zazwyczaj są krótkotrwałe. Odgrzybienie klimy w serwisie tak na prawde zrobi robotę , potem można bawić się w zapaszki :wink: