Jump to content
IGNORED

ladny sedan 1.8

luibuki

Recommended Posts

witam. wkoncu dodaje foty mojego malenstwa :P sugestie co do zmian jaich kolwiek mile widziane ;) jest to zwykly 1.8 ADR 125 KM 2 x el. szyby xenon ori 2 x poduszki centralny zamek z domukaniem z pilota el szyberdach halogeny licznik z FISem no i to chyba na tyle z tych podstaw :P auto teraz stoi na zimowych kolach mam do tego 17 borbeta. oto kilka fot

SDC10054.jpg

SDC10055.jpg

SDC10060.jpg

SDC10061.jpg

SDC10062.jpg

SDC10065.jpg

SDC10066.jpg

no doszla klima automatyczna no i podlokietnik z przodu :)

co sie nic nie pucujesz ze masz nowe lampki z tylu i w zderzaku swiecidełka?? ile dałeś?

Jak mój kiedyś :rolleyes:

DSC00010_2.jpg

Chrom na metry :lol1:

szkoda ze nie ma klimatornika tak to spoko bryczka czarna :D:D

LZ9U ?? jeśli tak to prawie kak mój, nawet tylne lampy :decayed: Oby turlał sie bezawaryjnie, czekam na foty z alu :good:

P.S wiesz że przerabiany z angola? przynajmniej tak sugerują lusterka bo u kierowcy małe a u pasażera duże, powinno być na odwrót, albo chociaż symetrycznie jak ktoś by sobie zmieniał :kox: to nie konieczne duży minus jak coś.

Edit: mój błąd, oba lusterka duże, czyli chyba nie angol, sorki :wink4:

Pozdrawiam :hi:

:polew: buhahah angol. nie no. europejczyk czystej krwi, lusterko ma lewe duze. a angole wychodzily z dwoma duzymi jak cos.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:55_________________________________________________a gleba byla ale sie zmyla :tongue4:

:polew: buhahah angol. nie no. europejczyk czystej krwi, lusterko ma lewe duze. a angole wychodzily z dwoma duzymi jak cos.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:55_________________________________________________a gleba byla ale sie zmyla :tongue4:

Angole nie wychodziły z dwoma dużymi, to amerykańce tak miały, tu najwyraźniej ktoś przedtem wymienił małe prawe na duże, w sumie to dobrze bo jeden mod juz wyeliminowany, tak jest ładniej :good:

lusterko to od pasazera jest duze alwe ma inny kolor ma wiec auto raczej nie anglik :P a co do gleby to mailem ale mi jeden tylni poszedl i zalozylem ori ale szukam czegos nizszego i przy okazji szukam alu 18 od rs6 :)

Ładna sztuka.

Daj lepsze fotki halogenów bo zapowiadają się ciekawie.

Powodzenia w modach i bezawaryjności.

halogeny jeszcze nie sa skonczone bo tych kratek ori mi brakuje mam tylko dziury wyciete i tak wlozone ale nawet w oczy sie nie rzuca ;)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 18:58_________________________________________________a co do klimy to tak mysle nad zalozeniem chociaz manualnej zeby tyle przerobek nie bylo[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 23:24_________________________________________________a co do koloru to dokladnie LZ9U ;)

koledzy jakie aluski byscie zalozyli? bo chce swoje borbety opchnac i cos innego kupic i nie wiem co mysle nad rs6 ale moze cos innego polecacie ;)

---------- Post dopisany 20-05-2012 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2012 at 16:05 ----------

oto obiecane foty na alu :)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e48ae37756e64452.html

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

oto obiecane foty na alu :)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e48ae37756e64452.html

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4dd95baac790f9.html

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Dobrze wygląda, tylko gleby brak:naughty:

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

mialem kiedys glebe nawet lezy w garazu ale nie na moje drogi :P musialem fabryke zalozyc

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

mialem kiedys glebe nawet lezy w garazu ale nie na moje drogi :P musialem fabryke zalozyc

---------- Post dopisany 25-05-2012 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2012 at 21:17 ----------

sdc11794a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

sdc11794a.jpg

sdc11782vq.jpg

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

kiedys pewnie wroce do glebu ale jak narazie troche komfortu tez musi byc :P

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

kiedys pewnie wroce do glebu ale jak narazie troche komfortu tez musi byc :P

ładna podstawa, fajna felga, zapodawaj ori chromy :thumbup1:

p.s. schowek w środku masz połamany jak coś to mam w bardzo ładnym stanie na sprzedaż

wiem ogolnie chce jeszczze kilka zmian zapodac np gril polift kiera polift albo esa podlokietnik no i klima a nad ori chromami myslalem ale troche zabawy z tymi malymi szybkami i troche sie zniechecilem ...

Fura bardzo ładnie się prezentuje ale ten xenon chyba średnio oryginalny masz bo widzę brak spryskiwaczy i manualna regulacja wysokości świateł.Myślałeś nad zmianą grila na poliftowy i wywaleniu nakładek na pedały ?