Treść opublikowana przez christopherek
-
problem z poziomem oleju po swapie silnika...
nie pomaga deptanie za miastem na ten dpf?
-
Wskaznik Paliwa
test zegarow i bedzie wiadomo,jak nie zatrzymuje sie na srodku to silniczek od wskazan paliwa w liczniku uwalony
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
ja na lato od lat uzywam wody pomieszanejz ajax floral fiesta czy cos takiego,pieknie pachnie i z myciem sobie radzi.ale uzywam rowniez niewidzialnej wycieraczki wiec szyba az tak brudna nie jest
-
Wymiana przegubu.Jaki kupic
lobro:-)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja juz nie wierze w oleje castrol,zalalem taki niby kupiony w sklepie po 300km silnik padl.nie bylo jak udowodnic ze po oleju ale u kolegi adamm z vwgolf.pl gdzie silnik wymienialem znalazlem butelke po castrolu i nawet kolory etykiety sie roznily.
-
Problmy po wymianie na 216tki
albo to jakieś chińskie końcówki założone
-
wymiana oleju i wyszlo... ;(
nie wiem jak u Ciebie ale w polo gti miałem w misce jakiś magnes i wszytskie opiłki jakie mogły być w misce magnes zbierał.po nagwintowaniu miski w arl nie zdejmując jej nic do środka się nie dostało
-
swiece zarowe
w etce wyszlo mi dla awx numer swiecy n105 792 01
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
ladne autko
-
Dymi na biało / czuć spalonym olejem / nie ma mocy AJM a4b5 Pomocy! !!
no wlasnie jesli za regenarcje nie placiles to na pewno taniej bys mial wieksze turbo jak nie brd to chociazby z awx-a
-
ogrzewanie lusterek-brak możliwości wyłączenia
lepiej miec taniochy ktore caly czas grzeja niz jak ja kupilem z termostatem wklad i po 2 tygodniach przestal mi w ogole grzac
-
Centralny zamek - pilne!
to uszko to nazywa się wiosełko
-
wymiana oleju i wyszlo... ;(
no pewnie ze nie ma sensu zmieniać,no chyba ze chce mieć spokój wewnętrzny że ma jak powinno być ori:-)
-
Wymiana turbiny czy potrzebne czyszczenie miski i cos o pompie oleju ??
olej poszedł wydechem?
-
( B5 AFN ) Komunikat SENSOR OIL
miałem to samo wina czujnika w misce
-
Dymi na biało / czuć spalonym olejem / nie ma mocy AJM a4b5 Pomocy! !!
turbo po regeneracji jest ustawione tak więc wkłada się i nic nie kręci przy gruszce bo wtedy gwarancję na nie się traci
-
Problmy po wymianie na 216tki
dziwne bo przeważnie gdy kolega zmieniał ludziom na 216 na seryjnym programie auto od razu śmigało
-
pedal w podlodze
dolej płyny,odpowietrz hamulce
-
Nowe Alu
pasują
-
odszkodowanie za bol i cierpienie i uszczerbek na zdrowiu
Moja zona miala wypadek nie ze swojej winy,gosc w jej b5 pierdyknal w prawy tyl.uszkodzenie odcinka ledzwiowego i szyjnego kregoslupa.sprawca oc w mtu,wyplacili na naprawe auta i jakies 2,5tys zeby sie odwalic.teraz zona wziela goscia z firmy ktora sie zajmuje odszkodowaniami 15%bierze i zajmuje sie sprawa.zobaczymy co wyjdzie,klient jest z polecenia mojego tescia kier pzu i z Nimi wspolpracuje wiec po znajomosci robi.mtu nawet za rehabilitacje gorset i Inne pieroly czyli faktury nie zaplacilo wiec teraz walka sie zacznie.zona po wypadku nie wrocila do pracy bo lekarz nie pozwolil na 8hsiedzenia przy biurku bo za duze obciazenie kregoslupa co za tym idzie zona stracila prace.historia leczenia bardzo duza wiec zobaczymy co z tego wyjdzie
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Ja jeszcze z miesiac poczekam zanim cabrio znow siadzie na porsche:-),zonie musze jeszcze dystanse i opony kupic 7 jej bepińć bedzie stalo na nowym kole.czekam jeszcze bo szkoda zakladac kolko jak jeszcze jakas sol moze pojawic sie na drodze a tymbardziej cabrio nie ruszam-stalo cala zime nie jezdzone wiec miesiac jeszcze poczeka a pozniej krecimy gwintem:-)
-
Felgi 7,5x17, et 56 Czy pasuja do a4 b6????
Tak jak kolega pisze dystans 20mm conajmniej,sam to bede przerabial bo kupilem felgi z a3 et 56 i szukam dystansow
-
Koło jednomasowe i docisk Sachs G60
wystarczy ze G60 napisałes:whistling: to samo za siebie mówi Ale tnij najwyzej pierwszy będziesz:wink: I tu sie Mylisz 90ps agr po zdlubaniu wytrzymal ponad 400nm Prosze zebym nie byl goloslowny forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=160&t=245535
-
Wymiana oleju w skrzyni efekty
Ja w polo gti zmienialem olej w skrzyni bo potrafia szybko sie zarznac wiec o nia trzeba dbac bo ciezko ori pozniej dostac.gdy zlalismy olej ze skrzyni byl jak asfalt a smierdzial niesamowicie.wlalem jaki byl zalecany i skrzynia do tej pory smiga mimo ze auto sprzedalem ale mam kontakt z nowym wladcicielem.swiezy Olej w zime szybciej sie rozgrzewal
-
Problem po wymianie przegubu :/
Mi poszly 2 przeguby od strony pasazera,ciezko bylo dostac sam wewnetrzy bez polosi,w koncu u kumpla w sklepie zamowil mi dreischaftsparts czy jakis czort,przyszly szybko do kumpla z serwisu szewczyka zalozyl i okazalo sie ze wewnetrzy strzelal gorzej niz stary oryginal a zewnetrzny nie czytal absu.wiec oddalem na reklamacje,kupilem lobro wewnetrzy z polosia,zewnetrzy tez Lobro i zapomnialem co to przeguby wiec ja te polecam.wewnetrzy z polosia nie byl tani bo chyba z 600zl ale warto