Syllwek

O Syllwek

Osiągnięcia Syllwek

Reputacja

1. Na tych kapciach od razu inny samochód.Co nowego wpadło na lusterko ? Dobrze,że dopisałeś panie o tych listwach bo już miałem mojego trumniaka odpalać i robić Ci nalot,żeby je samemu zamontować. Pozdro
  2. Kolego a sprawdzałeś przewody od podciśnienia? U mnie jeden spadł z króćca i jazda była jak dieslem bez turbo po założeniu jak ręka odjął problem .
  3. Widze postarałeś się z wypucowaniem samochodu,nie można powiedzieć prezentuje się okazale aby na letnie kapcie czekać aż wpadną.Nice grill . Czemu ostatnio końcówka się nie pucowałeś ze już masz Ogarnę jak to u Cb wygląda to może taka sama bym do swojego kaszlaka zamówił .
  4. Awaryjnie ok ale czy nadając sobie roboty żeby wymontować odbłyśniki nie lepiej kupić używane odbłyśniki w stanie jak nowe za śmieszne pieniądze bo już nawet za 50 zl komplet można wyrwać i mieć zrobione raz a porządnie?
  5. Audi kozak ale te listwy a w zasadzie ich brak tak wiec zbierz się wkońcu i montuj je bo sam przyjadę i Ci je zamontuje .A tak na poważnie to od zakupy była nice a teraz robi się very nice. Dziękuje dobranoc PS. zakładaj te letnie i nie migaj się ze pewnych prędkości na zimówkach nie przekraczasz --> jedziemy się przejechać
  6. Ten busik raczej nic nie robi bo tyle razy co go wyprzedzałem dość żwawo to już bym mógł album rodzinny z fotek założyć.
  7. Wielkie dzięki już składam samochód.
  8. Mam pytanko jestem w trakcie wymiany amortyzatorów z tyłu wymontowane stare i nie przyjrzałem się jak mają iść te tuleje na dole czy amortyzator do wewnątrz nadkola i węższa cześć tulei w stronę piasty czy amortyzator przy piaście a ta tuleja wystaje w stronę nadkola. Tu widać poglądowo o co mi chodzi http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/07/51/86/2607518695 .Prosze o szybką pomoc bo auto na kołkach stoi.
  9. Pozdrawiam kierownika czerwonej a4 b5 rejestracja LZ bądź LZA z wlepą klubową widzianego w sobotę ok 15 w Zamościu.Wyprzedziłem Cie i awaryjnymi mrugałem.
  10. Dzięki za szybki odzew ale już chyba nieaktualne bo dorabiana fis'owa kostka odwrotnie była podłączona:kwasny: i świrował po zamianie wszystko gra i buczy.Jedynie nie wiem jak skalibrować licznik bo na teście vagowym zaniża temperaturę i ilość paliwa.Jest jakiś blok w którym można to skalibrować czy tylko młotek i ręczne przekręcanie wskazówek ?
  11. No i mnie dopadła chęć posiadania fis'u na pokładzie niestety powiązało się to z kilkoma problemami tj: -brak wskazania spalania mimo podłączenia kabla do komputera -brak temperatury mimo podłączenia do czujnika -po chwili jazdy pojawia się kontrolka problemu z układem hamulcowym.Po pierwszym podłączeniu licznika nie było tego problemu dopiero przy odpięciu go i ponownym podłączeniu wyskoczył ten komunikat i za każdym razem po odpaleniu mija 30 sek i pojawia się. Prosił bym o pomoc bo zaczynam być bezradny z tym.
  12. Pozdrawiam kierownika granatowego avanta B6 z wlepą klubową który ok 12 leciał piasecką w stronę Lublina wyprzedziłem mrugnąłem.
  13. W sumie to ja również pozdrawiam
  14. Syllwek

Pompa wspomagania

Wiesz co z dnia na dzień zdechła totalnie ale na pocieszenie jeżdżę już tak od wiosny i jak narazie się trzyma płynu nie gubi a jak dam wpiz..e do i wspomaganie sie na parkingu pojawia tylko ludzie się dziwnie patrzą.
  15. Syllwek

Pompa wspomagania

O widzisz na ten genialny pomysł nie wpadłem.Używkę planuje kupić