Treść opublikowana przez luibuki
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
tylko musze gdzies poszukac samych czarnych tarczek od doladowania i tem oleju bo jak kupilem licznik z fis to mial biale tarcze i z mojego starego przelozylem czarne ale mialem zwykly i te dwa zostaly biale :/
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
no wiem bo tez mialem najpierw zwykle biale a pozniej zalozylem diodowe zimna biel i o niebo lepiej jutro zrobie fote o ciemku i wstawie jak to wyglada..
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
licznik podswietlilem bialymi zarowkami ale z tego co sie orientuje to pod wskazowkami sa osobno jakies diodki i tego nie wymienialem i chyba swieci na czerwono i calkiem ladnie i mocno
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
to wtedy znowu bym musial ten czarny gril a ja wole srebrny ori
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
no musze sie z tym przespac jutro obczaic co i jak popatrzec troche i moze cos sie bedzie dzialac [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 23:15_________________________________________________no niestety ja mam jeszcze ten stary i sa zarowki bo wymienialem na bialem podswietlanie to wiem.. tylko nie zwracalem jak sa wskazowki podswietlane... ale to by mozna jakos osobno podlaczyc albo obok jakas mala diode z osobnym podlaczeniem... ale dzieki kolego za podpowiedz z tymi pinami musze to sprawdzic
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
nie nie tylko srebrny najlepiej wygladaja
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
no tak wlasnie mysle zeby te co oswietlaja wskazowki to poscic osobno i wtedy powinno byc dobrze
-
[ALL B5] Xenon Hid Audi A4 b5 99r jakie wybrać ?
siema. ja wlasnie mialem hidy w lampach angels z soczewka. najpierw mialem 6000k a potem 4300k i ogolnie jestem bardzo zadowolony ale polecam te 4300 bo lepsze swiatlo i widocznosc... jakby co mialbym taki zestaw na sprzedanie bo wymienialem teraz na ori lampy z xenonem po 2 lifcie..
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
aaa no chyba ze to wtedy zmienia postac rzeczy hmm a to bede musial nad tym pomyslec i jakos wymyslec zeby tylko wskazowki sie podswietlily..
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
no tak to by zadzialalo tylko jak by to bylo w druga strone?? wg mnie to wtedy po zapaleniu swiatel czyli podswietleniu licznikow szedlby prad i wtedy swieciloby sie albo wlasnie lampka jakbym tam sie podpial albo podswietlanie drzwi...
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
no ale do bi-xa oprocz soczewki co bym musial wymienic ??
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
a to mozna zle wlozyc zarowke?? albo jak powinna byc wlozona?
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
ooo a troszke dokladniej moglbym prosic o opisanie co i jak?
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
uff to widze ze nie tylko ja mam taki problem... czyli chyba jednak to wina odblysnikow...
-
[ALL B5] Podświetlanie samych wskazówek po otwarciu drzwi
witam wszystkich. od niedawna zastanawia mnie taka rzecz a mianowicie w niektorych autach po otwarciu drzwi podswietlaja sie wskazowki od predkosci i obrotow.. czy w b5 jest tez taka mozliwosc ustawienia tego?? mam licznik z pelnym fisem ..
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
czytalem juz to ale nie wiem czy czasem pozniej nie bede musial zmienic przetwornic albo zarnikow bo chyba te co mam od xenonu nie podejda raczej :/
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
tez myslalem nad kupnem nowych ale tez nie wiadomo w jakim stanie beda ... niech beda tez kiepskie to i tak regeneracja mnie nie ominei i 2 razy kase wydawac :/
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
chyba bedemusial rozebrac lampe i zobaczyc co jest nie tak i jezeli odblysnik to czeka mnie regeneracja :/
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
zobaczymy co czas pokaze jak bedzie szajs to nie bede nikomu polecal i sam zainwestuje w ori no chyba ze sie zdziwie i wytrzymaja dlugo
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
moze i masz racje bo nie mialem okazji lamp kupowac ale jesli nawet tak to te 16 zl za komplet na rok to nie majatek
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
ja kupilem w intercarsie chyba depo jakosc super i cena chyba ok 8 zl szt
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
no tez tak mi sie wydaje ale pewien nie jestem... zaraz przed maska jest jasny pasek swiatla a reszta taka jakas slaba rozproszona..
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
tzn bylem na stacji diagnostycznej i niby ustawione jest tak jak powinno byc ...
-
[ALL B6] Podświetlane wskazówki licznika
czy jezeli mam licznik z pełnym fisem w mojej b5 przed liftem to tez moge ustawic taki bajer ??
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
witam kolegów. nie wiem czy w dobrym dziale ale mam takie pytanie zakupiłem lampy ori valeo xenon z ori przetwornicami i żarnikami i mój problem tkwi w tym iz wydaje mi sie ze strasznie słabo świecą :/ niby coś tam widać w nocy ale tak słabe światło że strach dalej jechać długie są oki ale te krotkie masakra. wydawało mi sie ze źenon powinien dużo lepiej od zwykłych świecić ale u mnie jest odwrotnie.. w czym możę tkwić problem?? czy to może być wypalony odbłyśnik czy może coś innego??