Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w sumie na letnich też dałoby rade w quattro nie było by wielkiego problemu ale czuje że już niedługo będzie ciepło :D

Temat trochę odświeżyłem i zaktualizowałem :naughty:

---------- Post dopisany 20-03-2013 at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 14:52 ----------

RS4 wpadł dwa dni temu :kox:

20130319132.jpg

20130319133.jpg

20130319134.jpg

Opublikowano

ładnie:oklasky:

Opublikowano

Ładna sztuka! :good: Q :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pozycje białe LED dzisiaj wpadły i końcówki wydechu (nie mam foto wydechu bo się z montażem nie wyrobiłem, jutro będzie :) )

20130320139.jpg

Opublikowano

Sporo zmian jak na tak krótki czas:naughty::kox:

Podoba mi się - 2.8, Q i najważniejsze sedan:grin:

Będę obserwował:wink:

Opublikowano
  • Autor

Jest końcóweczka wydechu... Trochę nisko wyszło ale poprawię jak zrobi się cieplej bo trzeba wydech dogiąć...

20130321142.jpg

20130321143.jpg

A tutaj dziś pyknąłem dla porównania:

20130321144.jpg

20130321145.jpg

Opublikowano

Widze postarałeś się z wypucowaniem samochodu,nie można powiedzieć prezentuje się okazale aby na letnie kapcie czekać aż wpadną.Nice grill :whistling: . Czemu ostatnio końcówka się nie pucowałeś ze już masz :P Ogarnę jak to u Cb wygląda to może taka sama bym do swojego kaszlaka zamówił :jerk: .

Opublikowano
Jest końcóweczka wydechu... Trochę nisko wyszło ale poprawię jak zrobi się cieplej bo trzeba wydech dogiąć...

http://img827.imageshack.us/img827/5310/20130321142.jpg

http://img203.imageshack.us/img203/5735/20130321143.jpg

A tutaj dziś pyknąłem dla porównania:

http://img829.imageshack.us/img829/5799/20130321144.jpg

http://img255.imageshack.us/img255/5264/20130321145.jpg

no ale trzeba było porównywać do polifta bo Ty już miałeś polifta, co to za porównanie do przedlifta?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niestety tylko do przedlifta mia lem okazje jak do tej pory porównać :decayed:

Ale pewnie się trafi kiedyś okazja do polifta to też będzie porównanie :)

---------- Post dopisany 31-03-2013 at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 23:08 ----------

Małe lampki podsufitki wpadły na niebiesko...

20130331158.jpg

20130331160.jpg

20130331162.jpg

20130331161.jpg

Czekam jeszcze na duże ledy do przedniej lampki w podsufitce :naughty:

Opublikowano

Ładna audi godna podziwu , powiedz czy do tych sprężyn -45 zakładałeś krótsze amortyzatory czy seria ? :)

pozdrawiam i zapraszam do podglądu mojej audi : P

Opublikowano
  • Autor

Do sprężyn są seria amory z zawieszenia 1be :wink:

Opublikowano

dzięki :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Podświetlenie LED rejestracji i wnętrza już jest (reszta foteki niebawem)

20130407169.jpg

Jeszcze w zimie:

20130405164.jpg

20130405165.jpg

20130405167.jpg

20130405166.jpg

I już na wiosne:

20130408174.jpg

20130408173.jpg

P.S. Listwy w następnym tygodniu się powinny pojawić jak dobrze pójdzie :naughty:

Opublikowano

Ja chyba kojarzę tą audiczkę...:eusathink: Codziennie rano coś mi się wydaje, że mijam to miejsce gzie mi się wydaje, że ona stoi :wink: Obok zakładu tapicerskiego mieszkasz w miejscowości na ''P''?:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze kombinujesz :naughty: Teraz przyglądając się na Twoją też kojarzę, czasami rano jedziemy w tym samym kierunku, już pamiętam :decayed:

Opublikowano

No właśnie.:wink: To teraz titaj jak będziesz wyprzedzał :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

haha :thumbup1:

raz mi się zdarzyło jakoś :decayed:

Opublikowano

Na tych kapciach od razu inny samochód.Co nowego wpadło na lusterko ?

Dobrze,że dopisałeś panie o tych listwach bo już miałem mojego trumniaka odpalać i robić Ci nalot,żeby je samemu zamontować.

Pozdro

Opublikowano

ładny letni setup

Opublikowano

A jak z jazdą na takim zestawieniu? Chodzi mi o koła i sprężyny. W planach mam dla siebie kółka 225/45/17 no i delikatne zejście tak jak u Ciebie. Nie żaden gwint czy kit tylko same sprężynki. Ale chcę zachować też w miarę przyzwoity komfort w codziennej jeździe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.