Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich! :banan:

Rocznik: 1999/00

Silnik: 2.8 193KM APR

Napęd: quattro

Skrzynia biegów: tiptronic

Nadwozie: sedan

Sprowadzone ze Szwajcarii

Wyposażenie:

- 10 poduszek powietrzynych

- skórzaną tapicerkę

- full elektrykę foteli

- podgrzewane tyłki

- klimatronic

- 4 szyby elektryczne

I wiele wiele innych...

AKTUALNY WYGLĄD

dsc0638j.jpg

dsc0632or.jpg

dsc0631cg.jpg

dsc0633or.jpg

dsc0640iv.jpg

dsc0637h.jpg

dsc0636whjwq.jpg

dsc0635rr.jpg

dsc0639sy.jpg

dsc0634zf.jpg

:a4fan:

Dzień zakupu / jesień 2012

14102012202.th.jpg

Zima 2012 / 2013

- xenon 6000k

- rączki drzwi złoty carbon

- słupki drzwi carbon

- konsola 1din carbon

- dolne listwy drzwi carbon (gotowe do montażu)

- żółte halogeny

- pomarańczowe postojówki

- klubowe ramki rejestracyjne

- olej Liqui Moly 10W40

20130305103.th.jpg 20130302097.th.jpg 20130302098.th.jpg 20130203065.th.jpg 20130203066.th.jpg 20130203065.th.jpg 20130203067.th.jpg 20130203065.th.jpg 20130302095.th.jpg

Wiosna 2013 (przyśpieszona:naughty:)

- sprężyny H&R -45mm

- felgi 17"

- opony Continental 225/45/17

- grill RS4 (ramka carbon)

- naklejka na lusterko "J <3 boobs"

- nowy przegub Ruville

- nowe łożysko koła SKF

- zestaw audio: Radio Concert, zmieniarka mp3 Yatour, wzmacniacz 1120W, skrzynia basowa Blaupunkt, głośniki przednich drzwi Bose

- zestaw środków czyszczących

- zestaw środków do pielęgnacji skóry

- białe postojówki LED

- końcówki wydechu, kwasówka

20130302099.th.jpg 20130305101.th.jpg 20130316127.th.jpg 20130306104.th.jpg 20130306105.th.jpg 20130212085.th.jpg 20130317130.th.jpg 20130317129.th.jpg 20130319132.th.jpg 20130320139.th.jpg 20130321142.th.jpg 20130321143.th.jpg 20130331160.th.jpg 20130331161.th.jpg 20130501215.th.jpg

Plany

- oświetlenie wnętrza LED - zrobione

- kierunkowskazy w stylu USA

- pełny fis

- usunięcie znaczków z klapy

- lepsze spasowanie końcówek wydechu

- duże prawe lusterko

P.S. Zdjęcia będą zaktualizowane w najbliższym czasie :hi:

Pozostałe fotki

20130305100.th.jpg 20130201058.th.jpg 20130201060.th.jpg 20130201057.th.jpg 20130201061.th.jpg 20130201059.th.jpg 20130313111.th.jpg 20130314112.th.jpg 20130310106.th.jpg 20130319133.th.jpg 20130319134.th.jpg 20130321144.th.jpg 20130321145.th.jpg

Opublikowano

ładny furacz,szkoda nie ma kublow, wyposarzenie dobre, drewno zmien, 2din i gites. Te przyciski na kierownicy to do tipa?

Opublikowano
  • Autor

Tak dokładnie, przyciski na kierownicy do tipa :)

Opublikowano
Tak dokładnie, przyciski na kierownicy do tipa :)

frajda musi byc:decayed:

Opublikowano

ladna ladna bez awaryjnosci :) i pozytywnego modzenia

Opublikowano

jadna, dobra baza do grzebania, szkoda tak jak Slawek napisal ze nie ma kubelkow, i poduszek tez jest w niej troszke mniej.... ale takie pisanie to norma :wink: powodzenia w dalszych modach i bezawaryjnosci :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
jadna, dobra baza do grzebania, szkoda tak jak Slawek napisal ze nie ma kubelkow, i poduszek tez jest w niej troszke mniej.... ale takie pisanie to norma :wink: powodzenia w dalszych modach i bezawaryjnosci :thumbup1:

Poduszek mniej? Przyjedz to policzysz sam osobiście :palacz:

Dla wiadomości ogólnej, poduszek jest 10, dwie z przodu, dwie w przednich słupkach, dwie w fotelach, dwie w środkowych słupkach i dwie w tylnych słupkach :tongue:

Opublikowano

no wlasnie.... tyle to jest znaczkow..... slupek przedni sierodkowy i tylny to jedna poduszka.... tak zwana kurtyna :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie chce wchodzić w dyskusje bo to bez sensu ale moim zdaniem od zawsze się tak liczyło poduszki jak powiedziałem :wink:

Opublikowano

spoko :thumbup1:

Opublikowano

ładne wozidło, słuszny napęd i silnik

Opublikowano

ladne autko

Opublikowano

no ładna furka gratki :)

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj zapadła decyzja co do przeróbki kierunkowskazów z przodu na USA :naughty:

---------- Post dopisany 05-03-2013 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 21:22 ----------

Sprężyny dziś założone, niestety jeszcze na zimowym kole:

20130305101.jpg

Oraz żółte halogeny:

20130305103.jpg

---------- Post dopisany 06-03-2013 at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 21:01 ----------

Przymiarka letniego koła:

20130306105.jpg

20130306104.jpg

---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

PS. Grill RS4 zakupiony, jest w drodze do mnie... :naughty::naughty:

Opublikowano

Audi kozak ale te listwy a w zasadzie ich brak :thumbdown: tak wiec zbierz się wkońcu i montuj je bo sam przyjadę i Ci je zamontuje :naughty: .A tak na poważnie to od zakupy była nice a teraz robi się very nice.

Dziękuje dobranoc :hi:

PS. zakładaj te letnie i nie migaj się ze pewnych prędkości :whistling: na zimówkach nie przekraczasz --> jedziemy się przejechać :jerk:

Opublikowano

dobry mod z halogenami

Opublikowano
  • Autor

Miała być wiosna i chciałem dokończyć mody w Audi a tu taka zima...

20130310106.jpg

Opublikowano
Miała być wiosna i chciałem dokończyć mody w Audi a tu taka zima...

http://img838.imageshack.us/img838/4374/20130310106.jpg

a tam zima, ja już na letnich smigam:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.