-
Kit Vogtland 40/40 - prosba o zdjecia i opinie
Czy te sprężyny są warte kupna??? Super Oferta: Sprężyny Vogtland: Audi A4 B6/7 Quattro (kombi) :: RallyShop.pl Dodam że mam standardowe amortyzatory,silnik 1.9tdi Quattro,Kombi . Chciałbym obniżyć około 3 cm nie tracąc wiele na komforcie. Pozdrawiam
-
A4 B6 alufelgi 17" jakie opony?
Zdecydowanie 225/45/17
-
[B6 ALT] Czarny zwykły Avant
Do planów dodałbym wymianę włącznika świateł
-
Problem z doborem felg do quatrro Pomocy
Też posiadam Quattro i z tego co czytałem powinny być takie same z przodu i z tyłu,Ja tak przynajmniej zrobiłem. Pozdro
-
Listwa napis quattro
A oracal jest lipny???
-
Listwa napis quattro
---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ---------- ---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- Ten karbon w aukcji wystarcza na obklejenie wszystkich dekorów w samochodzie.
-
Listwa napis quattro
Tzn na 99% wystarcza bo jeszcze mam te dwie listwy z konsoli ale mam jeszcze krabon.Dzisiaj może mi się uda okleic(nie mam klucza 8 ) to będę wiedział na 150%.I wrzucę ci dzisiaj to foro:P
-
Listwa napis quattro
Kupiłem jedna sztukę tą co w aukcji tj 125x50cm.
-
Listwa napis quattro
-70%! ORACAL 125x50 Karbon Carbon 3D+ GRATIS 2 led (3113192926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ja kupiłem ta i wystarczy na cały samochód.Jeszcze mi zostało tylko dwie listwy na konsoli.Wrzucę foto jak to wyglada
-
Producent opon RIKEN. Co warte te opony?
Ja wypowiem sie na temat riken maystorm 2 w rozmiarze 205/55/16.Opona ma już dwa sezony może 20 tyś ,bieżnika zostało na jeden sezon .Przyczepność na mokrym ja się boje jeździć,przy mało gwałtownym hamowaniu na mokrym załącza sie ABS.Na mokrym szybkie ruchy kierownica i ESP nie gaśnie.Nie jestem znawca opon ale ja nie polecam RIKEN.P.S mój brat jak jeżdzi moim autem na tych oponch mówi że jest dramat. Pozdro
-
Sciągnięcie dekora z przodniej popielniczki?????
Wiiiielkie dzięki kolego .Jutro będę z tym walczył
-
Sciągnięcie dekora z przodniej popielniczki?????
Czyli pod dekor od tyłu coś włożyć podważyć i pociągnąć do siebie???
-
Sciągnięcie dekora z przodniej popielniczki?????
Witam tak jak w temacie,czy da się ściągnąć dekor z przedniej popielniczki?? Z góry dzięki. Pozdrawiam
-
Dekor tylna popielniczka
Witam jak zdjąć dekor z tylnej zapalniczki????Tak żeby została zapalniczka i dekor Z góry dzięki Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ---------- Już mi się udało proszę o usunięcie postu
-
Porysowane plastiki w siedzeniach
Jedyne co mogę polecić to taki czarny nabłyszczacz do plastiku,nie usunie rys ale je trochę zatuszuje.
talaksonik
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta