-
problem z gazem
Sprawdzić ustawienia sterownika gazu (temp przełączania oraz aktualną temp reduktora) To pozwoli wyeliminować usterkę instalacji. Jeśli reduktor jest zimny a silnik osiąga 90 ( zapowietrzony reduktor lub źle wpięty w układ chłodzenia) istotne jakim sposobem (szereg lub równolegle) jest wpinany. Oczywiście termostat można spr.
-
Brzęczenie w przerywaczu.
Sukces. Powodem takiego stanu rzeczy była blaszka (wyskoczyła nad styk i wygięła się) Poprawny montaż i wszystko cacy.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jak ktoś ma więcej gotówki i kocha swoje autko polecam Millersa wysoka klasa.
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
Polecam hany zdają egzamin.
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
FHU Interauto S.C. 40-599 Katowice ul. Żeliwna 41 (stara baza PTHW) Tel. 32 630 43 21 Adres e-mail: [email protected] POLECAM.
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Czyściłem styki ale coś poszło nie tak i mam brak podświetlenia i długie z kierunkiem.Czeka mnie powtórka z blaszkami.
-
Brzęczenie w przerywaczu.
Przerywacz zrobiony ale nie pomogło.Jutro jazda z manetką ---------- Post dopisany 09-03-2013 at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2013 at 21:55 ---------- Spraw załatwiona znalazłem temat na forum. Ale po złożeniu manetki mam brak podświetlenia i i długie wraz z kierunkiem. Poprawka blaszek i sprężynek powinna zdać egzamin.
-
Brzęczenie w przerywaczu.
Siemka nie dotarłem do tematu.Ale pytanko mam takie : Zapodaje lewy kierunek i brzęczy przerywacz( pająk? przerywacz?) Czyszczenie styków pomorze ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Część no to porozmawiajmy.
Bubax
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta