Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7] poprawki w przekładce szukam złotej rączki


motyl1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w listopadzie kupiłem A4 b7 1.9 sedan z 2005 roku. Okazała się ona anglikiem. Nie jestem doświadczonym użytkownikiem, ale chciałbym ją teraz doprowadzić do ładu.

Krótko mówiąc poszukuje dobrego "majstra" aby powymieniał wszystko co z anglika do wersji europejczyka. Auto jeździ, nic się nie dzieje niepokojącego. Kierownica oczywiście po lewo :)

Wady: brak abs, esp (zresztą na blacie po prawej stronie), czujnika cofania, tempomatu. licznik zaniża jakieś 20km/h, ogólnie po podpięciu komputera ni można połączyć się z wieloma podzespołami, lusterka nie zamienione na europejskie gdyż trzeba je ustawić mechanicznie (czyli wypchnąć dalej) bo elektrycznie nie całkiem wszystko widać.

W poniedziałek prowadzę auto do dobrego elektryka (tak mi się wydaję) Jeśli postawi elektrykę to dobrze i poszukam kogoś kto poprawi tylko wizualne rzeczy. Jeśli nie to co robić dalej. Znacie osoby, które się tym zajmują? Możecie kogoś polecić?

Miałem iść do radcy prawnego i zgłsić sprawę do sądu, że mnie oszukano, ale poczytałem trochę tematów odnośnie tego i byłoby ciężko dojść swoich racji zatem postanowiłem, że doprowadzę auto do porządku. Mam nadzieję, że nie wyłożę na to fortuny.

Bardzo proszę forumowiczów o poradę co zrobilibyście na moim miejscu. Gdy kiedyś będę je sprzedawał chciałbym spać spokojnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zamiescic post w odpowiednim dziale - autodetailing tym sie nie zajmuje

Poza tym walcz o swoje. Wsadzisz KUPE kasy i bedziesz sprzedawal jako angola - BEZ SENSU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

al;e sprzedać będziesz miał już ciężko chyba ze za pol darmo, ja bym powalczył moja znajoma czekała na wyro0k 5 miesięcy ale handlarz oddal jej kasę + zadośćuczynienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie martwi mnie najbardziej ta sprzedaż. Tylko jak to umotywować, udowodnić w sądzie? Gdy kupowałem pokazywał się błąd na wyświetlaczu, czerwony wykrzyknik. To tak jakby zaciągnięty był ręczny. Zapewniał, że to błąd abs, jakaiś czujnik padł. A to zapewne chodziło właśnie o przekładkę. Kupiłem go w listopadzie a teraz dopiero biorę się za niego od strony elektroniki (fundusze). A jak Twoja znajoma się do tego zabrała, musiała mieć coś na papierze, że to anglik? Jak to umotywowała w sądzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa.

Trzeba było sprawdzać przed i po zakupie.

Teraz to popij wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angliki info wklep w google na stronie znajdziesz warsztaty które specjalizują sie tyko w przekładkach poprawią Ci i twoja audi i będzie lepsza od niejednego niemca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyl, na PW wysyłam Ci namiary na kumpla, który podejrzewam, że taką sprawę mógłby ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz dam namiar w wawie kolega ogarnie Ci to.zreszta nie tylko z tego forum robil juz kolegom auta.nie jest to zaden pan heniu co nie ma pojecia,na pewno nie bedziesz zalowal tylko bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...