Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daw1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dzięki za informacje
  2. siema:) będzie coś się działo 2 września przy "PiP" ;>?
  3. daw1 odpowiedział(a) na daw1 temat w Audi A4 B5
    aktualnie nie mam pieniędzy aż tyle za 2 tyg jade nad morze:D chyba że sobie trochę poczekam i się wstrzymam i za jakiś czas kupie ledy Alę dziękuje za opinie:)
  4. daw1 odpowiedział(a) na daw1 temat w Audi A4 B5
    dzięki bardzo wkładam polifty , przyjdzie kaska to kupie ledy:)
  5. daw1 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam zamiar zakupić nowsze lampy tylne , bo te z mojego rocznika (96r) są takie stare z wyglądu zwłaszcza te kierunki pomarańczowe; ) proszę o poradę jakie byście mi radzili kupić samochód taki : NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów myślę na początku o takich LAMPY TYLNE AUDI A4 SEDAN 94-00 CLEAR RED WHITE (2384289028) - motoAllegro hummm;>
  6. to czekam audisan:) dzięki piotrzaba5
  7. Witam audisan jestem chętny i to bardzo , nie ma sprawy piszecie jaki dzień i powiem wam czy akurat pracuje jutro i pojutrze mam wolne wiec można sie styknac ---------- Post dopisany 01-06-2012 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2012 at 20:48 ---------- Ramki Tablic Rejestracyjnych Klubowe dzięki Audisan za pomoc:decayed: NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów
  8. Thx:decayed: no jeszcze chce dystans pewnie że zrobię na to tylko czekam! to powodzenia tatusiu , spotkać się zawsze można ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- Sesyjka : NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- Sesyjka : NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów
  9. jak jechałeś przez Włocławek kiedyś to wiesz jakie są tam dziury ja mam glebe od niedawna i jade wolno:D
  10. zależy też jaki i jaka firma
  11. dokładnie różnicy nie ma cenowej;)
  12. no to elegancko pewnie że tak , na audiczke i kobitke hehe no mnie teraz czekają wahacze dolne bo górne porobiłem i zawieszonko w jakimś przyszłym czasie
  13. no jest koszt:D powiem Ci że ja mam 40 groszy w portfelu a wypłata 10 czerwca
  14. no też fajnie:D ale dużo mi nie brakuje z tyłu przód jest ok
  15. dzięki no to czekam na foty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.