Treść opublikowana przez luibuki
-
[B6 AWX] Nie kontaktują mi żarówki
mozliwe ze jakies zwarcie pali zarowki
-
[ALL] Pytanie o wybór halogenów
tylko z tego co wiem to chyba w zwykla lampe nie moge wstawic xenonu bo bedzie swiecil wszedzie musi byc soczewka tak? chyba ze sie myle
-
[B6 AVJ] Jak odpowietrzyć układ chłodzenia?
kolego jezeli jest tak samo jak w B5 to kolo podszybia sa 2 wezyki co wchodza do nagrzewnicy i nalezy ten jeden delikatnie sciagnac i tam jest taka dziurka gdzie bedzie powietrze uciekac..
-
[ALL] Pytanie o wybór halogenów
no ja wiem tylko chodzi o to zeby to w miare swiecilo a zarazem po oczach nie dawalo bo nie o to chodzi... bo znalazlem cos takiego http://moto.allegro.pl/halogeny-soczewkowe-przeciwmgielne-homologacja-i2054440768.html i nie wiem co o tym myslec[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 22:26_________________________________________________albo znalazlem jeszcze takie z soczewka od passata b5 http://moto.allegro.pl/halogen-halogeny-lewy-vw-passat-b5-00-05-nowy-i2044764470.html
-
[ALL B5] Problem z zacinającym się Prędkosciomierzem.
nie wiem jak tam dokladnie silniczki wygladaja ale mozliwe ze przyczyna moze tkwic wlasnie w tym silniczku co porusza wskazowka..
-
[ALL B5] Problem z zacinającym się Prędkosciomierzem.
kolego a robiles cos przy liczniku? bo moze wskazowka sie przycina albo cos z silniczkiem sie dzieje.. ja po wymianie tarczek za mocno wskazowke wlozylem i tez mi sie tak wlasnie przycinala
-
[ALL] Pytanie o wybór halogenów
kolego a co to masz za halo?? i czy mozna tam xenon wlozyc??
-
[B6 AWX] Nie kontaktują mi żarówki
mozliwe ze wilgoc albo jakies styki luzne i raz lacza a raz nie
-
[ALL] Pytanie o wybór halogenów
mam zwykly zderzak i bede cos rezal i nie wiem co tam wlozyc zeby miec xenon i nie oslepialo innych i dosyc dobrze swiecilo
-
[ALL] Pytanie o gril
a duzo jest docinania? i roboty?
-
[ALL] Pytanie o gril
koledzy mam taki pytanie. chce zrobic chromowana obwudke przy tej kratce co jest pod grilem i znalazlem takie cos na allegro http://moto.allegro.pl/atrapa-kratka-w-zderzak-srodek-audi-a6-c5-01-05-i2018231229.html co prawda jest to od a6 ale moje pytanie czy podejdzie do a4 B5??
-
[ALL B6] Nie działa tylnia wycieraczka
hmm co do wody to sprawdz kolego czy wezyki sa podlaczone bo skoro pompka chodzi to mozliwe ze sie gdzies odlaczyl wezyk i plyn ucieka w tym czasie jak pompka chodzi a co do manetki to mozliwe ze jakis kabelek jest przetarty badz wtyczka badz tez wina lezy w manetce opcji jest kilka wiec trzeba krok po kroku wszystko sprawdzac
-
[ALL] Pytanie o wybór halogenów
lampy mam ori po lifcie z ori xenonem i teraz chce dorezac halogeny ale takie zeby mozna bylo tam xenon wlozyc i maja spelniac funkce halogenow tylko nie jakis tam dziennych itp
-
[ALL] Pytanie o wybór halogenów
witam. mam takie pytanie chce do swojej b5 przedliftem dorezac halogeny. ale chcialbym miec tam xenon wlozony i moje pytanie takie czy w ori halogen moge wlozyc normalny zarnik np H7 tak jaka powinna byc zarowka czy musi byc soczewka i lepiej kupic jakies soczewkowe nie ori??
-
[B5 ADP] Światła raz świecą jaśniej raz ciemniej.
hmm dziwny przypadek kolego a sprawdz jak laduje alternator i jakie jest napiecie w akumulatorze?? bo skoro po przegazowaniu zaswiecily sie jasniej tzn ze dostal wiecej pradu wiec moze tam tkwi problem.. takie moje przypuszczenia gdzie bym zaczal szukac
-
[B5 ADR] Temperatura
ja zamowilem czujnik w intercarsie jeden z najtanszych i juz ponad pol roku mam i jak narazie zero problemow. zobaczymy jak dlugo pociagnie
-
[B5 ADR] Temperatura
u mnie tez ten czujnik wyszedl dopiero po vagu wiec kolego jak masz taka mozliwosc to podpinaj i wszystko bedziesz wiedzial
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem
mozliwe ze bedzie wiecej zimnych lutow albo sprawdz przewody i wtyczki bo mozliwe ze cos nie laczy. ja tak mialem z miganiem kierunkow przy zamykaniu i otwieraniu migal tylko jeden i wina lezala we wtyczce poruszalem i teraz jest wszystko dobrze
-
[B5 AFN] Ucieka płyn chłodzący
u mnie niby powoli saczylo ale jak zalalem do pelna to przez noc potrafilo wszystko wyleciec i auto stalo
-
[ALL B5] Podświetlenie wnętrza przy otwieraniu drzwi
kolego a moze przewody od krancowek sa przetarte albo cos nie styka?
-
[B5 ADR] Odpowietrzanie i ogrzewanie
po czyszczeniu calego ukladu dokladnie tak samo odpowietrzalem i jest wszystko dobrze
-
[B5 ADR] Temperatura
kolego u mnie tez latala temperatura i wymienilem termostat i bez zmian dopiero po wymianie czujnika wszystko wrocilo do normy
-
[B6 AWA] Brak ciepłego ogrzewania
kolego ja mialem podobnie ale wyczyscilem caly uklad i teraz jest juz wszystko dobrze
-
[B5 AFN] Ucieka płyn chłodzący
kolego ja mialem malutenka dziurke w rurce pod przepustnica niewiele bylo widac ale po dokladnych ogledzinach okazalo sie ze jednak tam lekko saczy pospawalem i teraz jest dobrze ale troche roboty z wyciagnieciem mialem w 1.8 ADR :/
-
[ALL] Moduł do włączania świateł współpracujący z alarmem
aha myslalem ze jakos wlasnorecznie rezane