christopherek

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez christopherek

1. szczerze to nie wiem co to za lotka,przyjechała tak ze Szwajcarii-koło 19",lotka,wydech dłubniety
  2. zagłówki pasują bez zadnych przeróbek?
  3. auto ze Szwajcarii,nie wygląda żeby było coś rzeźbione
  4. od święta certina ds podium big size,a na co dzień 4 rózne g-shock:-)) https://www.google.pl/search?q=certina+ds+podium+big+size&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiu7p6FmK3KAhUFMnIKHcypDLwQ_AUIBygB&biw=1366&bih=664#imgrc=2OxRe0LlrQZndM%3A https://www.google.pl/search?q=casio+gshock+r%C3%B3zowy&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjkkaDamK3KAhXkEXIKHUU3DWwQ_AUIBygB&biw=1366&bih=664#imgrc=aP2-su4OYeRYpM%3A https://www.google.pl/search?q=casio+gshock+r%C3%B3zowy&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjkkaDamK3KAhXkEXIKHUU3DWwQ_AUIBygB&biw=1366&bih=664#tbm=isch&q=casio+gshock+zielony+fioletowy&imgrc=78boGXvzuIzFoM%3A https://www.google.pl/search?q=casio+gshock+r%C3%B3zowy&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjkkaDamK3KAhXkEXIKHUU3DWwQ_AUIBygB&biw=1366&bih=664#tbm=isch&q=casio+g+shock+mudman&imgrc=wAtiZcWE5RuD8M%3A https://www.google.pl/search?q=casio+gshock+r%C3%B3zowy&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjkkaDamK3KAhXkEXIKHUU3DWwQ_AUIBygB&biw=1366&bih=664#tbm=isch&q=casio+g+shockfioletowy&imgrc=dMUzXDthP_BCCM%3A
  5. mi tak kopcił na biało bo usunięciu kata i na zimnym zostawaił zasłone i ropą bylo czuc strasznie,nic nie ubywało a teraz sie uspokoiło.może też kata wyciąles?
  6. a4 b5 avant 1.9 tdi 110ps skrzynia 5 biegów een,potrzebuje pierścien magnetyczny ze skrzyni biegów dający dane do licznika
  7. odgrzeję trochę,można jeszcze raz fotki gdzieś zapodac bo nie wyświetlaja się?
  8. ja mam taki http://archiwum.allegro.pl/oferta/uchwyt-wieszak-tv-lcd-led-37-70-tytan-i4140006525.html polecam jest bardzo wytrzymały
  9. wiesz jak sprzedaję auto zawsze pokazuję co było robione i bez problemu auto sie sprzedaje
  10. no teraz troche go zywie zeby zona miala wiecej nM pod stopa:-).rs niedawno kupiony,klient zostawił do naprawy,wymiany itp. ---------- Post dopisany 28-01-2014 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 11:41 ---------- dawno nic nie pisałem,audi świetnie śmiga sobie zimą.w międzyczasie w silniku zmieniony olejek na do tego filterek powietrza oleju przeciwpyłkowy Zakupiony nowy płyn hamulcowy który od razu poszedł do wymiany Z uwagi na fakt że tył hamulce zmieniłem rok temu przyszedł czas na przód oczywiście TRW Piastę doczyściłem żeby było git Przy okazji zregenerowałem mechanizm wycieraczek bo za chwilę wycieraczki by stanęły Przed zimą wpadł też nowy filtr paliwa Kupiony też Boll do podwozia i położony na podwozie choć fabryczne zabezpieczenie i tak jest mega w porównaniu z "nowymi" autami na zimę przeprowadziłem zabieg zwany detailing jak widać glinka miała co robić a tu autko na zimowym kole ---------- Post dopisany 29-01-2014 at 02:57 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2014 at 18:53 ---------- wymieniony panel climatronica i Recaro grzeją plecy i pośladki:-) długo nic nie pisałem ale trochę w aucie się działo: nie wiedziałem że radia nadal się kradnie więc nigdy nie było to ukrywane więc pewnego dnia na Bródnie moja żona zastała taki stan rzeczy zaczęło się poszukiwanie takiej szyby w tym samym roczniku i odcieniu itrafiła się całą ramka bo tez była do wymiany sprzatnie szkła,wymiana całej ramki,dobrze że jest ac więc tylko nerw dużo i sprzątania w międzyczasie zachciało mi się elektryki z tyłu więc trzeba było rozbierać wnętrze ale warto bo pozbyłem się korb i wszystkie szyby z pilota otwieraja się i zamykają no i kolejne elementy do wymiany były m.in poduszki silnika bo za bardzo drżał(nie wiedziałem że tdi może tak gładko pracować),wpadło nowe łożysko koła i piasta,osłona przegubu,ori żarówki vw,klocki tył i reparaturka zacisku,przy 297tys wpałd nowy rozrząd,tradycyjnie co 10tys olej i zestaw filtrów obecnie audi na 309tys i nadal chętnie jeździ,od wymiany do wymiany olejek nadal nie trzeba dolewać co oznacza że wszystko jest w dobrej kondycji,silnik suchy jak pieprz.Audi teraz będzie traktowane tylko w mieście bo na trasę zastąpi je młodszy większy brat passat b5fl 2005 highline który obecnie jest na wymianch wszystkiego co potrzeba żeby śmigał jak audi niezawodnie taki czarnuch 130ps avf,bedzie kocur:-)
  11. jak w temacie może ktoś robił rozwiercenie głowicy w 1.8t w a4.głowica jedzie do obróbki i potrzeba dokładne wymiary rozwiercenia kanałow dolotowych i wydechowych i gniazd zaworowych w silniku AEB