Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

christopherek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez christopherek

  1. a nie lepiej kupic ubezpieczenie na rok za 80zl i miec swiety spokoj?
  2. ten srodek akurat zobaczylem jak odbieralem felgi z renowacjafelg.pl po malowaniu.gdyby ktorys z Was byl w tej firmie wiedzielibyscie ze optocz renowacji felg zajmuja sie mechanika i detailingiem aut.rowniez wiele aut robilem,robie i bede robil,wiem jedno ze te srodki ktorych uzywalem do tej pory nie daja takiego efektu jak ten.kazdy ma swoje upatrzone pozycje,dlw mnie ta jest ok,wiem czego oczekuja klienci a ten srodek daje zamierzony efekt czyli po nalozeniu opona jest czarna lsniaca,po przemyciu robi sie satynowa ale jest nadal czarna a nie siwa.wiem jedno ze back2black ktory kupilem niedawno nie da takiego efektu.koniec moich wywodow.poza tym dla mnie liczy sie zeby klient byl zadowolony i nie wazne jest to ze srodki ktorych uzywam maja starczyc na bardzo dlugo.jak sie koncza zamawiam w autodrogeria czy pielegnowacauto,nie patrze zeby jak najduzej starczaly.kazdy ma inne priorytety
  3. kupuje 5 litrow bo duzo aut ogarniam i sie przyda w takiej ilosci.wydajny niewydajny,najlepiej za darmo zeby bylo i nic jie trzeba robic.mozesz sobie kupic 0,5l jak za duzo.poza tym preparat wchlonal sie w oopone i zrobila sie ladna matowa.no ale lulki....
  4. uzywalem wiele srodkow juz i zaden nie jest tak dobry jak trn.wczoraj bylrm w renowacjafelg.pl odebrac zony kola po pelnej renowacji razem z malowanie w czerwien:-)i Marcin pokazal mi taki srodek 18b Super nabłyszczacz do opon 5L - [Carvalet] - Carvalet - chemia i ze zaden ktory uzywaliscie nie zrobi opony tak czarnej i lsniacej jak ten.opona blyszczy jak strasznie,dodatkowo robi sie czarna a po umyciu robi sir matowa ale nadal czarna bo wsiaka ten preparat w oponke,nie robi sie siwa.naklada sie pedzlem.ja juz sobie kupuje takie 5l ze wzgledu ze sprzatam czasem auta za kase i taka ilosc sie przyda
  5. teraz to juz kola oddane,wybieralem z duzej palety barw,zostalo na matowej czerwieni
  6. zamierzam dac kola do renowacji,kolka to 17 z a3 8p czy jakos tak.ogolnie kola zadbane jedynie zauwazylem ostatnio jadac za zona ze jedno kolo zrobilo sie krzywe.w zwiazku z powyzszym chce oddac do renowacji,autko to avant poliftowy kolor lz5l,teraz pytanie chce kazde kolo w innym kolorze tzn czerwien niebieski zolty zielony.atem glownie jezdzi zona,na tylnych szybach ma reklame naszego przedszkola tez kolorowa,autko ma zarzucone na stale belki aluminiowe i uchwyty rowerowe thule otore fajnie wspoograja z calym autem.czy nie bedzie za pstrokato?audiczka zaczyna wygladac jak powinna,ostatnio zarzucilem caly komplet recaro od juniora i chce jeszcze troche pomodzic.ewentualnie jaki jeden kol8r bedzie dobry do granatu lakieru? ---------- Post dopisany 01-07-2013 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 16:54 ---------- dzieki za las rąk i podpowiedzi,kola zawiezione do renowacjafelg.pl i beda czerwone w macie
  7. kupilem wlasnie wiele srodkow tej firmy i miedzy innymi back2black,zobaczymy jak on poradzi sobie z oponka
  8. juz ogarnąłem przy wkładaniu recaro,podpiąłem i nawet kontrolka jaśka zniknęla
  9. podobno w recaro tez taki kabel jest,wieczorem bede wiedzial
