-
[1.6 ADP 1996r] jak zdemontować tylne głośniki?
pytanie do tego watku a co zrobic jak kanapa jest nierozkladana?
-
pedal w podlodze
nie odpowietrzalem uklad nie byl suchy wiec nie trzeba bylo wszystko dziala tak jak powinno
-
pedal w podlodze
wszystko zrobione odkrecilem przewod przeczyscilem odpowietrzylem i hamuje w miejscu he eh dzieki za rady
-
pedal w podlodze
jest problem cieknie spod sruby w prawym tylnym kole sruba ktora trzyma wezyk co trzeba wymienic wystarczy jakas uszczelke czy trzeba caly wezyk nowy
-
pedal w podlodze
tylko przod jutro wymienie plyn i bede patrzyl co sie dzieje dzieki
-
pedal w podlodze
i jeszcze jedno ile plynu wchodzi do ukladu ? i czy to prawda ze jak jest ABS to potrzebna jest pompa prozniowa bo pedalem nie odpowietrzy ukladu? i jaki rodzaj plynu wlac dot 3 bedzie dobry?
-
pedal w podlodze
kurde tylko wlasnie ze przecieku nie ma nigdzie pojutrze doleje i odpowietrze zobaczymy co bedzie ---------- Post dopisany 03-03-2013 at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2013 at 19:46 ---------- dzisiaj zauwazylem ze hamuje mi tylko prawe przod lewe kolo wogole
-
pedal w podlodze
wymienialem dwa dni temu klocki i tarcze po wymianie wszystko spoko hamuje super dzisiaj po poludniu odpalam a tu pedal wchodzi w podloge sprawdzam zbiorniczek a tam susza a dwa dni temu pelno bylo
-
Czy przerywacz od passata b5 podejdzie?
Witam mam pytanie moze juz bylo czy podejdzie do mojej a4 ten zintegrowany przerywacz (kierunki + awaryjne) od passata b5?
-
Przeróbka angielskiej lampy w audi a4 b5 1999 r po lifcie
ja wymienialem na nowe u mnie tez dzwigienki nie bylo w passacie tekie cos jest w audi u mnie nie bylo
-
Remont silnika 1.6
oli jaki przebieg ten twoj motorek ma? tylko to pewnie ADP jest
-
Wasze przebiegi benzynowców
moja AHL ma obecnie 270 tysi i jestem pewien tego przebiegu w 100 %
-
Zawieszenie przód ściąganie i pływanie po drodze.
dokladnie kacper tak jak mowisz lepiej cale wymienic i spokoj miec
-
co to za stuk
spoko ja wszystko sobie sam wymieniam bo w naszych stronach dobrych mechaniorow to nie ma
-
co to za stuk
no nowe wahacze a ten stuk jest denerwujacy obejrzalem i tarcze chyba do wymiany dzieki za podpowiedz
PRODI55
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta