Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luibuki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. bledy byly skasowane przed logami mimo ze i tak nic nie bylo i do 6500obr bylo sprawdzane. a tu koles wstawil logi tez od 1.8t i u niego przeplywka duzo wiecej daje http://vaglog.pl/log_253037.html
  2. a nie powinna przeplywka dawac wiecej ? bo gdzies widzialem ze u kogos nawet 180g dawalo :/ a z tymi wtryskami to o co dokladnie chodzi ? aaa dodam ze auto posiada lpg ale logi byly robione na pb
  3. witam. bardzo bym prosil o sprawdzenie logow pacjent to leon 1m 1.8t 180KM AJQ. głownie chodzi mi o przepływke czy nie powinna wiecej podawac http://vaglog.pl/log_257875.html http://vaglog.pl/log_257874.html http://vaglog.pl/log_257873.html http://vaglog.pl/log_257872.html http://vaglog.pl/log_257871.html http://vaglog.pl/log_257870.html http://vaglog.pl/log_257869.html http://vaglog.pl/log_257868.html
  4. luibuki odpowiedział(a) na luibuki temat w Audi A4 B5
    Ktoredy? Zbiorniczkiem czy przez wydech?
  5. luibuki odpowiedział(a) na luibuki temat w Audi A4 B5
    o to chodzi ze nic nawet wymienilem nagrzewnice.. olej tez ok i nie widac wyciekow :/
  6. luibuki opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam. mam taki problem a mianowicie od jakiegos czasu zauwazylem ubytek plynu chlodzacego... chodzi o to ze pierwszy raz dolewalem ok 3 litrow po przejechaniu paru kilometrow znowu musialem dolac i w srodku auta slychac dziwne bulgotanie... nie widac wyciekow nie dymi na bialo oleju tez nie przybylo nagrzewnice sprawdzilem i suchutko. wczoraj odlaczylem weze od nagrzewnicy i polaczylem je krotkim wezykiem wykluczajac nagrzewnice i jest ok wiec dzis znowu podlaczylem nagrzewnice i to samo a wiem na 1000% ze nagrzewnica jest ok bo wlasnie skonczylem skreceac auto bo mialem wywalana cale deche.. juz brak mi pomyslow... musze dodac ze gdy mialem polaczone tym wezeykiem to po odkrecniu korka od zbiorniczka bylo cisnienie natomiast gdy mam podlaczona nagrzewnice normalnie odkrecam korek i nic zero cisnienia... pomozcie co to moze byc albo dajcie jakies pomysly bo mi juz sie skonczyly :/
  7. Mam 40 ale chce cos odrobine wyzszego
  8. 4x NOWE Opony Letnie Haida HD921 XL 225/45 R18 95W (2978194068) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co sadzicie o tych oponkach?
  9. a nie bedzie za nisko albo za wysoko ?
  10. chodzi mi wlasnie o amorki i sprezyny... fabryczne 1Ba z 1.6 do 1.8
  11. jak w temacie czy podejdzie ori 1BA od sedana 1.6 do sedana 1.8? rok 96
  12. koledzy a ja mam taki problem jak wjade w jakas dziure to cos mi z tylu tak mocno walnie... tak jakby belka o cos twardego metalowego.. sprawdzalem amorki i sa ok a nic wiecej nie widac :/
  13. luibuki opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    witam. co to za blad 65.3 ? wywala mi taki na kanale 1 w klimatroniku? i drugie pytanie co moze byc przyczyna albo moze to wlasnie ten blad ze jak wlacze klime to co chwila mi sie wlacza i wylacza sprezarka a po dluzszym czasie jak sie wlaczy wentylator jest ok pozniej jak wentylator sie wylaczy znowu tak sie robi ... czy moze miec na to wplyw czujnik naslonecznienia?
  14. no wlasnie jestem na etapie przekaldki
  15. koledzy mam takie pytanko mam cale a4 z 96roku i pojemnosci 1.6 i chcialbym przelozyc klimatronika do swojej a4 tez z 96 roku ale z silnikiem 1.8. duzo bedzie pracy i bedzie wszystko pasowalo?? oplaca sie taki interes zaczynac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.