Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 1.8t 400Ps pakiet S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich . chciałbym opisać swój samochód jakim jest A4 B5 z 95r ośka silnik 1.8t 400ps + lpg :) takie tam na codzień, mam go od 4 lat między czasie sporo się zmieniło . mianowicie :

Silnik;

-AEB po kompletnej odbudowie , tulejowany blok , kute korbowody techno5, tłoki Woosnera,cały układ korbowotłokowy wyważony na krasnobrockiej, nowa pompa oleju głowica seria wałki z ADRa , Turbina to hybryda Holset hx40 ar42, kolektor wydechowy żeliwny , centralny ic . kolektor ssący customowy (czeka na montaż , wleci też większy ic i przekładki pod kolektor) chłodnica oleju z termostatem , wydech 3 cale od początku do końca na jednej puszcze , sprzęgło jakies śmierdzące z diesla ale daje rade , na półce leży przerobione sprzęgło z rs4 i zamach 240mm tarcza.

To już mój 3 stage , seria k03 wypluła 210 km , póżniej było gt28 330km , jeszcze póżniej holset hx35w ale mega póżno wstawało , obecnie jest chybryda hx40 , i da sie tym nawet jeździć wczesnie sie budzi i jakoś tam jedzie z dołu , na wykresie widać ze póżno wstaje bo hamownia to inercja i turbo słabo się pompuje na drodze 4 bieg 0.5 bara przy 3 tyś

Elektronika;

-komputer sterujący Emu ecumaster , procedura startu , usunięta przepływka

Układ paliwowy;

-Wtryski Siemens Deka 850cc pompa bosch 044

Body;

- Pakiet S4 kompletny w halogenach zrobione światła dzienne , zarówki ledowe , xenony, lusterka chrom gril s4 , dach w carbonie Felgi Rotory 19 (cali oryginał et 29) gwint FK hamulce przód 321 tył seria .

Wnętrze;

-czarny sufit zegary s4 konsola przerobiona na 1 din pod duże radio , podświetlane klamki wskaźniki boost i ciś oleju w nawiewach , radio z navi Pionner , skrzynia basowa Alpine swr12 ,reszta bosse,

d183ba754b120cd4med.jpg
1e4924317f89d2b7med.jpg
56f0bfe9ec89bf46med.jpg
48b653ca161f19d6med.jpg
50900ed059c73ff5med.jpg[ Dodano: 2015-04-01, 23:21 ]

45ca99ac3d25027bmed.jpg

2cd521afae99b7f8med.jpg

e0dcaf118b3f8f2emed.jpg

33887ede0abe68abmed.jpg

9e8299008586f1f3med.jpg

9cf531e1cfae0f70med.jpg

1e4c18c698a8f8f0med.jpg

ee43af841050a171med.jpg

foto jeszcze na starych S-line

69c6c323d69a41eemed.jpg

Stage 1 Garret Gt28RS

e6889cb35d10db5amed.jpg

4bc60541e117f562med.jpg

313070127ef11bc9med.jpg

Stare zdjęcie, jeszcze stare zegary i jeden wskażnik w nawiewie

066749316ef20800med.jpg

Edytowane przez marecek1522

Opublikowano

Nooo powiem ze grubo xD jakiś filmik jak to jedzie?

Opublikowano

Musisz mieć niezłe umiejętności podczas ostrego ruszania przy takiej mocy w ośce :) Wygląda mi to na kawał dobrej roboty :thumbup1:

Opublikowano

Jest moc - i to na ośce.

Podziwiam.

Opublikowano
  • Autor

Heh czasami jest ciężko ale dobra opona robi robotę :) wyprzedzają sobie autobus pod górkę 3 bieg 130h wchodzi boost i zapala gumę :) i to na gazie :P jak wrócę do kraju to podkoksuje się jeszcze fure bo jest z czego :). Pozdr

Opublikowano

Musisz mieć niezłe umiejętności podczas ostrego ruszania przy takiej mocy w ośce :) Wygląda mi to na kawał dobrej roboty :thumbup1:

procedura startu, też wiele daje :D

Opublikowano
  • Autor

Tak jak ruszasz z procedury 1.5bara na budziku i stoisz w miejscu i palisz laka. W tym aucir.procedura jest tylko dla szpanu bo nie da sie.z.niej ruszyć ;p

Opublikowano

:grin:
To ustaw doładowanie po biegach :D

Opublikowano

Tak jak ruszasz z procedury 1.5bara na budziku i stoisz w miejscu i palisz laka. W tym aucir.procedura jest tylko dla szpanu bo nie da sie.z.niej ruszyć ;p

z 2 biegu tez? jesli tak bardzo zrywa to w podtrzymanie pewnie sie nie bawiles?

Opublikowano
  • Autor

Nie nie w podtrzymanie sie.nie bawiłem to.auto do roboty nie ma nigdy czasu na dlubanie, jak dobrze bijesz biegi jesteś cały czas w booście ;)

Opublikowano

dobra bestia :naughty: przyjedz kiedyś na spota oblookamy :wink::decayed:

Opublikowano

poka jak to jedzie w ośce

Opublikowano
  • Autor

Tomekhxc na spoty będe jeździł jak wróce do Pl ale a4 to wóz do roboty z lpg przyjade RSem :P pozdr

Opublikowano

Jest petarda, chętnie bym oblookał jak to jedzie :P

Opublikowano

a w RS'ie jaka moc? :naughty:

Opublikowano

Ciekawy wynik. Masz pomiar na wiarygodnej hamowni?

Opublikowano
  • Autor

Jak wrócę do polski założę nowa głowice kolektor walki i zaatakuje 5+ i wykres zrobię na obciazeniowce. Ines ciągu tez poda dokładny wynik ale przebieg mocy jest inny wszystko jest dużo później. Pozdr

Jak wrócę do polski założę nowa głowice kolektor walki i zaatakuje 5+ i wykres zrobię na obciazeniowce. Inercia tez poda dokładny wynik ale przebieg mocy jest inny wszystko jest dużo później. Pozdr

Jak wrócę do polski założę nowa głowice kolektor walki i zaatakuje 5+ i wykres zrobię na obciazeniowce. Inercia tez poda dokładny wynik ale przebieg mocy jest inny wszystko jest dużo później.A co do mocy rs4 ile seria.wyda okolice 600km Pozdr

Opublikowano

Gruby projekt ;)

Opublikowano

Jak Ci wstawało GT28 i czy pompowało do końca?

Opublikowano

No to teraz kupuj budę z q i przerzuć wszystko i zacznie się zabawa :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.