Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

christopherek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez christopherek

  1. nie pomaga deptanie za miastem na ten dpf?
  2. test zegarow i bedzie wiadomo,jak nie zatrzymuje sie na srodku to silniczek od wskazan paliwa w liczniku uwalony
  3. ja na lato od lat uzywam wody pomieszanejz ajax floral fiesta czy cos takiego,pieknie pachnie i z myciem sobie radzi.ale uzywam rowniez niewidzialnej wycieraczki wiec szyba az tak brudna nie jest
  4. ja juz nie wierze w oleje castrol,zalalem taki niby kupiony w sklepie po 300km silnik padl.nie bylo jak udowodnic ze po oleju ale u kolegi adamm z vwgolf.pl gdzie silnik wymienialem znalazlem butelke po castrolu i nawet kolory etykiety sie roznily.
  5. albo to jakieś chińskie końcówki założone
  6. nie wiem jak u Ciebie ale w polo gti miałem w misce jakiś magnes i wszytskie opiłki jakie mogły być w misce magnes zbierał.po nagwintowaniu miski w arl nie zdejmując jej nic do środka się nie dostało
  7. christopherek odpowiedział(a) na seba82 temat w 1.9TDI
    w etce wyszlo mi dla awx numer swiecy n105 792 01
  8. no wlasnie jesli za regenarcje nie placiles to na pewno taniej bys mial wieksze turbo jak nie brd to chociazby z awx-a
  9. lepiej miec taniochy ktore caly czas grzeja niz jak ja kupilem z termostatem wklad i po 2 tygodniach przestal mi w ogole grzac
  10. to uszko to nazywa się wiosełko
  11. no pewnie ze nie ma sensu zmieniać,no chyba ze chce mieć spokój wewnętrzny że ma jak powinno być ori:-)
  12. miałem to samo wina czujnika w misce
  13. turbo po regeneracji jest ustawione tak więc wkłada się i nic nie kręci przy gruszce bo wtedy gwarancję na nie się traci
  14. dziwne bo przeważnie gdy kolega zmieniał ludziom na 216 na seryjnym programie auto od razu śmigało
  15. dolej płyny,odpowietrz hamulce
  16. Moja zona miala wypadek nie ze swojej winy,gosc w jej b5 pierdyknal w prawy tyl.uszkodzenie odcinka ledzwiowego i szyjnego kregoslupa.sprawca oc w mtu,wyplacili na naprawe auta i jakies 2,5tys zeby sie odwalic.teraz zona wziela goscia z firmy ktora sie zajmuje odszkodowaniami 15%bierze i zajmuje sie sprawa.zobaczymy co wyjdzie,klient jest z polecenia mojego tescia kier pzu i z Nimi wspolpracuje wiec po znajomosci robi.mtu nawet za rehabilitacje gorset i Inne pieroly czyli faktury nie zaplacilo wiec teraz walka sie zacznie.zona po wypadku nie wrocila do pracy bo lekarz nie pozwolil na 8hsiedzenia przy biurku bo za duze obciazenie kregoslupa co za tym idzie zona stracila prace.historia leczenia bardzo duza wiec zobaczymy co z tego wyjdzie
  17. Ja jeszcze z miesiac poczekam zanim cabrio znow siadzie na porsche:-),zonie musze jeszcze dystanse i opony kupic 7 jej bepińć bedzie stalo na nowym kole.czekam jeszcze bo szkoda zakladac kolko jak jeszcze jakas sol moze pojawic sie na drodze a tymbardziej cabrio nie ruszam-stalo cala zime nie jezdzone wiec miesiac jeszcze poczeka a pozniej krecimy gwintem:-)
  18. Tak jak kolega pisze dystans 20mm conajmniej,sam to bede przerabial bo kupilem felgi z a3 et 56 i szukam dystansow
  19. wystarczy ze G60 napisałes:whistling: to samo za siebie mówi Ale tnij najwyzej pierwszy będziesz:wink: I tu sie Mylisz 90ps agr po zdlubaniu wytrzymal ponad 400nm Prosze zebym nie byl goloslowny forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=160&t=245535
  20. Ja w polo gti zmienialem olej w skrzyni bo potrafia szybko sie zarznac wiec o nia trzeba dbac bo ciezko ori pozniej dostac.gdy zlalismy olej ze skrzyni byl jak asfalt a smierdzial niesamowicie.wlalem jaki byl zalecany i skrzynia do tej pory smiga mimo ze auto sprzedalem ale mam kontakt z nowym wladcicielem.swiezy Olej w zime szybciej sie rozgrzewal
  21. Mi poszly 2 przeguby od strony pasazera,ciezko bylo dostac sam wewnetrzy bez polosi,w koncu u kumpla w sklepie zamowil mi dreischaftsparts czy jakis czort,przyszly szybko do kumpla z serwisu szewczyka zalozyl i okazalo sie ze wewnetrzy strzelal gorzej niz stary oryginal a zewnetrzny nie czytal absu.wiec oddalem na reklamacje,kupilem lobro wewnetrzy z polosia,zewnetrzy tez Lobro i zapomnialem co to przeguby wiec ja te polecam.wewnetrzy z polosia nie byl tani bo chyba z 600zl ale warto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.