  10. W związku z tym iż jutro jadę po Recaro zająłem się wyjęciem tylnej kanapy.Byłem pewien że moj avant ma 4 jaśki,więcej nie widać nigdzie sygnatur airbag.Ku mojemu zdziwieniu gdy wyjmowałem oparcie tylnej kanapy część 2/3 z siatką bagażnika ujrzałem kabelek który wchodzi własnie w to oparcie.gdy rozpiąłem świeci mi się kontrolka poduszek czyli ma to związek z poduszkami.W etce sprawdziłem jaski mogą być ale nie w oparciu tylko w tym elemencie między kanapą a drzwiami.teraz pytanko o co kaman.czy jak wsadzę recaro będzie też wtyczka żeby to spiąc bo w etce tego nie widzę?
  11. poor boys natural look pieknie pachnie migdalami i sprawia ze oponka robi sie czarna i ladnie blyszczy
  12. moja zona w swoim b5 na nich będzie śmigała:-)
  13. moja mama miala takiego 1.6 16v wytwor z korei a nie fso.majac z bratem po 18lat katowalismy go ile wlazlo,po 2 tyg zmienialismy opony z tylu na przod bo jakies lyse sie robily.auto mialo ciezko z nami,mama zatankowala synowie wyjezdzili to na gaz przerobila.auto jezdzilo u nas 140tys km i poza spalona pompa paliwa i popychaczami ktore zaczely glosno pracowac nic sie nie dzialo.wiec az dziwne ze silnik sie sypnal choc mojej zony niesmiertelne avg tez umarlo i silnik zmienialem
  14. christopherek odpowiedział(a) na fircyk temat w 1.9TDI
    jak zaczal kopcic powinienes od razu zgasic silnik i nic nie odpalac.prawdopodobnie nic sie nie stalo,turbo do zmiany,caly uklad do czyszczenia,wydech musi sie wypalic n\,popychacze moga stukac zanim sie nie napelnia
  15. najpierw rozbierz,wyczyśc i dopiero bedziesz się zastanawiał czy zmieniać.nawet gdybyś musiał zmieniać to i tak pajączek musisz zdemontować
  16. podłącz miernik i zerknij w jakim stanie masz akku
  17. Mój koleżka z forum poloklubpolska. Robił u Szewczyka teraz robi w innym serwisie a po godzinach ogarnia w garażu z bratem,chłopaki młode ambitne znają się mocno na grupie vag ale inne auta tez robią mechanika i elektryka,nie dotykają gazu i blacharki.polecam zdecydowanie robię tam zony a4,moje cabrio tez serwisuję(mają już ogarnięte bardzo niskie samochody więc gleba nie stanowi problemu) benzyna,tdi.Trzeba się umawiać że mają tylko po 2 ręce a roboty w cholerę bo z innych for o tematyce vag wszyscy u nich robią,ceny bardzo konkurencyjne jak na Warszawę,nie stanowi też problemu zaholowanie auta rozsypanego gdzieś na innej dzielnicy do Marsyina Kontakt Łukasz 609 622 929
  18. w tdi aż takiej tragedii nie ma,kolega w leonie arl zdłubanym na 230ps ma przelot 2,75 cala i bardzo ładnie to brzmi
  19. ja myślę że póki co to jest poowierzchowna i im szybciej się zawalczy z rudym tym lepiej
  20. tez tak robiłem aż własciciel myjni mnie przyciął ale szybka wymiana zdań i jak zobaczył w jakim stanie mam lakier w cabrio stwiewrdził że jak wezmę szczotkę z jego myjni to na bank lakier załatwię bo ludzie nimi koła myją i pozwolił mi umyc auto z wiadra
  21. w liczniku mozna sam wyswietlacz zmienić,zmiana z mpg na l przez kodowanie licznika,a co do abs zerknij pod maske i poinieneś wiedzieć czy masz abs ale 2000rok na pewno ma
  22. zależy też od miasta w jakim będziesz to robił,bo im większe tym ceny w górę szybują
  23. jak preferujesz psj i nie dasz auto nawet się rozpędzić to będzie stale mu coś dolegało:-)diesel to nie benzyniak że go możesz mulić,turbo musi dmuchać więc się nie bój tylko czasem daj mu pokopcić i ciśnij
  24. wez pojedz na jakas ekspresowke i przegon to auto wtedy zobaczysz
  25. głośniki w półce tak naprawdę nie dają żadnego efektu bo grają w sufit

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.