Treść opublikowana przez luibuki
-
leon 1.8t logi
bledy byly skasowane przed logami mimo ze i tak nic nie bylo i do 6500obr bylo sprawdzane. a tu koles wstawil logi tez od 1.8t i u niego przeplywka duzo wiecej daje http://vaglog.pl/log_253037.html
-
leon 1.8t logi
a nie powinna przeplywka dawac wiecej ? bo gdzies widzialem ze u kogos nawet 180g dawalo :/ a z tymi wtryskami to o co dokladnie chodzi ? aaa dodam ze auto posiada lpg ale logi byly robione na pb
-
leon 1.8t logi
witam. bardzo bym prosil o sprawdzenie logow pacjent to leon 1m 1.8t 180KM AJQ. głownie chodzi mi o przepływke czy nie powinna wiecej podawac http://vaglog.pl/log_257875.html http://vaglog.pl/log_257874.html http://vaglog.pl/log_257873.html http://vaglog.pl/log_257872.html http://vaglog.pl/log_257871.html http://vaglog.pl/log_257870.html http://vaglog.pl/log_257869.html http://vaglog.pl/log_257868.html
-
dziwne znikanie płynu
Ktoredy? Zbiorniczkiem czy przez wydech?
-
dziwne znikanie płynu
o to chodzi ze nic nawet wymienilem nagrzewnice.. olej tez ok i nie widac wyciekow :/
-
dziwne znikanie płynu
witam. mam taki problem a mianowicie od jakiegos czasu zauwazylem ubytek plynu chlodzacego... chodzi o to ze pierwszy raz dolewalem ok 3 litrow po przejechaniu paru kilometrow znowu musialem dolac i w srodku auta slychac dziwne bulgotanie... nie widac wyciekow nie dymi na bialo oleju tez nie przybylo nagrzewnice sprawdzilem i suchutko. wczoraj odlaczylem weze od nagrzewnicy i polaczylem je krotkim wezykiem wykluczajac nagrzewnice i jest ok wiec dzis znowu podlaczylem nagrzewnice i to samo a wiem na 1000% ze nagrzewnica jest ok bo wlasnie skonczylem skreceac auto bo mialem wywalana cale deche.. juz brak mi pomyslow... musze dodac ze gdy mialem polaczone tym wezeykiem to po odkrecniu korka od zbiorniczka bylo cisnienie natomiast gdy mam podlaczona nagrzewnice normalnie odkrecam korek i nic zero cisnienia... pomozcie co to moze byc albo dajcie jakies pomysly bo mi juz sie skonczyly :/
-
opinia na temat opon
Mam 40 ale chce cos odrobine wyzszego
-
opinia na temat opon
4x NOWE Opony Letnie Haida HD921 XL 225/45 R18 95W (2978194068) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co sadzicie o tych oponkach?
-
czy podejdzie zawiecha od 1.6 do 1.8?
a nie bedzie za nisko albo za wysoko ?
-
czy podejdzie zawiecha od 1.6 do 1.8?
chodzi mi wlasnie o amorki i sprezyny... fabryczne 1Ba z 1.6 do 1.8
-
czy podejdzie zawiecha od 1.6 do 1.8?
jak w temacie czy podejdzie ori 1BA od sedana 1.6 do sedana 1.8? rok 96
-
Zużyte tuleje tylnej belki
koledzy a ja mam taki problem jak wjade w jakas dziure to cos mi z tylu tak mocno walnie... tak jakby belka o cos twardego metalowego.. sprawdzalem amorki i sa ok a nic wiecej nie widac :/
-
blad 65.3
witam. co to za blad 65.3 ? wywala mi taki na kanale 1 w klimatroniku? i drugie pytanie co moze byc przyczyna albo moze to wlasnie ten blad ze jak wlacze klime to co chwila mi sie wlacza i wylacza sprezarka a po dluzszym czasie jak sie wlaczy wentylator jest ok pozniej jak wentylator sie wylaczy znowu tak sie robi ... czy moze miec na to wplyw czujnik naslonecznienia?
-
pytanie o przekladke
no wlasnie jestem na etapie przekaldki
-
pytanie o przekladke
koledzy mam takie pytanko mam cale a4 z 96roku i pojemnosci 1.6 i chcialbym przelozyc klimatronika do swojej a4 tez z 96 roku ale z silnikiem 1.8. duzo bedzie pracy i bedzie wszystko pasowalo?? oplaca sie taki interes zaczynac?
-
Co to za wężyk?
aaa wszystko jasne dzieki wielki kolego
-
Co to za wężyk?
witam. pomozcie co to jest za wezyk i gdzie on powinien byc? <br /><br />
-
ladny sedan 1.8
dzieki bardzo ciekawa oferta i chyba sam sie skusze na to
-
ladny sedan 1.8
podaj linka do tych zestawow kukne sobie
-
ladny sedan 1.8
mowisz o tych spryskach co na allegro jest komplet za ok 70 zl ? tak halo juz zrobione
-
ladny sedan 1.8
tzn lampy sa ori razem z xenonem tylko jeszcze sie nie dorobilem zderzaka ze spryskami tak mam w planie gril i jeszcze kilka drobiazgow
-
ladny sedan 1.8
wiem ogolnie chce jeszczze kilka zmian zapodac np gril polift kiera polift albo esa podlokietnik no i klima a nad ori chromami myslalem ale troche zabawy z tymi malymi szybkami i troche sie zniechecilem ...
-
ladny sedan 1.8
Uploaded with ImageShack.us ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ---------- kiedys pewnie wroce do glebu ale jak narazie troche komfortu tez musi byc ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- kiedys pewnie wroce do glebu ale jak narazie troche komfortu tez musi byc
-
ladny sedan 1.8
Uploaded with ImageShack.us
-
ladny sedan 1.8
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4dd95baac790f9.html ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- mialem kiedys glebe nawet lezy w garazu ale nie na moje drogi musialem fabryke zalozyc ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- mialem kiedys glebe nawet lezy w garazu ale nie na moje drogi musialem fabryke zalozyc ---------- Post dopisany 25-05-2012 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2012 at 21:17 ---------- Uploaded with ImageShack.us ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ---------- Uploaded with ImageShack.us