Treść opublikowana przez christopherek
-
Jaki wzmacniacz do tego zestawu?
poczytaj sobie opinie o zestawach firmy diora,grają podobnie jak hertz esk a kosztują w granicy 140zł
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
ja chyba wolałbym opalarką to robic a nie w piekarnik gdzie przygotowuje sie zarcie wkładać lampy fuj
-
Wyrezane A4 - strasznie dziwny mod
z drugiej strony patrzac ktos kto się nie zna bedzie mu się podobało
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
jak kupiłem czarny,nie wiem może jeszcze jest siwy takie coś 'http://allegro.pl/lakier-strukturalny-do-plastiku-boll-spray-0-4l-i3006633503.html
-
Pomoc w sprawie oświetlenia
jak chcesz namiar na dobrego mechanika/elektryka w wawie na pw moge wysłać dane.kolega z forum vwpolo robił u szewczyka a teraz robi wszystko w domu.mi w cabrio ogarniał elektrykę,teraz postawiłem mu terrano również m.in problem z elektryką i wszystko jak za dotknęciem czarodziejskiej różczki robi
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
moje ms nie wytrzymały nawet 20tys,z prawej strony ktorys puscił bo czuć stuk czasem,lewa sztywna.ale nie ma reguły jak się wpierdzieli w dziurę to każdy może puścić.jak dla mnie dobra jakośc za tą cenę
-
Zawieszenie H&R trochę za nisko...
stary co to jest próg zwalniający.ja zawadzam progami na delikatnym zagłębieniu w asfalcie,na torowisku tramwajowym a o progach żeby je pokonać nawet nie myślę.łatwiej czasem chodnikiem przejechać niż przez próg się przetoczyć.a jeżdzę po naszej stolicy na gwincie fk,koło 17 z oponą 185/35/17 i daję radę na feldzę 8j czyli naciąg też ładny.noga pod próg nie wchodzi żeby lepiej zobrazować a tu na zdjęciu widzę że pod to audi lewarek wchodzi więc jak dla mnie wysoko stoi
-
[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż
odgrzeję,a jaki efekt jest zamierzony poza wyglądem?coś to daje mniej się brudzi czy tylko ładnie wygląda?zastanawiam się czy afn/avg miał je w standardzie tylko przez tyle lat gdzieś zaginęły,szczerze nie chce mi się w etkę zaglądać
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
a może ktoś wie czemu jak otworzę drzwi pasażera to zaczyna mi migac światełko pod nogami i lampki w suficie ale tylko w tych drzwiach,jak kierowcy otwieram wszystko świeci się non stop.coś się spierniczyło chyba?
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
a moze przestało ci grzac bo ten termostat sie po prostu wyłaczył bo temperatura jest powyzej 5 stopni.w poliftach tak chyba jest ze jak temperetura otoczenia ject powyzej (chyba) 5 stopni to termostat odłacza zasilanie na mate.i lusterko nie grzeje. niestety kupowałem wkład przed zimą i w trakcie trwania jak tylko zapłon przekręciłem widać było parę jaka sie tworzy przy oryginalnym a przy zamienniku nic i zimne więc po prostu coś w nim się spaprało niestety
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
ja od wymiany silnika caly czas sprawdzam spalanie ale to z ciekawosci bardziej.po wymianie zrobilem juz 30tys silnik suchutki,nie bierze oleju .spalanie w miescie czyli tankuje do pelna wyjezdze ze 400km i znow do pelna ten sam dystrybutor ostatnio wyszlo 6,3aw mrozy max 7litrow.w trasie potrafi zejsc do 5l +-0,5l.nie sa to bajki tylko na przelomie 30tys sprawdzane spalanie.zeby nie bylo nie mam mowy o psj tylko na zegarze doladowania bardzo czesto widze 0,9bara wiec but w podlodze
-
Opona czy się nadaje
a pozniej nie wiadomo dlaczego kierowca zjechal na przeciwny pas ruchu.zmieniaj opony jak wszystkie sa takie ladne
-
Klekot zimny silnik
dochodzi jeszcze kwestia wtryskow w jakim stanie sa
-
Dymi na biało / czuć spalonym olejem / nie ma mocy AJM a4b5 Pomocy! !!
