Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 1.8t 400Ps pakiet S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czemu nie zrobiles strokera na 2.0

Bede tez robil cos takiego jak ty tylko zastanawiam sie czy na silniku aeb czy wybrac np.ajl poliftowego i oczywiscie quatro

Opublikowano

Dobre to to a do tego rs4 w garażu mówisz :slina: może kiedyś jak na spocie zobaczę to powrócę do OOOO :decayed: . Pozdro.

Opublikowano
  • Autor

Panowie jak gt28 to tylko ori garrett turbina jest mega wydajna i.mega szybko wstaje gt2860. Okolice 350 400km gt2871 450 500 km, a co do budy quattro to mam rs4 w quattro, to zostaje w osce, szkoda kasy wkładać juz w taki samochód to auto z gazem na codzień do pracy, a co.do strockera budując ten silnik docelowo.mialo być 300 km a ze apetyt rośnie w miarę jedzenia zmieniałem turbiny na większe a nie chcialo.mi.sie.juz bawić ze strockerem poza tym to za mały silnik okolice 400+ auto robi się bezużyteczne na codzień turbina wstaje o.polnocy i zastanawiamy się co tu jeszcze zrobić żeby turbina wcześniej wstała, co.jest lepsze od małej pojemności duża pojemność :P . Pozdr

Opublikowano

Masz jeszcze to gt2860? Jak coś to pw :)

Edytowane przez jacca90

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

mały upgrade tak wygląda zakuty silnik po 100 tyś km audi dostało świeżą głowe i nowy ssący doładowanie 2.1 bar 510 km 570nm ale to jeszcze nie wszystko bo jest problem z westgate (seria głowica seria przepustnica ) jakby co + lpg bo to auto do pracy :P

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/F3doXsSL5_yK_9pHJjbbKVruy9pGFd

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/yC9BtJ4Y2YLG41g1GzJeqsw_Z3iKVo

Opublikowano

ciekawy projekt, ale elastyczność jak w Hondzie Type R :P , ale przecież nie o to tu chodzi. Gratki!

Opublikowano

Ładnie ;) masz jakieś filmiki jak się to odpycha teraz? :P

Opublikowano
  • Autor

Panowie na dniach nagram jakiś film i może będzie czas dostroić auto finalnie bo nie mam nawet wolnych obrotów , jak to się mówi szefc w dziurawych butach chodzi , 3,500 jest 0,5 bara 4,300 4,400 jest już full boost (2.1 bara) dura zaczęła wyżucać olej do catch tanka , musze dorpbić odpowietrzenie miski olejowej bo jednak 2 bary to już sporo a słupek po ręmącie ma już pod 100 tysi , i powinno pomóc , pozdr

Opublikowano

2,7BT ma podobne lagi na turbach z RS6 chociaz o 300obr mniejsze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.