mi w arl jak turbo padlo i olej poszedl wydechem nic nie wycinalem,przez jakis czas dymil zanim nie wypalil oleju ale nie bylo mowy zeby sie dlawil.daj mu czas niech wypali z ukladu olej a nie wszystko bedziesz wycinal:-)
-
problem z moca nowe turbo
plus cena za drugi silnik bo z mojego nie bylo co zbierac,plus robota w sensie wyjecie i wlozenie silnika,doszly poduszki pod silnikiem bo byky rozerwane i zawsze cos jeszcze po drodze wyjdzie.coz byloo minelo zona nadal smiga audi i po wymianie silnika zrobione 30tys i co 10tys zmiana oleju i nawet grama jeszcze nje dolewalem wiec zadowolony jestem.niestety co do kwoty jaka dalem wiem ze przeplacilem i nib y kolega to z forum robil z ktorym kilka lat sie znam.turbo bylo ori nikt nigdy do niego nie zagladal a mialo nalatane 240tys.auto kupilem od tescia wiec 6 lat je znalem i chcialem dalej nim latac a nie sprzedawac.teraz ma sie dobrze dymow niepokojacych zero,mechanicznie tip top zawiecha zmieniona,przeguby,kompletne heble.mialem sprzedawac ale jak podliczylem ile w nie zainwestowalem to trzeba je wyeksploatowac i dopiero pojdzie na handel.teraz kolo 17 zonie kupilem wiec ladnie tez bedzie wygladala.czasem warto zainwestowac i cieszyc sie bezawaryjna jazda.przede wszystkim zmienilem mechanika na kolezke z klubu vwpolo ktory robil na warsztacie u szewczyka i teraz mam nie dosc ze taniej czesci to i pewne ze wszystko jest ok zrobione
-
Zawieszenie H&R trochę za nisko...
przeciez te auta wysoko stoja,nie wiecie chyba co to gleba.
-
[A4 B5 97r 1.9] jakiej marki wahacze??
ja zamontowalem master sporta i po jakis 20tys z prawej strony juz slychac.moim zdanidm nawet jak zalozysz lema a wpierdzielisz sie w dziure to kazdy da d*py i zacznie stukac
-
Jaki wzmacniacz do tego zestawu?
zamiast tuby wez skrzynie cisnieniową,poza tym napisz jakie to glosniki beda moc nominalna itp
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
ja musze tez zdlubac lustrko bo kupilem zamiennik niebieskie asferyczne grzane i 2 tyg grzalo i sie wysypalo,wklad 60zl kosztowal.na reklamacje moglbym oddac ale bez lustra jezdzic ze 2 tyg lipa wiec zostaje mi wymiana maty bo podejrzewam ze mi padl ten termostat w lusterku.a czemu lusterka podchodza takim rdzawym nalotem?prawe ori juz duzo tego ma i brzydkie jest
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
na czysty juz plastik jest struktura w sprayu firmy boll do plastiku i robi podobna gume jak oryginal
-
Licznik - kontrolka oleju sensor
ja czytalem w innym temacie ze mozna zastosowac jakis emulator ktory oszukuje i blad nie wyskakuje
-
komputer nie wyświetla komunikatów
a auto nie jest po jakis mocnych przejsciach?
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
ja bym wlasnie zaczął od nagrzewnicy
-
Dolewka płynu chłodniczego
wiekszosc plynow jest mieszalna z innymi
-
problem z moca nowe turbo
co sie dziwicie mi jak silnik padl przy okazji wymienilem turbo sprzeglo,drugi silnik poszedl na regeneracje glowicy zeby znow zawor sie nie upierdzielil,nowe uszczelki wszystkie jakie tylko mozliwe wszedzie i z robota 8tys wydalem